Mini srečanja alfistov (Nova Gorica)

Objave srečanj in prireditev ...
Odgovori
Alfista
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2069
Pridružen: Po Sep 29, 2003 9:28 am
Vozilo: Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio
Alfa Romeo Stelvio 2.0 Q4 GT Junior
Kraj: Brda

LaserJaMM napisal/-a:Baje mora dat za rundo. :mrgreen:
Ti morš dat pa za dve od kar imaš HONDO v garaži!!! :lol:

Ciao Alfista :mrgreen:
Slika
Uporabniški avatar
Creed
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4301
Pridružen: To Feb 01, 2005 2:22 pm

rapbit napisal/-a:no po vsej verjetnosti pridem...:)

upam da gre še kdo iz LJ ali saj okolice da se ne zgubim, ker po pravici povedanjo nisem bil še nikoli v NG :oops: :lol:
do tja mi bo skor sigurno ratal (sj je avtocesta do tja ne?) tam se bom pa že nekak znašel...

za italijo pa tudi jaz še ne vem ker imam butnen avto in ne vem če upam čez "mejo"
Ce se zgubite pa poklicte na 031 719 251 :)
Pa ce grete po avtocesti do NG bejste na VOGRSKEM dol z avtoceste da ne bote placal cestnine.

LP Gorazd
Uporabniški avatar
alro
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2700
Pridružen: So Feb 11, 2006 1:39 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Nova Gorica/Gorenje pri Divači

Slika

Samo po avtocesti greste (rdeče označeno), smer Nova Gorica in kak km pred cestninsko postajo Bazara je izhod VOGRSKO ( 500m za OMV pumpo). Tam ni cestninske tako da ne plačate nič :mrgreen: Ko prideš iz AC greš desno smer Nova Gorica (Tolmin, ......), nato prideš do semaforiziranega križišča in zaviješ levo, po cca. 2km desno (križišče je tako postavljeno da se pelješ skor ravno), mimo OMV pumpe in ko prideš na semafor (po cca. 2-3km?) zaviješ levo, kjer že vidiš Mercator Center. Tam nekje na koncu zgornjega parkinga bomo.

Če bo mel kdo težave pa naj brez problema pokliče al na tel. od Gorazda al pa moj 041 724 915. Tudi če bi kdo prišel kasneje naj pokliče pa ga počakamo.

LP, Mitja
Slika
Uporabniški avatar
LaserJaMM
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 7497
Pridružen: Sr Sep 24, 2003 1:12 am
Član Alfa Kluba: 0
Kontakt:

Alfista napisal/-a:
LaserJaMM napisal/-a:Baje mora dat za rundo. :mrgreen:
Ti morš dat pa za dve od kar imaš HONDO v garaži!!! :lol:

Ciao Alfista :mrgreen:
U garaži je ALFA, Honda je pred hišo hehe.
rapbit
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1876
Pridružen: To Jun 15, 2004 9:08 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: lublana trnovo

uaa kaj je blo hudo.. slikc pa žal ne morem dat gor (še opa zaenkrat še) ker nimam kabla :S

kot še vedno do sedaj ste me primorci pozitivno presenetl:) =D> =D> =D>

vabljeni v LJ ...

npr 20. u logatec alana gledat
viewtopic.php?t=9629&highlight=
:D :)

aja ap po možnosti smo dobili novega člana klele.. z lepo srebrno QVjko ki je prišel nakupovat pa zagledal tok alfic na kupu.. pa je kr zraven pripeljal... car! =D>
meu bi use kar ma križ pa kačo u krogcu!!!!!
-----------------------------------------------------
Uporabniški avatar
H.P. BaXXter
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1498
Pridružen: Ne Feb 12, 2006 7:57 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Lj

res bilo je super in zal mi je da zaradi pomanjkanja casa nisem moral ostati dlje...NG-LJ-rudnik 45min :lol: :lol:
Uporabniški avatar
Creed
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4301
Pridružen: To Feb 01, 2005 2:22 pm

Fanta skoda da nista sla z nami na tesnto voznjo h Bigot-u! Alfa servis u Italiji je res nekaj posebnega in se ne more primerjat z kakrsnim koli servisom v Sloveniji.

Q2 je pa poglavje zase...ZAKON!!!!

Slikce bo pa Alro pokazu :D
Se vidmo
LP Gorazd
Uporabniški avatar
Dejch
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2225
Pridružen: To Jun 08, 2004 9:26 pm
Vozilo: Avant2Go

creed555 napisal/-a:Fanta skoda da nista sla z nami na tesnto voznjo h Bigot-u! Alfa servis u Italiji je res nekaj posebnega in se ne more primerjat z kakrsnim koli servisom v Sloveniji.

Q2 je pa poglavje zase...ZAKON!!!!

Slikce bo pa Alro pokazu :D
Se vidmo
LP Gorazd
Kaj je tok zakon s to Q2? Mislm, povejte mal vec o tej novi tehniki.
Uporabniški avatar
Damijan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 6071
Pridružen: Po Okt 13, 2003 9:30 pm
Vozilo: Lady "K"
Kraj: Gabrje (nedaleč od Preshgain)

Dejch napisal/-a:Kaj je tok zakon s to Q2? Mislm, povejte mal vec o tej novi tehniki.
OT!

KLIK 1

KLIK 2
Alfista
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2069
Pridružen: Po Sep 29, 2003 9:28 am
Vozilo: Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio
Alfa Romeo Stelvio 2.0 Q4 GT Junior
Kraj: Brda

Dejch napisal/-a:
creed555 napisal/-a:Fanta skoda da nista sla z nami na tesnto voznjo h Bigot-u! Alfa servis u Italiji je res nekaj posebnega in se ne more primerjat z kakrsnim koli servisom v Sloveniji.

Q2 je pa poglavje zase...ZAKON!!!!

Slikce bo pa Alro pokazu :D
Se vidmo
LP Gorazd
Kaj je tok zakon s to Q2? Mislm, povejte mal vec o tej novi tehniki.
Na testni vožnji, je majstr zvozil iz križišča v 2. popeštal do konca in čez nekaj metrov je sledila šikana okrog hiše, nas je samo malo premetalo desno -levo avto je pa pospeševal kot da bi bila ravnina in ni niti malo zadrsala notranja guma! Tisti ki imajo Mjet in jtd vejo kako se hitro zavrti oz užiga lučka od asr!

Drugače pa "srečanje" zelo uredu! Zelo sta nas presenetila baxxter in rapbit, ker sta se pripeljala od "daleč"! No upam da je še vse vredu z zavorami, ker sta mela za dol neke GHD baje čez podkraj!! (sej zato sta verjetno pršla) =D>

Pri bigotu smo pa še pocedili sline okrog novih Alfic, Brere, Spyder, GT, 159, ...... praktično ma vse modele dol!! 8) 8) 8)

Lepo je bilo, bo treba to nardit kar perjodično na par mescu, da se dobimo in malo napolnimo baterije! No preveč jih ne smemo, ker potem Alfe užgejo v brzini, ane fantje? #-o =D>

Ciao Alfista :mrgreen:
Slika
Uporabniški avatar
alro
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2700
Pridružen: So Feb 11, 2006 1:39 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Nova Gorica/Gorenje pri Divači

Prve slike za začetek......pohvala gre seveda rapbit-u in BaXXter-ju, ker po pravici povedano nisem pričakoval da bo prišel še kdo razen tle primorcev, ker je bilo vse skupaj dokaj improvizirano =D>
BaXXter upam da si prišel pravočasno v LJ, ampak kot vidim si bil verjetno še prezgoden :lol:

Slika
Slika
Slika
Uporabniški avatar
alro
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2700
Pridružen: So Feb 11, 2006 1:39 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Nova Gorica/Gorenje pri Divači

TUKAJ so vse slike iz srečanja.

Upam, da bomo kaj takega lahko ponovili v še večjem številu, ampak enkrat spomladi ko bo lepše vreme in tudi dan daljši. Tako se bomo lahko tudi kam zapeljali in poklepetali ob pijači, pizzi ali kaj podobnega. Kakorkoli pa je bilo meni super že včerej in ob priliki se pripeljemo pa mi do LJ. Naslednjo soboto pa Logatec ? :steering:
Slika
Uporabniški avatar
_BiStRi_
Administrator
Administrator
Prispevkov: 5776
Pridružen: Ne Apr 17, 2005 12:36 pm

Same lepotice od prve do zadnje =D> =D> =D> ...mi je kar malo žal, ker nisem prišel :(


Alro, kaj če bi tisto svojo agresivno 156ko malo bolj podrobno poslikal pa nam jo predstavil :wink:


O.T. Lahko bi se zbrali Alfisti v Logatcu ja...potem pa na občni zbor po driftu 8)
145 QV,33,145,147,159 TI
Uporabniški avatar
alro
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2700
Pridružen: So Feb 11, 2006 1:39 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Nova Gorica/Gorenje pri Divači

Sej zato pravim da je treba enkrat to ponovit, samo ko bo malo topleje, sonce, daljši dan, pa da se zmenimo že prej in ne skor zadnji dan kot tokrat :mrgreen: Pa se dobimo magar prej in gremo kam na pizzo (je enpar odličnih pizzerij tle okrog) in pijačo :cheers:

Moja agresivna 156-ka je pa bila včeraj najbol umazana alfa od vseh in me je bilo kar malo sram #-o

Najbolj pa se mi je zdelo fajn, ko se je včerej pred Mercator pripeljal en alfist (145 QV) ki je kot zgleda prišel po nakupih s punco in ko nas je zagledal se je pripeljal do nas in parkiral alfico zraven naših in še malo poklepetal z nami. =D> Seveda smo mu omenli forum in upam da se bo kaj oglasil tle gor.

Naslednjo soboto če le ne pride kaj nepredvidljivega vmes in če ne bo deževalo, se vidimo v Logatcu.


P.S. Ta spot mi je pa ful dobr :mrgreen: SPOT Q2
Slika
Uporabniški avatar
Creed
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4301
Pridružen: To Feb 01, 2005 2:22 pm

@ Dejch:
Ti je Damijan dal dva super linka kjer je lepo opisano delovanje diferenciala Q2. Pa tudi tuki na forumu je bla ena debata o tem diferencialu.

@ ALL
Drgac sem biw pa tud sam pozitivno presenecen nad obema alfistoma (rapbit-u in BaXXter-ju) ki sta prisla iz ljubljane in fantom z sivo QV-ko :D

Lepo smo poklepetal, se spoznal in si ogledal nase ljubice. Tudi zakljucek srecanja pri AR servisu Bigot je bil super. Naslednjic tudi definitivno pridem!

@ alro
Super slikce!!!
Odgovori
  • Informacija