Sranje na kvadrat

Splošne informacije, izkušnje o Alfah
Odgovori
Uporabniški avatar
xandrej
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 622
Pridružen: Pe Okt 24, 2003 9:46 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Maribor

Ja kaj češ... Motor je 1.8 TS letnik 2002 in avto ima vso opremo razen usnja... 17 col, spoilerji itd itd... Rdeča... Šumaher varjanta... Mislim, da ga bo kupil menda tale... Alfa66... Vi vil si.... :oops:
Slika
alfa66
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 96
Pridružen: Sr Sep 24, 2003 3:32 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: MB

Še ena info glede cevi:
na zrkovski cesti, za gasilskim domom desno menda 5 hiš naprej nek podjetnik izdeluje cevi za hidravliko..vpašaj ga mogoče ti naredi...
Uporabniški avatar
xandrej
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 622
Pridružen: Pe Okt 24, 2003 9:46 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Maribor

No avto sem peljal (ročna) samo sem jo zlo malo rabil... Avto je šel k Petrovčiču oz. Maxu, ki mi je obljubil, da bo ju3 avto zrihtan... Cevi seveda nebo bodo pa naredili, da bo vredu ker tukaj se ni za zajebavat.... Al dela 100% ali pa nič... Vgavnem avto za srečanje BO!!! Če ne ga pritišim do bistrce... #-o =D> =D> =D>
Slika
Uporabniški avatar
stuhec
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3153
Pridružen: So Jan 03, 2004 12:16 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: M Sobota, tel: 041 761446

Andrej si probal v HIDRA, mislim da je tak, naj bi bilo tu, ce se peljes proti Malecniku pred mostom desno in se malo naprej -povedal mi je kolega
super
Uporabniški avatar
xandrej
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 622
Pridružen: Pe Okt 24, 2003 9:46 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Maribor

Ne delajo... In nočejo delat saj to ni kar tako... To je odgovornost ljudje... To mora biti tipi topi narejeno in tudi A test itd... Kaj če nekomu to narediš a se razbije pa še kaj drugega.. Kaj veš.... Z bremzami se ni za špilat...
Slika
Uporabniški avatar
stuhec
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3153
Pridružen: So Jan 03, 2004 12:16 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: M Sobota, tel: 041 761446

xandrej napisal/-a:Ne delajo... In nočejo delat saj to ni kar tako... To je odgovornost ljudje... To mora biti tipi topi narejeno in tudi A test itd... Kaj če nekomu to narediš a se razbije pa še kaj drugega.. Kaj veš.... Z bremzami se ni za špilat...
to je pa res
super
Uporabniški avatar
xandrej
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 622
Pridružen: Pe Okt 24, 2003 9:46 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Maribor

Cev danes zjutraj prišla ORIGINALNA in se montira v avto, po 13 uri moram po avto... No 5 dni sem bil brez... Sedaj pa kaj naj rečem... Bomo glede tega kako rekli na srečanju...
Slika
alfafil
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4576
Pridružen: Če Feb 05, 2004 2:16 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: maribor
Kontakt:

-jaz sem te prvi videl kako žariš od sreče,bolj si se šajnal od svoje lepotice :lol: :lol: :lol:
Uporabniški avatar
stuhec
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3153
Pridružen: So Jan 03, 2004 12:16 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: M Sobota, tel: 041 761446

xandrej napisal/-a:Cev danes zjutraj prišla ORIGINALNA in se montira v avto, po 13 uri moram po avto... No 5 dni sem bil brez... Sedaj pa kaj naj rečem... Bomo glede tega kako rekli na srečanju...
upajmo da ne bos kaj slabega rekel glede alfe
super
Uporabniški avatar
Uroš
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3652
Pridružen: Po Mar 22, 2004 4:35 pm
Kraj: Maribor-Tezno

stuhec164 napisal/-a:
xandrej napisal/-a:Cev danes zjutraj prišla ORIGINALNA in se montira v avto, po 13 uri moram po avto... No 5 dni sem bil brez... Sedaj pa kaj naj rečem... Bomo glede tega kako rekli na srečanju...
upajmo da ne bos kaj slabega rekel glede alfe
...in Maksa !
Uroš
Odgovori
  • Informacija