DANAŠNIJI AVTOMAGAZIN-SRAMOTA!!!

Vse kar se tiče legalnih dirk
Odgovori
Uporabniški avatar
zoranwagen
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1371
Pridružen: Sr Sep 24, 2003 1:18 am

Turtle napisal/-a:
zoranwagen napisal/-a:Zadeva sledeča!
Moja reakcija je bla povsem na mestu in je obrodila sadove!
Z g. Lukičem glavnim urednikom Avtomagazina sva se v petek dobila lepo na kavi in se malo pomenila. Vrjamem, da se bodo stvari izboljšale in da bodo članki boljši in boljši. Sam, če se nebi nobeden buno tud do sprememb nebi blo!

p.s.: sladko sva se smejala na mail-om kluba, da moje pisanje ni uradno stališče kluba...kje pri vragu sem se podpisal ali omenil, da je moje pisanje uradno stališče kogarkoli?????
Kot trenutni član IO je tvoje stališče, stališče kluba. Nekak jasno je tko. TO je tko, kot če bi se kak minister v vladi pogovarjal z drugim ministrom, pol pa reku, ja jest tko mislim, to ni stališče države.....Tolko sem pa menda mislu, da veš.
Ah ne se hecat no! Od kod ti take finte!

Moje mnenje je in bo vedno samo moje nenje!
Lukič tud ni šparal z svojimi besedami v topikih na suxu. Lahko je to nardil, ker ni pisal v imenu Avtomagazina kot glavni in odgovorni urednik ampak je podal svoje osebno mnenje!
Vem, da po dogodkih v KR so vsi malo živčni sam pretiravat pa res ni potrebno!
Ko se pom podpisal kot član IO-ja kluba pod kak topik potem se lahko reče, da sem v imenu kluba kaj reku! Edini, ki odraža stališče kluba vedno in povsod je predsednik kluba!
majaCRX
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 508
Pridružen: Sr Nov 26, 2003 7:02 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: SG

Turtle napisal/-a:
Kot trenutni član IO je tvoje stališče, stališče kluba. Nekak jasno je tko. TO je tko, kot če bi se kak minister v vladi pogovarjal z drugim ministrom, pol pa reku, ja jest tko mislim, to ni stališče države.....Tolko sem pa menda mislu, da veš.
Če bi se mi v Honda CLUBU (cca 175 članov trenutno) ukvarjali z vsako izjavo, ki jo poda kakšen član kluba...bi lahko imeli dva zaposlena samo za to, da se opravičujeta naokoli :wink:
Uporabniški avatar
loka
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 240
Pridružen: Pe Apr 09, 2004 12:17 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Kranj

Zoran!

Odgovor si dobil od Lukiča...ne vem če je res kaj v dobro drag-a... :roll: AM15 str.53

Tudi par ostalih na forumu mislim, da ima podobno mnenje!!!

Pa brez zamere ... vsak za svoje...
Lp!
Uporabniški avatar
Turtle
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4033
Pridružen: Sr Okt 01, 2003 5:22 pm
Vozilo: Alfa Romeo Guiletta QV
Alfa Romeo 155 2.5 V6
Kraj: Bilo kuda kiki svuda

Si omenil, da drege ki jih bos organiziral ti ne bo niti povabljen....to bodo vrjetno dragi v okviru kluba...in potem je to bistvo dstalisce kluba da ga ne vabimo, kot klub in kot zoran....upam, da on ne razmislja kot jaz.....Menim, da se lahko pac o teh stavreh pogovarjamo lepse in brez zamer/zavljivk, ker pac nekateri hitro zamerijo drugi ne......jest pa g. Lukica ne poznam....in raje se mu opravicim, ker me to pav ne boli
Odgovori
  • Informacija