2004...najhitrejši avti na legalcih

Vse kar se tiče legalnih dirk
MG
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1263
Pridružen: So Feb 28, 2004 10:40 am

Ka je GTA, a ni Novitec za nc? A ni Autodelta ful bols? :P
GTA
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 775
Pridružen: Ne Mar 14, 2004 9:17 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kontakt:

Nikol nism reku da je za nc. Sam trdiu sm da je autodelta bolš-kar trdim še zmerm :D Sam je novitec cenovno dostopen , Autodelta pa žal ne. Vseeno 3.7 motor ni vreden 15.000 Eur [-X Škoda samo ker ima Novitec tako gužvo, da se moraš naročit za 3 mesce vnaprej (ker imajo samo enega tehnika ki to dela :evil: ). No vseeno bomo dočakali - še točno en mesec.

P.S : kaj pa tvoj fotr ; bo kej al ne ? Verjetn ni časa ne. Sej pr ns je isto :doubt:
MG
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1263
Pridružen: So Feb 28, 2004 10:40 am

A tako, ja lepo to da sam se en mesec.

Ja, mi smo se ze odlocli da bomo dali noter kompresor, smo se (doma) ze dogovorili kdaj gremo v DE, pol pa poklicemo v Novitec, pa zvemo da se da sele Oktobra, pol smo pa zgubli veselje. Sj se moremo postavit na cakalno listo, sam tk ko si reku, ... cist nc casa. No,.. js mam cas, sam to nc ne pomeni :x :)
GTA
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 775
Pridružen: Ne Mar 14, 2004 9:17 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kontakt:

Ja , sej pr ns ista pesem :) "pejt gremo nasleden tedn, k je glih kolektivni, jupii.." pol pa zvemo da šele v septembru :x Čist zgubiš veselje. No sej bo že... Čimprej zrihtite vašo GTA , pa tud ti svojo Q4 še bl napedeni (motor) :)

LP :wink:
Uporabniški avatar
zoranwagen
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1371
Pridružen: Sr Sep 24, 2003 1:18 am

Se vsem opravičujem, če sem napačne cajte postal!

Je hudičevo težko kaj pametnega najt na RRC-jevi strani!
majaCRX
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 508
Pridružen: Sr Nov 26, 2003 7:02 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: SG

Heinz iz Avstrije je z jeep dragsterjem (ki ste ga lahko videli v SG) postavil čas pod 10s na 402 m!

ČESTITKE!!
Uporabniški avatar
Teo
Moderator
Moderator
Prispevkov: 9750
Pridružen: Po Okt 27, 2003 10:44 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Slovenska Bistrica
Kontakt:

Škoda da potem nista šla z našim uporabnikom GTA še na kakšđno promenadno vožno po lepih zavitih cestah. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Fantje bomo spet popali posnetke od Top Geara in udarili debato kje je alfa mnogo bolj suverena kot na dragih. Sicer pa itak družina Dekleva poskrbi, da ni debat na račun debat, kako se alfa pelje po ovinkih.

Fun is not a straight line.press :D
Nekdanji alfist....kaj pa človek drugega preostane.
stuntz
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2340
Pridružen: Sr Avg 04, 2004 9:51 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Zagorje

drag ni za alfe naj majo to tisti japonski mlinčki pustmo jim vsaj nekaj veselja ne jim še tega veselja vzet :evil: se je v ilirski lepo vidlo kak se alfe peljejo DEKLEVA FAMILY
Freedom of speech ? What is that some brand of toilet paper? Found it at ( cant say PM me ) :D
GTA
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 775
Pridružen: Ne Mar 14, 2004 9:17 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kontakt:

Teo napisal/-a:Škoda da potem nista šla z našim uporabnikom GTA še na kakšđno promenadno vožno po lepih zavitih cestah. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Fantje bomo spet popali posnetke od Top Geara in udarili debato kje je alfa mnogo bolj suverena kot na dragih. Sicer pa itak družina Dekleva poskrbi, da ni debat na račun debat, kako se alfa pelje po ovinkih.

Fun is not a straight line.press :D
Koga to omenjas -skoda da nista sla z nasim...- ? Je morda kdo brisal svoje poste ? Confused.press

LP
Uporabniški avatar
zoranwagen
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1371
Pridružen: Sr Sep 24, 2003 1:18 am

stuntz napisal/-a:drag ni za alfe naj majo to tisti japonski mlinčki pustmo jim vsaj nekaj veselja ne jim še tega veselja vzet :evil: se je v ilirski lepo vidlo kak se alfe peljejo DEKLEVA FAMILY
To pa niti pod slučajno ne more bit res. Alfe so ble in bodo spet hitre na dragih.
Žal smo nekateri iz takšnih in drugačnih vzrokov sezono zaspali!!!
Uporabniški avatar
zoranwagen
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1371
Pridružen: Sr Sep 24, 2003 1:18 am

Slika

vozil v Portorožu pod 13s!
stuntz
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2340
Pridružen: Sr Avg 04, 2004 9:51 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Zagorje

se opravičuejm sm napisu to k nsim še mel alfe

sm sam nažgal megana 1.6 z mojo bogo 33 1.3
Freedom of speech ? What is that some brand of toilet paper? Found it at ( cant say PM me ) :D
MG
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1263
Pridružen: So Feb 28, 2004 10:40 am

stuntz napisal/-a:se opravičuejm sm napisu to k nsim še mel alfe

sm sam nažgal megana 1.6 z mojo bogo 33 1.3
=D> :D
Uporabniški avatar
djsly
Alfist
Alfist
Prispevkov: 486
Pridružen: Po Okt 25, 2004 6:02 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Lublana

zoranwagen napisal/-a: vozil v Portorožu pod 13s!
12,9. Najhitrejši v Sloveniji :)
stuntz
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2340
Pridružen: Sr Avg 04, 2004 9:51 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Zagorje

zdej pa čakam da dobim 1.7 da vidm kako to pele

kej povejte tisti k ste to mel
Freedom of speech ? What is that some brand of toilet paper? Found it at ( cant say PM me ) :D
Odgovori
  • Informacija