off

Kamor gredo smeti iz foruma
Zaklenjeno
Uporabniški avatar
Binji
Administrator
Administrator
Prispevkov: 7812
Pridružen: Ne Apr 05, 2009 6:51 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo GT 3.2V6
Kraj: Jesenice

Jaz bi vas samo prosil, če se tovrstna debata prestavi iz te teme ;)
Npr. v strategijo Alfe Romeo: http://forum.alfa-klub.com/viewtopic.php?f=2&t=36930" onclick="window.open(this.href);return false;
Uporabniški avatar
AR164TB
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 739
Pridružen: Sr Nov 17, 2004 12:48 pm
Član Alfa Kluba: 1
Kraj: Rakovnik

Ekola,o tem sem govoril.Saj to ni res,pa je.
Ko sem napisal predlog za boljši forum,se takoj nalimata za mano dva "forumaša" z nadaljno forumsko razpravo,za prvega mi ni jasno zakaj je na forumu,drugi pa še naprej utruja z enim in istim.Torej že dva ,ki sta na forumu zaradi foruma,ne pa zaradi ljubiteljstva do znamke.Kot moja Brera,psička, ki označuje svoj teritorij.
ALFETTA 1.6
GIULIETTA 1,6
164 V6 TB SUPER
166 3.0 SUPER
AR Brera 3.2 JTS Q4
Giulietta 1750 TBI TCT QV
Stelvio 2.0 Turbo 280 AT8 Q4 Super
Uporabniški avatar
lizard
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4991
Pridružen: To Maj 30, 2006 7:19 pm

Zame pa ti nisi na forumu zaradi ljubitejstva, ne glede na to koliko Alf si imel, ker pač nikoli ne daješ občutka da poznaš znamko oz. njeno bistvo ter tradicijo, pa ti ne jokam skos s tem - če bi te stvari poznal bi znal biti tudi kdaj kritičen do alfinih izdelkov. Tebe pa moti vsaka kritika Alfe na forumu ljubiteljev znamke, ne glede na to če je argumentirana ali pa navadno klevetanje.

Za moje pojme ti voziš Alfo ker je redka (tvoje besede), ne pa zaradi njenih lastnosti.
In z enim in istim sitnariš že desetletje, pa še užaljen si za vsako malenkost, in to pri 60 letih. In pri teh letih bi lahko vedel da so pika, vejica, klicaj, vprašaj levostična ločila.
"There are a lot of good sports car on the road."
"I know, I pass them all the time."
Alfa Romeo. Engineered to Excite.
Zaklenjeno
  • Informacija