Pozdrav iz Romunije

kar vam pade na pamet
Odgovori
Uporabniški avatar
prjatu
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3940
Pridružen: So Jan 24, 2004 10:32 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

Ciao banda!

En lep pozdrav vsem iz Romunije. Tukaj je kar ok, Alf je bolj malo, Dacie tu se vedno prevladujejo. Ampak ni panike, takoj ko obleces klubsko majico, se Alfe zacnejo kar zbirat :mrgreen: Vsem zelim cimmanj pizdarij na forumu, ker mi bo za moderiranje zmanjkovalo casa :D Bom mislil na vas, sploh ko bom spil kaksno pivo :hi:- .

LP v Slovenijo
Pravi alfist postaneš šele takrat, ko ti zariba prva alfa

Zaradi slabega vremena bo današnji dan prestavljen na jutri
Uporabniški avatar
golf11
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 569
Pridružen: Pe Avg 15, 2003 9:24 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Maribor
Kontakt:

Kaj za vraga pa delas v Romuniji :-k
Uporabniški avatar
lev_cek
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 512
Pridružen: Pe Apr 30, 2004 11:54 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Maribor
Kontakt:

@prjatu: Happy hollidays :P
Daj gas, daj gas, daj gas,...................................u p**** sem reko da bremzaj!!!!!!
Giorgio Armani
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1184
Pridružen: Sr Okt 29, 2003 7:40 pm
Član Alfa Kluba: 0

No odlično.


Lepo da si se oglasil, vidim da nas že pogrešaš Alfiste =D>

sicer pa pozdravi nazaj in predvsem napolni baterije.
Lp G.A.
Uporabniški avatar
prjatu
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3940
Pridružen: So Jan 24, 2004 10:32 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

golf11 napisal/-a:Kaj za vraga pa delas v Romuniji :-k
Hmm, dopust, kaj pa drugega. Spoznavam odrocne kraje, preden tudi oni pririnejo v Evropo, poceni pivo ... zanimivo je videti drzave bivsega vzhodnega bloka sedaj ko so v tranziciji. Poleg tega pa si bom z drago privoscil se nekaj dni morja, pescene plaze ter predvsem nic turistov, pa kot je ze Giorgio ugotovil, polnjenje baterij.
Pravi alfist postaneš šele takrat, ko ti zariba prva alfa

Zaradi slabega vremena bo današnji dan prestavljen na jutri
Uporabniški avatar
golf11
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 569
Pridružen: Pe Avg 15, 2003 9:24 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Maribor
Kontakt:

A tako :) ...no potem pa se lepo imejta :wink:
Uporabniški avatar
tjanze1
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 114
Pridružen: Ne Jul 18, 2004 9:16 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Maribor

prjatu napiši kaj,ko prideš nazaj me zanima.
Uporabniški avatar
prjatu
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3940
Pridružen: So Jan 24, 2004 10:32 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

tjanze1 napisal/-a:prjatu napiši kaj,ko prideš nazaj me zanima.
Ti kar napisi kaj te zanima, tukajle so internet cafeji cisto obicajna zadeva, ljudje doma nimajo racunalnikov, tako da sem vsaj na dva dni sigurno online. Glede Alf sem se vedno kar malo razocaran, v zadnjih dveh dneh sem videl samo dve italijanski 164 ter eno madzarsko 145. No ja, glede na razmere, v katerih ljudje zivijo, to niti ni tako neobicajno, vidi se, da se vedno vlada kar velika revscina. Sicer nimam nic proti, saj lahko tako veliko ceneje pridem skozi ...

En lep alfisticni pozdrav :steering: :mrgreen:
Pravi alfist postaneš šele takrat, ko ti zariba prva alfa

Zaradi slabega vremena bo današnji dan prestavljen na jutri
Uporabniški avatar
tjanze1
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 114
Pridružen: Ne Jul 18, 2004 9:16 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Maribor

Ja sem tudi razmišljal nekaj v smeri Romunije,pa sem se letos odločil za Poljsko.Verjetno do Gdanska na sever.Z ženo planirava it nekje v sredo.Ja kolko je kaj varno v Romuniji? Vem ,da je revščina,to mi je jasno.Kolko je kaj za videt? Znamenitosti? Ali greš tja samo zato ,da odštekaš firmo?Lani sem šel čez Slovaško na Poljsko do Krakowa,pa Auscwitz pogledat,skratka klatit malo sem in tja.Moram rečt,da boljšega dopusta še nisem imel.Za morje mi ni prveč.Nas so starši naučili,da moraš hodit 10 dni na plažo pa v apartma pa na plažo,pol pa domov.Beda.Ja Romunija mogoče drugo leto,zakaj pa ne?
WE BRAKE FOR NOBODY!
Uporabniški avatar
veloce
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5591
Pridružen: So Jan 10, 2004 11:23 pm
Vozilo: Alfa Romeo 156 1.8 16v TS Sport Pack 02
Alfa Romeo 159 2.0 SW TI 2.0 Mjet
Kraj: Ajdovščina

Ja kaj hudiča delaš tam, prid domov!!!! :mrgreen:
Slika
Uporabniški avatar
prjatu
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3940
Pridružen: So Jan 24, 2004 10:32 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

veloce napisal/-a:Ja kaj hudiča delaš tam, prid domov!!!! :mrgreen:
Ni variante, bom se malo vztrajal. Je cisto prelepo, pa ljudje so v redu, veliko je za videt, pa se smesno poceni je vse skupaj.
tjanze1 napisal/-a: Ja kolko je kaj varno v Romuniji? Vem ,da je revščina,to mi je jasno.Kolko je kaj za videt? Znamenitosti?
Varno se mi zdi, da je ravno toliko, kot v katerikoli drugi drzavi, pac upostevas nekaj splosnih popotniskih pravil. Znamenitosti je ogromno, ravnokar se klatim po majhnem srednjeveskem mestecu Sighisoara. Najbolje da vzames v roke kak Lonely Planet, pa si malo pogledas, je res veliko stvari za pogledat. Tudi z mojo drago sem bil lansko leto v Krakowu ter Warszavi, pa se mi zdi tukaj cisto primerljivo, razen cen seveda. Romunijo, vsaj zaenkrat, vsekakor priporocam.
Pravi alfist postaneš šele takrat, ko ti zariba prva alfa

Zaradi slabega vremena bo današnji dan prestavljen na jutri
Uporabniški avatar
tjanze1
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 114
Pridružen: Ne Jul 18, 2004 9:16 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Maribor

Prjatu.Kolk razumem si brez avtomobila v Romuniji?Rugzag varianta.Ali se motim.Sem se včeraj vrnil iz Poljske.1.liga.Ljudje prijazni cene sprejemljive,skratka super dopust.Sva si z mojo drago pogledala nekaj starih mestnih jeder in gradov in....
Naredil sem 2500KM.Maribor-Dunaj-Brno-Olomouc-Gliwice-Lodž-Torun-Chelmno-Gdansk.Nazaj pa po drugi strani.Gdansk-Poznan-Wroclaw-Kutna hora(CS)-Znojmo-Dunaj-maribor.Alfica je šla kot cuker.Samo danes jo moram spucat,to je vse.
WE BRAKE FOR NOBODY!
Uporabniški avatar
lev_cek
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 512
Pridružen: Pe Apr 30, 2004 11:54 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Maribor
Kontakt:

@tjanze1: a si ti to turo sam planiral? kako si postopal pri tem, kako si izbiral prenočišča, prehrano,...itd.?
Daj gas, daj gas, daj gas,...................................u p**** sem reko da bremzaj!!!!!!
Uporabniški avatar
tjanze1
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 114
Pridružen: Ne Jul 18, 2004 9:16 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Maribor

Čez leto raste ideja v glavi.Na internetu si lahko danes pogledaš slike vseh mest na svetu.(Jaz grem na Google,zgoraj klikneš slike in vpišeš ime.)Probaj.Vpiši Kutna hora.To je na češkem cerkev pod zaščito Unesca.Znotraj so kosti od približno 40000 ljudi.6 piramid kosti+vse po zidovih itd.Zelo zanimivo.Sem bil še včeraj tam.No to je bil samo primer.Nek plan si naredim za pot.Drugače pa glede prenočišč nimam pojma kje bom spal jutri.Enostavno pripelješ v mesto in...
1.varianta: greš na prvo pumpo in si kupiš zemljevid mesta.(običajno par tolarjev)Na zemljevidu pogledaš kje je Informacion center ali tourist office.Greš tja vprašaš za sobe in vedno dobiš.
2.varianta:Letos sem par krat prišel v mesto.Poiščeš taxi in mu rečeš naj te pelje do hotela.
Se še ni zgodilo,da ne bi dobil sobe.
Za pot si pa malo splaniram že doma.Uporabljam program Autoroute Europe,ki ti izračuna kilometre,ceno poti čas vožnje,razdalje med kraji.Program je res uporaben za potovanja.
No to je to.Če te še kaj zanima pa kar vpašaj.Na splošno so pa ljudje povsod prijazni.
WE BRAKE FOR NOBODY!
Uporabniški avatar
prjatu
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3940
Pridružen: So Jan 24, 2004 10:32 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

tjanze1 napisal/-a:Prjatu.Kolk razumem si brez avtomobila v Romuniji?Rugzag varianta.Ali se motim.
Ja, jaz sem se odlocil za ruzak varjanto, sem se prej malo pozanimal okoli cest in varnosti v Romuniji, pa sem se hitro premislil. Ceste so ubitačne, mi se sploh nimamo kaj pritoževat, sama jama. Avto ti pa ukradejo, pa tudi če ga imaš za telegrafarco priklenjenega, v tem primeru skupi z telegrafarco, pol sem se pa kar za vlak odločil, pa mi ni bilo nič žal.
Pravi alfist postaneš šele takrat, ko ti zariba prva alfa

Zaradi slabega vremena bo današnji dan prestavljen na jutri
Odgovori
  • Informacija