Uvoz vozil iz EU po naročilu

Akcije in kratkotrajne ugodnosti klubskih partnerjev
Odgovori
Uporabniški avatar
žival
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3281
Pridružen: Pe Avg 26, 2005 12:42 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Litija

Pozdravljeni,

s ponosom sporočam, da smo se z alfa klubom dogovorili za poslovno sodelovanje. =D>

Po nekaj letnem delu v avtohišah, sem se odločil,da grem na svoje in strankam ponudim realno rabljeno vozilo. Podjetje Finion d.o.o. že nekaj časa skrbi za uvoz zelo dobrih rabljenih vozil. To pomeni, da kupimo vozilo od preverjenega vira, s servisno zgodovino, realnimi kilometri in nikoli težje poškodovano. Tak avto v veliki večini primerov ne more biti slab in stranki služi še dolgo vrsto let.

Kako poteka nakup?

1.Ko napoči čas, za menjavo vozila me pokličete ali pošljete povpraševanje na zs ali mail.
2.Ko najdem primerno vozilo, vam pošljem slike vozila, z vsemi podatki, slikami poškodb in okvirno ceno vozila. Tukaj se ne ustrašit, ker so avti v veliki večini primerov umazani, slike pa so slabe kvalitete. Za primerjavo 2 slikici:
before
Slika
after:
Slika
Condition report:
Avto je točno tak kot na slikah, brez dodatnih presenečenj,...
http://ci.vimsweb.com/Reports/Inspectio" onclick="window.open(this.href);return false; ... 40A=&ENC=1
3.Če vam je všeč in če vam je všeč cena se dogovorimo za neko predplačilo, jaz pa potem v čim krajšem možnem času uredim vse potrebno. Načeloma pa od poslanih slikic do vožnje v novem avtu traja cca 1 mesec.

Seveda pa je nekaj vozil vedno na zalogi, pripravljenih na nakup takoj. Trenutno:
1. VW passat: 09 letnik, 2.0 cr tdi 110 konjev, comfortline, bluemotion, 160000km
Cena:10490 Za člane alfa kluba, s potrjeno člansko izkaznico velja
5% popust
Slika
2. Citroen C5, 2.0 hdi, letnik 12/2010, 190000km, ogromno opreme,...
Cena:8990 Za člane alfa kluba, s potrjeno člansko izkaznico velja
5% popust
Slika
3. Fiat sedici 2.0 mjet 4x4, 09 letnik, 77000km,...
Cena:9390 Za člane alfa kluba, s potrjeno člansko izkaznico velja
5% popust
Slika
Seveda lahko vsem uredimo ugodno financiranje in vzamemo vaš rabljen avto v račun.
Lahko tudi sami izberete avto kjerkoli v evropi, mi pa vam uredimo vse potrebno do registracije,...
Garancija: zaenkrat raznih ponudnikov garancij ne uporabljamo, ker enostavno ni potrebe.
Vsak avto gre najprej na pregled k serviserju in preventivni tehnični pregled. Če se ugotovi kakšna nepravilnost, se to seveda odpravi, tako stranka vedno dobi v roke brezhibno vozilo,...

Kontakt:
Finion d.o.o.
Ulica španskih borcev6
1420 Trbovlje
tel:041395435 ali zs
mail:avti.finion@gmail.com
Odgovori
  • Informacija