My 145 boxer

Slikice vaših jeklenih konjičkov
Odgovori
blazp
Alfist
Alfist
Prispevkov: 361
Pridružen: Če Sep 20, 2007 3:13 pm

Naj vam predstavim svoj prvi avto ki sem si ga uspel kupit. VožnSlika

Slika

Slika
Zadnjič spremenil blazp, dne Po Dec 24, 2007 9:11 am, skupaj popravljeno 2 krat.
Uporabniški avatar
Crazy Alfista
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4290
Pridružen: To Jul 05, 2005 3:01 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

lep bolid si si kupu =D> veliko varnih kilometrov in uzitkov v voznji
Alfa Romeo 145 1.7 8V boxer
Uporabniški avatar
Ozi
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3611
Pridružen: Če Dec 28, 2006 10:18 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Rivercity
Kontakt:

Ni ni prenizka.... :mrgreen: nikol ni prenizko :lol: na drugi sliki ful hudo zgledajo felgice odzadi =D> pa še boxerca je 8)

Malo porihtaš pa bo super avto :wink:
blazp
Alfist
Alfist
Prispevkov: 361
Pridružen: Če Sep 20, 2007 3:13 pm

Prenizek hm ja na ležečih policajih moram res pazit. Da boxer, 1.6 motor verjetno bom menjal v kratkem jermene in napenjalce ter vse kar spada zraven. Gume so 215/40 16. Hvala za pohvale. Danes sem se že lotil popravila brisalcev. In ugotovil da so bile vse varovalke pomešane, vse sem spravil v red (po knjižici) ter očistil vse kontakte trenutno mi manjkata dve varovalki še, ko to rešim se lotim dalje odpravljanja napake. (včasih delajo včasih ne, enako ventilacija)
Pepsi
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5161
Pridružen: Ne Jan 14, 2007 4:32 pm
Član Alfa Kluba: 0

Res na cesti ko se pripelje izgleda zelo strupeno =D>
Uporabniški avatar
scorpionx
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 614
Pridružen: Pe Sep 21, 2007 3:42 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: obala

Dobr zgleda, edino barva ni po mojem okusu :)
P.S. Kaj je bilo to z avspuhom?
blazp
Alfist
Alfist
Prispevkov: 361
Pridružen: Če Sep 20, 2007 3:13 pm

Kaj je bilo z modrimi si lahko tukaj prebereš. Klik

Ima kdo idejo kaj bi bilo lahko narobe z brisalci in ventilacijo? Včasih dela včasih pa ne. Varovalke so sedaj vse na svojem mestu. Takrat ko ne dela se sliši kot da bi motorček nekaj štekal. Prvega sem že razdrl, namazal in vse. Bom danes še zadnjega samo mislim da ni tukaj problem, ker enkrat dela drugič ne.
Uporabniški avatar
Jonas
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1850
Pridružen: Ne Maj 16, 2004 7:35 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

Lepa, samo okvircke meglenk in ogledala bi dal v barvo karoserije. Sicer pa je to stvar okusa. Cestitke in naj ti dobro sluzi!

LP
blazp
Alfist
Alfist
Prispevkov: 361
Pridružen: Če Sep 20, 2007 3:13 pm

No taka je bila ko sem jo kupil, vsekakor pride pobarvano to, ogledala, feltne, zamenjana antena, popravljen prvi odbijač.
Pomoje bo kar na črno vse.

Še vprašanje. Zadnja stekla so nekaj temnjena, samo je slabo narejeno in me zanima če se da to folijo kako dol?
Uporabniški avatar
Jonas
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1850
Pridružen: Ne Maj 16, 2004 7:35 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

blazp napisal/-a:No taka je bila ko sem jo kupil, vsekakor pride pobarvano to, ogledala, feltne, zamenjana antena, popravljen prvi odbijač.
Pomoje bo kar na črno vse.

Še vprašanje. Zadnja stekla so nekaj temnjena, samo je slabo narejeno in me zanima če se da to folijo kako dol?
Folijo se seveda lahko odstrani, vendar ti priporocam, da tega ne delas sam. Problem bo v tem, ker ti bo na steklu ostal lim, ki ga ne bos zlahka odstranil. Raje pelji nekam, kjer se s tem ukvarjajo..

LP
blazp
Alfist
Alfist
Prispevkov: 361
Pridružen: Če Sep 20, 2007 3:13 pm

Aha, mislim da boto tam vedeli kjer temnijo stekla.
blazp
Alfist
Alfist
Prispevkov: 361
Pridružen: Če Sep 20, 2007 3:13 pm

Danes je bil mir in sem se malo sukal okoli avtomobila.

Slikca notranjosti: deli ki so srebrni treba na novo pobarvati(Predalček, plastika okoli kljuk)
Slika

Malo sem pogledal še okoli zvočnikov in ugotovil da tisti ki je to vezal ni bil ravno pri sebi :)
Slika

Slikca mašine: Novi akumulator. Zanima me kaj je tista škatla pod zračnim filtrom in desno od tekočine za pomivanje stekel.
Slika

Danes sem še tole zagledal, tako da bodo po vsej verjetnosti prišle nove zadnje luči.
Slika
Uporabniški avatar
Gorkichev
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1818
Pridružen: Ne Jul 03, 2005 10:06 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Nova Gorica - Ljubljana - Nova Gorica

prejšnji lastnik je bil umetnik :lol: :wink:
Uporabniški avatar
colibry
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3840
Pridružen: Pe Feb 04, 2005 5:02 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

statla pod filtrom je resonator.. neki kao dusilec zvoka :D lahko odstranis in zablendiras. :D
blazp
Alfist
Alfist
Prispevkov: 361
Pridružen: Če Sep 20, 2007 3:13 pm

Ja umetnik je bil res brez heca. Z musko se je nekaj ukvarjal.

Hvala za razlago, bom se enkrat to lotil in še malo izboljšal tole cev za zrak. Zdej me pa še zanima kje ima ta avto filter zraka za kabino in kako se menja. Razdrl sem tam kjer so pokrovi za brisalce in našel samo eno luknjo nič sluha o filtru.

Jutri kupim zadnje brembo diske ter nove ploščice. Na tehničnem so mi napisali da mi ročna zavora ne prime dobro, kje je lahko napaka?
Odgovori
  • Informacija