Problem z radijem

Vse kar se tiče avtoakustike
Odgovori
Uporabniški avatar
Dejch
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2225
Pridružen: To Jun 08, 2004 9:26 pm
Vozilo: Avant2Go

Ko je vlazno mi enostavno "izklopi" radio. Sam radio dela, ampak izklopijo se mi zvocniki. Potem, ko vozim cez luknje se nekako priklopijo nazaj. Se pa zna izklopit tud, ce imam zelo naglas. Ful cudn. Kaj bi to bi lahko narobe?

Sen sicer ga enkrat vzel ven in pogledal konektor pa je ze mal star, neki sm ga z duct tapeom zlepu pa ni nc bols. A je mogoce kej zoksidiral al se slabo prklop not? 6 zvocnikov da mam prklopljen dvomim da je problem. Nimam ojacevalca btw.
ziga22
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 754
Pridružen: Če Nov 13, 2008 6:26 pm
Vozilo: 2006 Alfa 159

Pa ima radio dovolj moči za poganjati te zvočnike? Po mojem se pač pregreje zelo hitro.
Uporabniški avatar
ARfan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1101
Pridružen: Ne Apr 11, 2010 5:18 pm
Vozilo: Preoblečen Fiat/Opel

lahko, da je kateri izmed kablov od zvočnikov načet oz. imaš poškodovano izolacijo in se ti ta nekje naslanja na "pleh"...
Uporabniški avatar
Dejch
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2225
Pridružen: To Jun 08, 2004 9:26 pm
Vozilo: Avant2Go

ziga22 napisal/-a:Pa ima radio dovolj moči za poganjati te zvočnike? Po mojem se pač pregreje zelo hitro.
jah ne vem, tam k so mi vgrajeval niso nč rekl, da je premal oz. so mi rekl, da oječevalc met je brezveze
Uporabniški avatar
Dejch
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2225
Pridružen: To Jun 08, 2004 9:26 pm
Vozilo: Avant2Go

ARfan napisal/-a:lahko, da je kateri izmed kablov od zvočnikov načet oz. imaš poškodovano izolacijo in se ti ta nekje naslanja na "pleh"...
A ni če bi sam en kabl sral, bi potem sam en zvočnik sral? tko pa vse naenkrat prekine. radio dela, sam zvoka ni pa en tak pok se sliš.

pol pa ko vozim, čez luknje pa ga neki vklaplja in izklaplja.

neki je z izolacijo mogoče. sam ne vem, ker k sm odpru ni zgledal noben kabl slab

tist pin za radio ima na en stran plastiko mal polomljen in mogoče slabo kabl not drži, sam sm ga zlepu z duct tapeom, pa je pol neki cajta delal sam mogoče je spet popustu...
Uporabniški avatar
ARfan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1101
Pridružen: Ne Apr 11, 2010 5:18 pm
Vozilo: Preoblečen Fiat/Opel

Dejch napisal/-a:
ARfan napisal/-a:lahko, da je kateri izmed kablov od zvočnikov načet oz. imaš poškodovano izolacijo in se ti ta nekje naslanja na "pleh"...
A ni če bi sam en kabl sral, bi potem sam en zvočnik sral? tko pa vse naenkrat prekine. radio dela, sam zvoka ni pa en tak pok se sliš.

pol pa ko vozim, čez luknje pa ga neki vklaplja in izklaplja.

neki je z izolacijo mogoče. sam ne vem, ker k sm odpru ni zgledal noben kabl slab

tist pin za radio ima na en stran plastiko mal polomljen in mogoče slabo kabl not drži, sam sm ga zlepu z duct tapeom, pa je pol neki cajta delal sam mogoče je spet popustu...

Večina avtoradijev ima kratkostično zaščito in v primeru, da je kateri izmed zvočnikov v kratkem stiku prenehajo delovati vsi izhodi.
Možno pa da je tudi s konektorjem kaj narobe.
Odgovori
  • Informacija