Zadnje novice

Ali kdo pozna to Alfo 11

Splošne informacije, izkušnje o Alfah

Re: Ali kdo pozna to Alfo 11

OdgovorNapisal/-a nedvedinho » Pe Apr 02, 2021 6:53 am

Torej če takrat ni bil vreden 10.000€, če je še vedno samo to krivo, mislim da zdaj pa je 5.000€. Tudi s počenim kolotekom.

Naj vmes povem mojo štorijo s temi plastikami pod motorjem...

Normalno, zapel sem jo..vredu, ni panike, bomo zamenjal. Jo naročim pri Filipu, nekako zmontiram. V roku enega meseca s cca 50km/h zapeljem v globoko veliko lužo (tik za mostom čez AC proti Podpeči) Pljusk vode mi jo je ponovno odrgal po celotnem obsegu. Jo vržem dol da je bil avto sploh vozen, naročim drugo. Pride vsa zvita, deformirana. Meni je ni uspelo gor dat, kljub nategovanju, napenjanju, gretju, zvijanju, prilagajajnu polomljeni... Grem k kleparjem, naj jo oni gor dajo kot se za gre. Ni šlo. Na najvišji točki in pred vrati je gledala ven... :doubt:
nedvedinho
Alfist
Alfist
Uporabniški avatar

OdgovorNapisal/-a Foggy » Pe Apr 02, 2021 8:46 am

Tako je s ponaredki. Original koloteki, plastike za zaščito podvozja, motorja se vedno prilegajo do mm natančno, kopije večinoma ne...
Foggy
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a alen232 » Sr Apr 07, 2021 10:23 am

GT_turbo napisal/-a:Zdravo,

Sodelavec se zanima za:
https://www.avto.net/Ads/details.asp?id ... io%20Verde

Pozna kdo?

Jaz prodajam Mitota 155hp malo vec km kot jih ima ta rdeca Mito, ce ga bo zanimalo naj poklice.
Samo italijan :)
alen232
Alfist
Alfist
Uporabniški avatar
Kraj: Okolica Ljubljana

OdgovorNapisal/-a alen232 » Sr Apr 07, 2021 10:23 am

nedvedinho napisal/-a:Torej če takrat ni bil vreden 10.000€, če je še vedno samo to krivo, mislim da zdaj pa je 5.000€. Tudi s počenim kolotekom.

Naj vmes povem mojo štorijo s temi plastikami pod motorjem...

Normalno, zapel sem jo..vredu, ni panike, bomo zamenjal. Jo naročim pri Filipu, nekako zmontiram. V roku enega meseca s cca 50km/h zapeljem v globoko veliko lužo (tik za mostom čez AC proti Podpeči) Pljusk vode mi jo je ponovno odrgal po celotnem obsegu. Jo vržem dol da je bil avto sploh vozen, naročim drugo. Pride vsa zvita, deformirana. Meni je ni uspelo gor dat, kljub nategovanju, napenjanju, gretju, zvijanju, prilagajajnu polomljeni... Grem k kleparjem, naj jo oni gor dajo kot se za gre. Ni šlo. Na najvišji točki in pred vrati je gledala ven... :doubt:

Parkrat sem te ze videl na Rudniku na cesti, ne vem kaksna je od blizu ampak tko na cesti zgleda lepo ohranjena.
Samo italijan :)
alen232
Alfist
Alfist
Uporabniški avatar
Kraj: Okolica Ljubljana

OdgovorNapisal/-a nedvedinho » Če Apr 08, 2021 11:10 am

alen222, nene, ta rdeča (žal) ni moja. :) Moja je bila grda siva dizel kanglica s 300.000km.
nedvedinho
Alfist
Alfist
Uporabniški avatar

Prejšnja

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost