Sranje na kvadrat

Splošne informacije, izkušnje o Alfah
GTA
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 775
Pridružen: Ne Mar 14, 2004 9:17 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kontakt:

Sem tud jst to reku pa prav da se od l. 2002 ne da to delat. Je en kup stvari z motorčkom vred. Sam da bodo zrihtal pa briga me kaj je :D
Uporabniški avatar
LaserJaMM
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 7497
Pridružen: Sr Sep 24, 2003 1:12 am
Član Alfa Kluba: 0
Kontakt:

Hmm za pogledat je.. ker v TSjih 16v je s potenciometrom notr..pač obično.. ne vem pa kkao je pr v6 motorjih.me pa zanima :)
Uporabniški avatar
MITT
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 725
Pridružen: Po Sep 29, 2003 7:07 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Lj.si
Kontakt:

LaserJaMM napisal/-a:Hmm za pogledat je.. ker v TSjih 16v je s potenciometrom notr..pač obično.. ne vem pa kkao je pr v6 motorjih.me pa zanima :)

HM, a nisi enkrat reku, da boš napisal, kako se očisti/porihta MPT? Sicer pa TS 16V s staro elektroniko (Motronicom 10.2, do leta ~'98) majo itak drug sistem MPT kot tvoja. Lahko pa vseeno napišeš enkrat. Meni tudi zeza ta sranje od qrcevega boša.
:evil:: "Yes, if you wanna run cool, you got to run on heavy heavy fuel!" :mrgreen:
Uporabniški avatar
xandrej
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 622
Pridružen: Pe Okt 24, 2003 9:46 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Maribor

POZIVAM VSE, DA SE DO SOBOTE NE VOZIJO OKOLI Z ALFAMI!!!! Jaz pa baje dobim danes.... In tudi Danes bo zmontirano in pol pa bom že pa srečen... Se moram z Renaultom Safranom okoli vozit... Saj ne, da bi bil slab avto ampak ni moja lubica...

GTA jaz ti upam na najboljše.... Saj bo naši pubeci so vun s hudiča...
Slika
Uporabniški avatar
xandrej
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 622
Pridružen: Pe Okt 24, 2003 9:46 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Maribor

Klicali iz Petrovčiča.... IMAM CEV!!!

To pa je bila svetlobna hitrost... Grem prec montirat.... Pa pa...
Slika
Uporabniški avatar
Damijan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 6071
Pridružen: Po Okt 13, 2003 9:30 pm
Vozilo: Lady "K"
Kraj: Gabrje (nedaleč od Preshgain)

xandrej napisal/-a:POZIVAM VSE, DA SE DO SOBOTE NE VOZIJO OKOLI Z ALFAMI!!!! Jaz pa baje dobim danes.... In tudi Danes bo zmontirano in pol pa bom že pa srečen... Se moram z Renaultom Safranom okoli vozit... Saj ne, da bi bil slab avto ampak ni moja lubica...

GTA jaz ti upam na najboljše.... Saj bo naši pubeci so vun s hudiča...
Jest moram tudi še do sobote premontirat izpušni kolektor...
Uporabniški avatar
xandrej
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 622
Pridružen: Pe Okt 24, 2003 9:46 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Maribor

No pridem Petrovčiču pa mi gospa da cev... In kaj? NI PRAVA!!!! Človek se lahko samo v rit vgrizne... Kataloška številka pripeta na artikel je prava artikel pa ima drugačno kataloško številko tako, da so poslali cev za nafto za LANCIO Kappo... Če še jaz kdaj Alfo kupim naj me nekaj bincne... 1 teden brez avta zaradi pofukane cevi.... Kaj šele, da se ti kaj drugega zgodi... Saj petrovčič ni nič kriv pa nihče samo oni pofukai gumpec idiot, ko je narobe cev poslal k njim... Da bi mu jajca vtrgal... Lasser jebe mater BOSCHU jaz pa celotnemu sistemu rezervnih delov!!! Kaj bi bilo če nebi foter imel ata oz. bi dal sedaj 10 jurjev za avtobus v 1 tednu... Človek lahko samo popizdi... Sedaj grem k teti sodnici, da napiše dopis Avtotriglavi p**** jim materna qurbirska...

Pa brez zamere ker sem jezn ko pes pa bi najraje znorel...

BTW Pri petrovčiču se prodaja Alfa 156 2002 letnik kot iz trgovine od znanega lastnika 17 col feltne itd itd... Rdeča... Prevoženih reci in piši 9600 ja devettisočšesto kilometrov!!! cena: 3.3 mio.... Avto je ko iz salona...
Slika
Uporabniški avatar
dejan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1692
Pridružen: Ne Sep 07, 2003 5:03 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

xandrej napisal/-a:No pridem Petrovčiču pa mi gospa da cev... In kaj? NI PRAVA!!!! Človek se lahko samo v rit vgrizne... Kataloška številka pripeta na artikel je prava artikel pa ima drugačno kataloško številko tako, da so poslali cev za nafto za LANCIO Kappo... Če še jaz kdaj Alfo kupim naj me nekaj bincne... 1 teden brez avta zaradi pofukane cevi.... Kaj šele, da se ti kaj drugega zgodi... Saj petrovčič ni nič kriv pa nihče samo oni pofukai gumpec idiot, ko je narobe cev poslal k njim... Da bi mu jajca vtrgal... Lasser jebe mater BOSCHU jaz pa celotnemu sistemu rezervnih delov!!! Kaj bi bilo če nebi foter imel ata oz. bi dal sedaj 10 jurjev za avtobus v 1 tednu... Človek lahko samo popizdi... Sedaj grem k teti sodnici, da napiše dopis Avtotriglavi p**** jim materna qurbirska...

Pa brez zamere ker sem jezn ko pes pa bi najraje znorel...

BTW Pri petrovčiču se prodaja Alfa 156 2002 letnik kot iz trgovine od znanega lastnika 17 col feltne itd itd... Rdeča... Prevoženih reci in piši 9600 ja devettisočšesto kilometrov!!! cena: 3.3 mio.... Avto je ko iz salona...
Al ti moram še enkrat napisat.

NEHAJ SE ZAJEBAVAT Z SERVISI, PA DAJ NAREST TO CEV PA BASTA.
Uporabniški avatar
xandrej
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 622
Pridružen: Pe Okt 24, 2003 9:46 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Maribor

Pa saj nimam zastave 101 porkamotorka... Imam 4 leta stao Alfo 166 z vso opremo... (manjka ji cev za zavore).... Da leta 2004 ne morejo mi zrihtat ene posrane cevi za bremze pa moj foter k sebi ne pride... Pri renaultu v 24 urah, pri Citroenu iz Francije v 3 dneh itd itd... To pa ne gre v 1 tednu iz italije... Pa to bom dal še v cajtnge... Pa da sem poslovnež pa moram na eno posrano cev čakat 1 teden pa nimam avta 1 teden in se lahko 1 tede jebem v mozak???? Pa dajte ga srat... Saj nimam avta ki je 1 v Sloveniji... Mislim, če je to način... Leta 2004??? Kupim solidno ohranjeno Katrco... Dobim dele na Petrolu....
Slika
alfa 166
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 510
Pridružen: Če Jul 29, 2004 2:34 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: ljubljana

Poslovneži kupujejo AUDI -je, VW...švabe, ker so si očitno skozi leta ,zaradi naših nesposobnih uvoznikov, nabrali slabe izkušnje in nimajo ne časa in živcev, da bi se ukvarjali s takšnimi zadevami kot so čakanje na avto dele.......ignoranco....

Na žalost se slab image drži ALF ravno zaradi omenjenih zadev, res pa je da alfe naj ne bi imele več okvar, kot pa nemške znamke, čeprav zaradi primera xanreja resno razmišljam, da se ne bi odločil za 166 ts ( raje za jtd samo je dražja), ker imam trenutno 164 ts že 4 leta, crknil pa mi je le pomožni cilinder za sklopko (6000,00 sit) in rele za ventilator kabine, drugače pa brez problemov, imama pa 172000 prevoženih km.
Uporabniški avatar
xandrej
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 622
Pridružen: Pe Okt 24, 2003 9:46 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Maribor

Saj nisem imel do sedaj nobenih problemov z avtom samo če se rabi del ki crkne ima, da je 3 dan vgrajen to hočem povedat.... Samo ena finta je, del mora biti porihtan v 3 delovnih dni, ki je tale cev bila... (ne AvtoTriglav), ampak je dobavitelj zamenjal listeke z kataloškimi številkami potem po moji logiki mora to biti do Petka tukaj... Alfa 166 je bil arazglašena za najbolj zanesliv Alfin Avto zadnjega časa... V Nemčiji...

Ti kr nabavi 166 samo si najdi človeka v tvoji bljižini, ki ve kaj dela in, da dobi del čim hitreje, če pride do česa...

Sedaj bo 1 leto od kar jo imam, Naredil sem 25 000 kilometrov (malo) in mi je počla cev klime (kriv en mehanik, ki si je cev odmaknil in jo pozabil na izpušnem kolektorju),

In ta cev za zavoro (Po moje krivi ljudje, ki so mi avto spuščali dol in je pač cel disk in vse obesil na to cev in se je po vsej vrjetnosti preveč prepognila (precvikala). Vglavnem za Citroena sem si dobil človeka, ki je imel avto v malem prstu in mi je Xantio rihtal in je bila kot nova... Takih ljudi rabimo... Za Alfo ga sedaj tudi imam...
Slika
alfa66
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 96
Pridružen: Sr Sep 24, 2003 3:32 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: MB

xandrej napisal/-a: BTW Pri petrovčiču se prodaja Alfa 156 2002 letnik kot iz trgovine od znanega lastnika 17 col feltne itd itd... Rdeča... Prevoženih reci in piši 9600 ja devettisočšesto kilometrov!!! cena: 3.3 mio.... Avto je ko iz salona...

Prste proč fantje, avto bo moj 8)
Uporabniški avatar
xandrej
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 622
Pridružen: Pe Okt 24, 2003 9:46 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Maribor

Srečen bodi...

Avto je od znanega človeka, ki mu Alfe stojijo na tepihu v garaži... =D>

Eno njegovo ima AR156 tukaj na forumu...
Slika
Uporabniški avatar
dejan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1692
Pridružen: Ne Sep 07, 2003 5:03 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

xandrej napisal/-a:Pa saj nimam zastave 101 porkamotorka... Imam 4 leta stao Alfo 166 z vso opremo... (manjka ji cev za zavore).... Da leta 2004 ne morejo mi zrihtat ene posrane cevi za bremze pa moj foter k sebi ne pride... Pri renaultu v 24 urah, pri Citroenu iz Francije v 3 dneh itd itd... To pa ne gre v 1 tednu iz italije... Pa to bom dal še v cajtnge... Pa da sem poslovnež pa moram na eno posrano cev čakat 1 teden pa nimam avta 1 teden in se lahko 1 tede jebem v mozak???? Pa dajte ga srat... Saj nimam avta ki je 1 v Sloveniji... Mislim, če je to način... Leta 2004??? Kupim solidno ohranjeno Katrco... Dobim dele na Petrolu....
saj ni važno kakšen avto imaš, je pa dobro za tvoje živce in denarnico da narediš stvar po liniji najmanjšega odpora. Se pravi če se ne dobi na lahek način, jo daš pač naredit.
To ti pa pišem zato, ker sem imel isti problem kot ti z zajlo za ročno in sem sjo dal na koncu naredit, pa je bil problem rešen.
Uporabniški avatar
xandrej
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 622
Pridružen: Pe Okt 24, 2003 9:46 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Maribor

In kje naj v MB vjagam kakega mojstra, ko bo to naredil? Če se peljem v LJ sem itak ob 10 jurjev pa mislim, da je čakanje bolj poceni če že... Pri nas ni druge izbire na štajerskem, ko pa jebat se če kaj rabiš...
Slika
Odgovori
  • Informacija