Blue&Me: mp3 USB stuck

Tehnične teme o modelih 159, Brera in Spider

Moderator: Tehnika moderatorji

NejcKo
Alfist
Alfist
Prispevkov: 328
Pridružen: Sr Jun 13, 2012 3:42 pm
Vozilo: Alfa Romeo 156 2.4 jtd 20v
Kraj: Depala vas

kot je že ^ rekel, probaj na fat 32 dati ključek.

Navodila za to:

Slika

Slika

Nekako takole izgleda, seveda pa prej ključek naredis back-up. Upam da bo delalo. Sva zadnič z Didijom probala pri njemu in ga tudi ni hotelo zaznati. Zgleda zazna samo določene USBje.
zan8
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 28
Pridružen: To Sep 11, 2007 2:36 pm

Glede telefona sem imel jaz naslednji postopek.V meniju je bila funkcija parring ali nekaj podobnega.Nato prižgeš bluetooth na tel.Daš ga vidnega da se povežeta.Nato te vpraša telefon za neko kodo naprave (1234 ali nekaj takega ti tudi ponudi).Nato sta blue&me in tel. povezana oz. spoznana (poročena:) .Imam pa samsung galaxy in blue&me druga generacija v AR 159 če to kaj pomeni.

Imam pa še jaz eno vprašanje.Občasno se mi zgodi da mi povezava dela, nato pa kar naenkrat izgine.Če kdo ve zakaj se to dogaja bi prosil za nasvet.
Lep pozdrav.
Uporabniški avatar
WiTBoY
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3744
Pridružen: Sr Jul 21, 2004 12:10 pm
Vozilo: 159 2.4 Q4
Kraj: Logatec

jurgen napisal/-a:Bom kar tukajle vprašal, ko se ravno pogovarjate o Blue & Me.

Imam eno vprašanje in sicer, kako se z komandami na volamu prekine klic? Recimo, če začnem enga po nesreči klicat in hočem takoj prekinit.

držiš gumb za klicanje
Uporabniški avatar
ridley
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 102
Pridružen: Pe Jan 16, 2009 6:54 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kontakt:

zan8 napisal/-a:Glede telefona sem imel jaz naslednji postopek.V meniju je bila funkcija parring ali nekaj podobnega.Nato prižgeš bluetooth na tel.Daš ga vidnega da se povežeta.Nato te vpraša telefon za neko kodo naprave (1234 ali nekaj takega ti tudi ponudi).Nato sta blue&me in tel. povezana oz. spoznana (poročena:) .Imam pa samsung galaxy in blue&me druga generacija v AR 159 če to kaj pomeni.

Imam pa še jaz eno vprašanje.Občasno se mi zgodi da mi povezava dela, nato pa kar naenkrat izgine.Če kdo ve zakaj se to dogaja bi prosil za nasvet.
Lep pozdrav.
Tudi meni se dogaja enako, povezava se kar prekine. Ampak pri meni ni problem v avtu ampak v telefonu, ko telefon ugasnem in prižgem pa spet kakšen mesec dela vse o.k. Probaj naslednič, ko ti vrže ven reštartat telefon.
alfafil
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4576
Pridružen: Če Feb 05, 2004 2:16 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: maribor
Kontakt:

-no,probal sem drugi kluček in težave s občasnim ne prepoznavanjem so izginile :wink:
chrush
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 93
Pridružen: Po Jun 01, 2009 11:38 am
Vozilo: Alfa Romeo 159, Alfa Romeo Stelvio
Kontakt:

Zanima me, kako lahko ponovno predvajaš glasbo iz ključka. Ko prižgem avto, se mi začne glasba predvajati samodejno iz usb ključka, če je le ta vstavljen, potem preklopim vmes na radio in ko bi ponovno hotel predvajati iz ključka mi napiše paused. Do sedaj sem to reševal tako, da sem ključek iztaknil pa ponovno vtaknil, ampak to je bolj slaba rešitev.
Uporabniški avatar
B_U_R_I
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1017
Pridružen: So Jul 13, 2013 12:18 pm
Vozilo: AR 159 SW 2.0 JTDm

Meni avtomatsko predvaja od tam kjer sem nehal...
bernymonty
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 105
Pridružen: Sr Sep 03, 2008 9:51 pm

katere usb ključke pa podpira? Jaz imam kingstona pa sem ga formatiral na FAT32 in mi ga ne prepozna.
Alfa Romeo! Brez srca in duše bi bili le stroji.
Uporabniški avatar
B_U_R_I
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1017
Pridružen: So Jul 13, 2013 12:18 pm
Vozilo: AR 159 SW 2.0 JTDm

Koliko je pa velik? Jst mam not enga 16GB noname formatiranga v FAT32 in mi dela normalno...
Uporabniški avatar
MaStr
Moderator
Moderator
Prispevkov: 9772
Pridružen: Sr Nov 09, 2005 7:34 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Giulia Q4 Veloce, 2.2 JTDm
Kraj: Assling (Jesenice)

Zakaj pa si formatiral ključke? Imam tri Kingstone (4, 16 in 32gb) in vsi so že v osnovi v FAT32 formatu...
Join the dark side:
viewtopic.php?f=8&t=44270" onclick="window.open(this.href);return false;
bernymonty
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 105
Pridružen: Sr Sep 03, 2008 9:51 pm

zanimivo je da mi v začetku utripa ampak se nič ne zgodi. A ga je treba na roke prepoznat ali se sam ko ga vtakneš v režo?
Alfa Romeo! Brez srca in duše bi bili le stroji.
Uporabniški avatar
zupi-uroš
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 622
Pridružen: To Maj 12, 2009 7:30 am
Kraj: dolenjska

če ti ga ne odpre takoj ga lahko sam na volanskih tipkah,levo pritisnes na tipko za klicanje potem se pa premikaš da najdeš media player
Slika
1.AR 33 1.3 boxer 2002-2005
2.AR 145 2.0 16v QV 2005-2007
3.AR 156 1.9jtd 8v 2007-2012
4.AR 159 1.9JTDm 16v 2012---->
sasoz
Alfist
Alfist
Prispevkov: 480
Pridružen: Pe Jan 18, 2013 9:25 am
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa 156SW 1.9 16v
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Mene zanima kako se skonekta blue&me s telefonom. Na telefonu vidim napravo, vendar ne vem kode za uparitev? Ali je mogoče kak drug postopek? Imam pa samo blue&me brez navigacije oz. velikega zaslona.
Uporabniški avatar
WiTBoY
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3744
Pridružen: Sr Jul 21, 2004 12:10 pm
Vozilo: 159 2.4 Q4
Kraj: Logatec

V meniju na števcu greš pod nastavitve in pering
sasoz
Alfist
Alfist
Prispevkov: 480
Pridružen: Pe Jan 18, 2013 9:25 am
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa 156SW 1.9 16v
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Tnx, mi je ratalo. Zdej me pa zanima a obstajajo kje kakšna navodila za blue&me? Rad bi predvajal muziko iz telefona, npr. youtube, ali pa spletni radio? Se to sploh da ali ti potegne samo muziko ki imaš naložene na telefonu, pa še to moraš upravljat samo preko volana?
Odgovori
  • Informacija