Gumb za vrata - ZASKOČI (156)

Tehnične teme o modelih 156,147 in GT

Moderator: Tehnika moderatorji

Uporabniški avatar
maximus
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 30
Pridružen: Če Nov 17, 2005 3:46 pm

POZDRAVLJENI

Kako rešujete problem,ko se vam gum za odpiranje vrat zaskoči in ga morate potegniti ven vedno s ključem....Ne pomaga ,če namažem s wd-jem,mast v spreju...res pa je ,da mažem samo od zunaj in ne vem kako naj pridem v notranjost ključavnice...

Pomagajte....
hvala
#-o #-o #-o #-o
Uporabniški avatar
ALFA rp
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 86
Pridružen: Sr Sep 08, 2004 10:15 pm
Član Alfa Kluba: 0

Tudi sam imam podoben problem - pojavlja se občasno. Vendar mi gumb izskoči nazaj, če ga le malo podrezam. Res pa je, da tudi sam mažem z raznoraznimi spraji, pa ne pomaga. Tudi meni bi kakšen nasvet prav prišel.

LP
ALFA rp
Uporabniški avatar
Uroš
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3652
Pridružen: Po Mar 22, 2004 4:35 pm
Kraj: Maribor-Tezno

jaz sem imel na moji 156 iste probleme pozimi , poleti nikoli.
Zadevo sem šprical s sonaxovim sprajem ki ima notri olje ali pa Wurth mast v sprayu in je bilo nekaj časa OK
Zadnjič spremenil Uroš, dne Ne Dec 25, 2005 12:19 am, skupaj popravljeno 1 krat.
Uroš
Uporabniški avatar
maximus
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 30
Pridružen: Če Nov 17, 2005 3:46 pm

Uroš napisal/-a:jaz sem imel na moji 156 iste probleme pozimi , poleti nikoli.
Zadevo sem šprical s sonaxovim sprajem ki ima notri olje ali pa Wurth mast v sprayu in je bilonekaj časa OK
:cry: :cry: meni pa tud nekaj časa gre ,pol pa je na sp.strani gumba čist rodo in se vedno zsakoči :cry: :cry:
Uporabniški avatar
guma
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1009
Pridružen: To Apr 12, 2005 8:28 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

U jeb...., zdaj se bodo spet usuli posti, da majo vsi ta problem. No KONČNO ena stvar, ki pa mene ne jebe. Zaenkrat :mrgreen:

PS; jaz bi priporočal silikon v spraju (ker nima vonja), če mislite v notranjosti špricat. :wink:
156SW
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 161
Pridružen: Pe Jul 15, 2005 8:51 pm

Jaz sm to resil s silikon sprejem....stvar se je najprej malo lepila zdaj pa deluje (tok, tok tok)
Uporabniški avatar
superleggera
Alfist
Alfist
Prispevkov: 322
Pridružen: Sr Avg 13, 2003 11:47 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Jauerburg

Evo pri meni je ravno zdaj to obdobje... :cry: Dež lije jaz pa s ključem drezam po ključavnici....
Senza cuore saremmo solo macchine
Uporabniški avatar
ALFA rp
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 86
Pridružen: Sr Sep 08, 2004 10:15 pm
Član Alfa Kluba: 0

Včeraj sem malo očistil gumb iz spodnje strani - bil je čisto zapacan, kot bi ga namazal z lepilom. Sedaj steka neprimerno bolje oziroma gumb sploh ni ostal več noter. Mazal nisem dodatno pa nič. Očitno pomaga.

LP
ALFA rp
Uporabniški avatar
maximus
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 30
Pridružen: Če Nov 17, 2005 3:46 pm

guma napisal/-a:U jeb...., zdaj se bodo spet usuli posti, da majo vsi ta problem. No KONČNO ena stvar, ki pa mene ne jebe. Zaenkrat :mrgreen:

PS; jaz bi priporočal silikon v spraju (ker nima vonja), če mislite v notranjosti špricat. :wink:
Kje pa lahko v notranjosti špricaš?
Uporabniški avatar
guma
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1009
Pridružen: To Apr 12, 2005 8:28 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

maximus napisal/-a:
guma napisal/-a:U jeb...., zdaj se bodo spet usuli posti, da majo vsi ta problem. No KONČNO ena stvar, ki pa mene ne jebe. Zaenkrat :mrgreen:

PS; jaz bi priporočal silikon v spraju (ker nima vonja), če mislite v notranjosti špricat. :wink:
Kje pa lahko v notranjosti špricaš?
Fak, sem slabo prebral in sem mislil,da je notranji gumb. Mah, nej gre u k...., ja, ta gumb se pa tudi men zatika. :evil:
Uporabniški avatar
LaserJaMM
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 7497
Pridružen: Sr Sep 24, 2003 1:12 am
Član Alfa Kluba: 0
Kontakt:

guma napisal/-a:
maximus napisal/-a:
guma napisal/-a:U jeb...., zdaj se bodo spet usuli posti, da majo vsi ta problem. No KONČNO ena stvar, ki pa mene ne jebe. Zaenkrat :mrgreen:

PS; jaz bi priporočal silikon v spraju (ker nima vonja), če mislite v notranjosti špricat. :wink:
Kje pa lahko v notranjosti špricaš?
Fak, sem slabo prebral in sem mislil,da je notranji gumb. Mah, nej gre u k...., ja, ta gumb se pa tudi men zatika. :evil:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: =D> =D> =D> =D>
Uporabniški avatar
Kača
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 172
Pridružen: Ne Jun 05, 2005 9:23 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Gorjansko
Kontakt:

Kot ste že ugotovili je to zelo pogost problem.Kako definitivno odpraviti to neprijetnost sem opisal tle

http://forum.kraskigadje.com/viewtopic.php?t=123
Uporabniški avatar
maximus
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 30
Pridružen: Če Nov 17, 2005 3:46 pm

Kača napisal/-a:Kot ste že ugotovili je to zelo pogost problem.Kako definitivno odpraviti to neprijetnost sem opisal tle

http://forum.kraskigadje.com/viewtopic.php?t=123
Dobro si napisal,,hvala.
popshow
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 66
Pridružen: So Jul 24, 2004 12:30 pm

Soft touch je potreben. Tko k pr ženski Hehehehe pr men tud steka, sam vrata se odprejo tud če gumga ne stisneš do konca. Jz sm se tko navadu pa mi nč ne šteka. Če ga pa stisnem do konca pa skoraj zihr štekne.
Pokušavali su mnogo jači od Vas... Ali nisu uspjeli.
Uporabniški avatar
konte
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 69
Pridružen: Ne Dec 14, 2003 5:50 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Kočevje

Jst vam ne priporočam mazanja ključavnic z mastjo v spreju, ker je preveč lepljiva. Lahko vam vse skupaj še poslabša(vleče umazanijo in prah na sebe). Drugače je pa to super stvar samo pač neprimerna za ključavnice. Verjemite na besedo! 8)
Spider 2.0 TS
Odgovori
  • Informacija