Od italijanov do bavarca...

Fiat, Lancia, Ferrari, Maserati,...
Odgovori
Foggy
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 9326
Pridružen: Sr Okt 01, 2003 11:51 pm
Kraj: Ljubljana

Bravo počasi in pridno nabira kilometre, v prejšnjem tednu se je obrnil 150.000 kilometer in počasi bo na vrsti naslednji redni servis. Po dobrih dveh letih še vedno nimam nobene graje in pripombe nad avtomobilom (TOK, TOK) :mrgreen:

Slika
Uporabniški avatar
alfa_samec
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 11797
Pridružen: Sr Dec 05, 2007 11:08 am
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo GTV 2.0, 145 1.6, 147 1.6, 147 FL 1.6; Brera 2.4 JTDm; MiTo 1.3 JTDm
Kraj: Puconci

=D>
Uporabniški avatar
MaStr
Moderator
Moderator
Prispevkov: 9772
Pridružen: Sr Nov 09, 2005 7:34 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Giulia Q4 Veloce, 2.2 JTDm
Kraj: Assling (Jesenice)

Pridan =D>
A si ziher, da voziš italijana? Pa tankat bo treba počas :mrgreen:
Join the dark side:
viewtopic.php?f=8&t=44270" onclick="window.open(this.href);return false;
Foggy
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 9326
Pridružen: Sr Okt 01, 2003 11:51 pm
Kraj: Ljubljana

Je morda kak interesent za nakup Brava?
Foggy
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 9326
Pridružen: Sr Okt 01, 2003 11:51 pm
Kraj: Ljubljana

Kilometri se počasi in vztrajno nabirajo, avto je še vedno v zelo dobri kondiciji in išče novega skrbnega lastnika :mrgreen:

Slika

Možnja je menjava za AR 159 SW ali karavana tu nezaželjene znamke z mojim doplačilom :mrgreen:

Je pa zanimivo, da imajo velika večina kupcev rajši avtomobil z manj kilometri (npr. 80.000) in brez dokazil, kjer je potrebno opraviti velik servis, zamenjati zavore, pnevmatike, itd, kot pa kupiti avtomobil z malce več a še vedno malo kilometri, ki ima vse to že zamenjano. S tem, da so cene tam, tam....
Scremer
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1700
Pridružen: To Apr 05, 2005 9:43 pm
Vozilo: AR159, AR spider veloce
Kraj: Kransterdam
Kontakt:

Zakaj pa misliš da je vrtenje kilometrov nacionalni šport? Ravno zaradi tega kar si napisal. Ker se splača.

Smo nedolgo tega iskali avto za fotra. Velika večina jih je imela 110.000 do 160.000 in vsi v ubogem stanju. Pa da ne bo pomote, iskal smo avto za 1500€, 12-15 let star, tako da pričakovanja niso bila velika. Na koncu smo kupil tistega z 230.000km in vso znano zgodovino, poleg tega pa je zgledal daleč bolje od vseh, ki so imeli 100.000 km manj. In po dveh mesecih mi ni žal, kljub temu, da mi je foter nasprotoval. Avto do danes pregledal/sprobal počez in postrani in je vse BP.
Foggy
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 9326
Pridružen: Sr Okt 01, 2003 11:51 pm
Kraj: Ljubljana

Pa je odšla še zadnja Alfa pri hiši, dobro je služila 4 leta, sedaj se bo vozila v okolici MS :wave:

Slika

Trenutno je obdobje ITA vozil zaključeno, kaj bo prinesel čas bomo pa še videli.
Uporabniški avatar
MaStr
Moderator
Moderator
Prispevkov: 9772
Pridružen: Sr Nov 09, 2005 7:34 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Giulia Q4 Veloce, 2.2 JTDm
Kraj: Assling (Jesenice)

Bravo - tole je bilo pa expresno =D>

Kaj pa zdaj voziš?
Join the dark side:
viewtopic.php?f=8&t=44270" onclick="window.open(this.href);return false;
Foggy
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 9326
Pridružen: Sr Okt 01, 2003 11:51 pm
Kraj: Ljubljana

Res je bilo kar ekspresno, tudi sam nisem pričakoval takšnega odziva, je bilo kar nekaj interesentov in prvi ki je prišel na ogled v ponedeljek jo je kasneje tudi odpeljal.

Jaz sem od septembra dalje, ko sem prodal Bravota na bavarcu E91 320d, zaenkrat sem nad odločitvijo zelo zadovoljen in mi ni žal. V ožjem izboru sem imel 159 ali bavarca, s tem da sem dal prednost slednjemu. Je pa tudi tako naneslo, da sem bil vezan na prodajo Bravota in predenj sem ga prodal sta mi ušle dve lepi 159, ki sem jih imel v paci.
Odgovori
  • Informacija