alfa 155???

Splošne informacije, izkušnje o Alfah
Odgovori
Uporabniški avatar
soso
Alfist
Alfist
Prispevkov: 371
Pridružen: To Okt 14, 2003 4:24 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: maribor

Zanima me zakaj mi vsi oz. skoraj vsi odsvetujejo alfo 155 1.8TS.Dva mehanika ki sem ju vprašal kak so ti avti sta mi rekla da je to bil najslabši model alfe in da tu vse crkuje kot po tekočem traku.Zdaj pa me zanima če ima kdo res ali pa če koga poznate da je kdo imel kakršne koli SLABE izkušnje z to alfico. LP
Uporabniški avatar
AR-146
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2668
Pridružen: Ne Okt 05, 2003 12:33 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: ljubljana

moj brat jo ima in dela dobr
Uporabniški avatar
LaserJaMM
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 7497
Pridružen: Sr Sep 24, 2003 1:12 am
Član Alfa Kluba: 0
Kontakt:

Povej keredva mehanika da jih grem mal zaslišat :)
Uporabniški avatar
soso
Alfist
Alfist
Prispevkov: 371
Pridružen: To Okt 14, 2003 4:24 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: maribor

No tu iz mb ena dva.En je sicer neki stučko za honde drugi pa ma servis za fiat volvo itd.Drugače pa so mi na petrovčiču v MB rekli da če ni zgonjena da nima kaj bit?Zdaj pa res nič več ne vem in sploh ne vem kaj naj nardim kr bi jo full mel!
Uporabniški avatar
LaserJaMM
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 7497
Pridružen: Sr Sep 24, 2003 1:12 am
Član Alfa Kluba: 0
Kontakt:

Stručko za honde ti je razlagal o alfi? Naslednič ko pridem v Mb ga grem ruknit na gobec.. NAJ OSTANE PRI SVOJEM V-TECU In UTIHNE proklet kmet! če pa nekdo šraufa Samo fiate pa mu tud nikol neb nič verjel!

Razlika med 1.8 in 2.0: pozna se pri poskočnosti avta saj 2.0 pospešuje iz nižjih obratov.. 1.8 Ts 1992 so mele še ketno namesto jermena in so zelo dobre mašine. če boš kupoval povej ti lahko eno dobro svetujem. brat od AR-146 jo prodaja! srebrno..
Uporabniški avatar
soso
Alfist
Alfist
Prispevkov: 371
Pridružen: To Okt 14, 2003 4:24 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: maribor

Ja sem vido tisto sam mi je mal prestara jaz bi mel tam vsaj 95 letnik.Torej vse skupaj ni res kaj pravijo.Ej kaj pa ti voziš?
Uporabniški avatar
superleggera
Alfist
Alfist
Prispevkov: 322
Pridružen: Sr Avg 13, 2003 11:47 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Jauerburg

Joj,saj ne morem verjet!Expert za riževe narastke si upa komentirat Alfe!Kam plove ta naš forum!? :evil:
Senza cuore saremmo solo macchine
Uporabniški avatar
Sinister
Alfist
Alfist
Prispevkov: 473
Pridružen: Če Okt 16, 2003 4:02 am

Spet nek narastek pametuje o Alfi, 1.8TS ozr. 2.0TS je ze toliko casa na trgu da je to preverjena zadeva.

ce najdes ohranjeno nimas skrbi, pri zgonjenih pa velja enako za vse znamke

lp
Uporabniški avatar
Jakap80
Alfist
Alfist
Prispevkov: 281
Pridružen: Po Nov 10, 2003 11:52 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

mja ... mehanikom nc vrjet ker pojma nimajo pa sam lazejo, jst mam 155 .18 ts l. 93, mam jo ze 4 leta in mi ni niti enkrat samkrat crknla, vse probleme k sm meu znjo je to da sm menju izusni lonc, zavorne ploscice pa diske, to je pa pac potrosni material ki se menja pri vsakem avtu, ljudje nimajo pojma kaj govorijo, ce bi blo tko pol noben nebi meu alfe ni tako ?
Alfa Romeo 155 1.8 TS
Uporabniški avatar
zoranwagen
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1371
Pridružen: Sr Sep 24, 2003 1:18 am

Vrjetno sta mehanika hotla, da kupiš nekaj kar znata šraufat! Svašta kaj si eni dovoljujejo!
Uporabniški avatar
Teo
Moderator
Moderator
Prispevkov: 9750
Pridružen: Po Okt 27, 2003 10:44 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Slovenska Bistrica
Kontakt:

Napisal si, da je drugi serviser za volvo in fiat. Pa ne mi rečt, da poslušal nasvete od kakšnega gračnerja. Večjega antitalenta za avtomobile na svetu ne poznam. Veš, pri njih popravljajo turbopolnilnike v BMW M3, pa menjujejo dvojne okrogle luči na Mercedesih S. Pa da ne boš mislil, da pretiravam, to so bile njegove lastne besede. Pa če rabiš Volvota T6 na 600bhp navit, tudi kr k njemu pojdi, mala malca-pol ure dela.
Uporabniški avatar
soso
Alfist
Alfist
Prispevkov: 371
Pridružen: To Okt 14, 2003 4:24 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: maribor

Ej trofo si!Kaj ga poznas?si iz mb?
Uporabniški avatar
Teo
Moderator
Moderator
Prispevkov: 9750
Pridružen: Po Okt 27, 2003 10:44 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Slovenska Bistrica
Kontakt:

Poznam kot svoj žep. Samo tam ne spraševat za nasvete in ne slučajno tam servisirat avta. Pri Petrovčiču tudi niso perle, sploh sedaj ko je odšel David, a so vseeno vsaj korektni. Edino nadomestnega avta nikoli nimajo.
Glede Gračnerja pa ga žal moram gledati skoraj vsaki dan in sem že skoraj imun na njegove gluposti. Ti bi moral videti, kako pameten je on o redkih in starih avtih. Potem pa vidiš, da za kakšne Iso Grifo, Iso Lele, pa Monteverdije, pa Isote Frascini, pa Jensene, pa Daimelrje, pa Blitze, pa Marcose, pa Osce... še sploh ni slišal. Pa s tem ni nič narobe, narobe je samo njegovo prepričanje, da on vse ve.
Uporabniški avatar
soso
Alfist
Alfist
Prispevkov: 371
Pridružen: To Okt 14, 2003 4:24 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: maribor

Kaj pa ti vozis?Pa 155-ka 16V da al ne ?
Uporabniški avatar
Teo
Moderator
Moderator
Prispevkov: 9750
Pridružen: Po Okt 27, 2003 10:44 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Slovenska Bistrica
Kontakt:

Imel 156 1.8 ts. Zadovoljen kot še nikoli, še zdaj se mi mnogokrat toži. Motor v tem avto pa je poezije, v peti do blokade(7000). Zdaj pa vozim 147 jtd. Še boljši avto, boljša lega, boljša notranjost, a pomanjkenje strast. Kaj pa ti priporočam: 145 2.0 ts , če pa rabiš velik avto 155 1.8
Odgovori
  • Informacija