lancia thesis

Fiat, Lancia, Ferrari, Maserati,...
Odgovori
Uporabniški avatar
Dejch
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2225
Pridružen: To Jun 08, 2004 9:26 pm
Vozilo: Avant2Go

Dal sem 147 kot primer, ker sem si jo lastil, višjega razreda kot to pa (še) ne. Tako kot pred vsakim nakupom sprašujem, da vem, če to lahko storim ali ne.

Vedno je nekaj prvič, zato pač mogoče nekemu lastniku tega razreda smešna, toda začetniku pač zelo informativna vprašanja.
Lancia Thesis 3.0 V6
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 4
Pridružen: Če Okt 01, 2015 11:41 am

Pozdravljeni,

sem lastnik Lancie Thesis in sem pri raziskovanju ugotovil da ima alfa romeo enak ali podoben motor kot moja 3.0 V6. Pri menjavi zobatega jermena sem zapadel v napako pri kateri bi potreboval tole orodje > http://www.totallyalfa.co.uk/index.cfm? ... duct&id=18" onclick="window.open(this.href);return false;

Sedaj pa me zanima če imate mogoče vi to orodje, da bi si ga sposodli ali v primeru da ga nimate kje bi ga lahko kupil?

Hvala lepa za kakeršnokoli informacijo,

Lp Bojan
didi
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 833
Pridružen: Ne Maj 20, 2012 11:47 am
Vozilo: Alfa Romeo Giulietta QV
Kraj: Ljubljana

Pri nas je tole orodje precej drago,posodt pa ponavadi noben noce. Alfa servis Strajnar v siski vem da ga ima ce bos rabil alternativo :)


Lp
Lancia Thesis 3.0 V6
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 4
Pridružen: Če Okt 01, 2015 11:41 am

Pozdravljeni,

najprej bi vas vprašal če je možno spremeniti uporabniško ime saj sem šele zdaj opazil da sem narobe napisal Lancia...se zgodi, ane :D

potem pa vam zaupam moj problem in upam da mi bo kdo podal kakšno rešitev ali karkoli uporabnega da lahko premaknem svoj avto na cesto.

Pri menjavi zobatega jermena sem delal vse po navodilih in vsem sem si označil, vsak zob na odmični gredi in glavni ročni gredi. Prvi celinder je bil na vrhu in kasneje sem videl da je prav tako tudi peti pri vrhu.

No bistvo je da ko sem nastavil vse na svoje mesto se mi mašina noče obrnit...pravkar sem avto dal še v nevtralno ampak situacija je enaka.(AVTOMATIK)

Mogoče je mel že kdo podoben problem ali da vsaj kdo ve kako se rešiti iz tega problema. Sedaj je že četrti dan in postajam že obupan.

Hvala za pomoč taknšno ali drugačno.....če je pa kdo iz koroške regije pa sem doma blizu Slovenj Gradca...Če ima kdo željo da si problem ogleda pobližje.

Lp Bojan
Lancia Thesis 3.0 V6
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 4
Pridružen: Če Okt 01, 2015 11:41 am

Pozdravljeni,

najprej bi se zahvalil za odgovore in pomoč, tako da napako sem najdel in to orodje sem tudi kar kupil,tako da če bo kdo potreboval mu ga z veseljem posodim....nism škrt....važno da mašinca laufa :wink:
Lancia Thesis 3.0 V6
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 4
Pridružen: Če Okt 01, 2015 11:41 am

Pozdravljeni,

kaj mogoče kdo ve kje bi še lahko dobil rabljene dele za Thesis 3.0 V6, in sicer samo bat. Ostali deli okoli bata so vredu, torej samo glava(bat).

Če mogoče kdo ve na koga se naj obrnem, prosim pošljite mi kontak na zasebno sporočilo ali tukaj.

Hvala za pomoč
Uporabniški avatar
mitjaz
Alfist
Alfist
Prispevkov: 411
Pridružen: Sr Dec 22, 2004 4:04 pm
Vozilo: Alfa Romeo GT 3.2
Kraj: Kozjansko

Lp. nekaj batov za 3.0 v6 imam doma. cena za kos 30 € brez obročkov, 40€ z obročki. Sem iz okolice Celja. Več info na 031-639-141
Odgovori
  • Informacija