Sranje na kvadrat

Splošne informacije, izkušnje o Alfah
Odgovori
Uporabniški avatar
xandrej
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 622
Pridružen: Pe Okt 24, 2003 9:46 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Maribor

No se peljem danes v službo in glih nekoga prehitevam in bremzam, da se vklučim nazaj v kolono in BUF... Pedal bremze pade in avto komajkaj bremza... Seveda takoj mi je padlo na pamet: Bremz lajtnga oz. gumjasta cev po kateri olje za bremze gle ko pritisneš na pedalko...

In kaj je ironično? V celi faking Sloveniji ni te posrane cevke... Petrovčič je rekel da upa, da bo do petka... Jaz pa v Soboto srečanje... Mislim ej... Ali komu slučajno pade na pamet če bi to kje lahko dobil prej????

Je pa gumjasta bremz cev (lajtnga) za sprednjo levo kolo... Ali se komu sanja?

Je pa Alfa 166 2.0 TS letnik 2000 .... Če mi kdo to prej zrihta mu bom zelo hvaležen... PLEASE [-o< [-o< [-o< [-o<
Slika
Uporabniški avatar
zombi
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1933
Pridružen: Ne Okt 12, 2003 7:58 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo 159 2.0 JTDm
Kraj: Logatec
Kontakt:

Res neverjetno kaj si lahko privošči Avtotriglav.
Na dirki sem govoril z racingboyevem mehanikom, ki čaka, da bodo gospodje dobavili zobati jermen, ki ga tudi ni nikjer v Sloveniji, pa nima nek neobičajen avto...ima AR156 2.0 TS...
Uporabniški avatar
zoranwagen
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1371
Pridružen: Sr Sep 24, 2003 1:18 am

Kaj pa, da to cev vzameš in malo pri trgovcih z deli povprašaš ker avto ma podobno-isto lajtengo. Po moje logiki to nemore bit "neka samo 166 ma!"
Uporabniški avatar
xandrej
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 622
Pridružen: Pe Okt 24, 2003 9:46 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Maribor

Ja moj mehanik ko jo je videl je rekel, da je ful dolga... In na petrovčiču mi je max rekel, da ima samo ta model to lajtngo, da ne paše od nobenega...

Mislim sem rec. poslovnež pa imam Alfo 166 pa moram na avto čakat en teden zaradi neke kurčeve cevke... Pa jaz jih vstrelim!!!! Pa ne morem v službo pa nič avtu pa nič ne manjka samo en kurčeva cev je počla... Naj grejo v pizdo pa sorry sem jez ko hudič... Kaj sploh imajo ti qurci na zalogi sploh???? idioti idiotski...
Slika
Uporabniški avatar
Turtle
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4033
Pridružen: Sr Okt 01, 2003 5:22 pm
Vozilo: Alfa Romeo Guiletta QV
Alfa Romeo 155 2.5 V6
Kraj: Bilo kuda kiki svuda

Si poklical Norda? 041/ 770 -750
Poglej če je pri kaki Alfi ki se za dele prodaja cela...BO jebeno tole.....
Uporabniški avatar
Alfaspider
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2664
Pridružen: Po Okt 13, 2003 8:36 am
Član Alfa Kluba: 0

daj narediti novo pri kakšni firmi za hidravlike. 1 uro pa jo boš imel, če navoji ne pašejo pa še nove nastavke pri lokalnem strugarju. Pomojem boš poleg vsega še prihranil kakšnih 10 jurjev. Lahko jo potem celo naročiš v nerjaveči pletenici, ampak jo daj na obe strani enako, da ne bo različno grabilo na levi in desni bremzi.
Uporabniški avatar
xandrej
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 622
Pridružen: Pe Okt 24, 2003 9:46 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Maribor

Ja Alfe 166 2.0 TS za dele glih ne vrjamem, da je kje kakšna... Če kdo ve za njo se priporočam...

Sem klical še za hec na Avtotriglav je rekel, da če je na zalogi v LJ bo ene 2-3 dni če pa ni na zalogi v LJ pa ene 6-10 dni!!!!!! Pa da jim jebem mater... Na srečanje pridem z biciklom!!!!!!!! Bom še sedaj klical v LJ ...............



No na Avtotriglavu v LJ je NIMAJO in jo morajo naročit iz Italije!!!!!!!!!! adijo srečanje... Naj gre nekam vseskupaj...
Slika
Uporabniški avatar
xandrej
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 622
Pridružen: Pe Okt 24, 2003 9:46 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Maribor

Nord NIMA...
Slika
Uporabniški avatar
xandrej
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 622
Pridružen: Pe Okt 24, 2003 9:46 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Maribor

Moja tel 041/963-341 če bo kdo imel kako varijanto... Hvala
Slika
Uporabniški avatar
Alfa33
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3324
Pridružen: Če Sep 25, 2003 12:30 pm
Vozilo: Alfa Romeo 159 1.9 JTDm SW
Kraj: Ljubljana-Vič
Kontakt:

A ves mogoce stevilko rez.dela?
Slika
Uporabniški avatar
xandrej
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 622
Pridružen: Pe Okt 24, 2003 9:46 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Maribor

Ne ne vem, sedaj bo še probal Giorgio Armani (Matjaž) nekaj porihtat... Če bo šlo in če imam porekleto srečo bom dobil lajtngo do petka....


Alfa33 ne vem številke ampak pač Alfa 166 2.0 TS lajtnga za bremzo spredaj levo... Žlauhec...
Slika
Uporabniški avatar
Alfa33
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3324
Pridružen: Če Sep 25, 2003 12:30 pm
Vozilo: Alfa Romeo 159 1.9 JTDm SW
Kraj: Ljubljana-Vič
Kontakt:

No sem poklical fotra (Cosmos), nimajo na zalogi ampak rekel mi je pa da jih dela Jaksic center po narocilu :wink:
Slika
Uporabniški avatar
xandrej
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 622
Pridružen: Pe Okt 24, 2003 9:46 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Maribor

Sedaj sta dve varijanti ena je ta, da bo danes Giorgio zvedel, če lahko to direkt iz italije pride do četrtka, če ne gre ju3 Laser v Nemčijo pa bo pogledal, če na pa bomo v sredo probali jo dat naredit...

Vete kak sem jezn ko hudič....
Slika
Giorgio Armani
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1184
Pridružen: Sr Okt 29, 2003 7:40 pm
Član Alfa Kluba: 0

Torej jaz upam na vse najboljše in da bo možno dobiti robo.Sporočim zvečer, tako kot sva dogovorjena.
Lp G.A.
Uporabniški avatar
dejan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1692
Pridružen: Ne Sep 07, 2003 5:03 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

xandrej napisal/-a:Sedaj sta dve varijanti ena je ta, da bo danes Giorgio zvedel, če lahko to direkt iz italije pride do četrtka, če ne gre ju3 Laser v Nemčijo pa bo pogledal, če na pa bomo v sredo probali jo dat naredit...

Vete kak sem jezn ko hudič....
brezveze kompliciraš, vzemi cevko in jo nesi naredit nekam kjer delajo hidravlične cevi. Sigurno bo najhitreje in najceneje.
Odgovori
  • Informacija