AR 156 2.4 JTD Dis. TI

Splošne informacije, izkušnje o Alfah
alfa66
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 96
Pridružen: Sr Sep 24, 2003 3:32 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: MB

Lancia napisal/-a:Huh, tale cena za ta avto, tko k sm na hitro pogledal, je pa res kar ugodna. Tud glede na opremo. Motor tale je pa res zakon od zakona, klele pa se traktorji Vagovski lahko kar skrijejo, deleč za vogal.

Mitt, kmalu bo nared moja nova Alfica 156 2.0 JTS Sportwagon Distinctive, ki me skoraj nova čaka... Komi že čakam, da sprobam tale biserček.
Sam ne bom je obdržal, zaenkrat ne bom še toliko denarja mel v avtu... Jo bom prodal, cena pa bo zelo konkurenčna... Me zanima kolk kej pije tale JTS. En jo je zelo hvalu, da ne dosti... Sej pri današnjih cenah nafte je že skor vseen kaj voziš bencin ali dizel.
in koliko bo cena??? če je res konkurenčna predvidevam da ene 3,6 mio SIT?
Lancia
Alfist
Alfist
Prispevkov: 408
Pridružen: Pe Jan 02, 2004 11:02 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Za ceno še en vem, štos je v tem, da so vsi deli original, ker za restilyng ni še ponaredkov, kar pride malo dražje kot sem mislil. Morem prvo videt kolk bo vse prišlo, pol bompo pa videli za ceno. Ma pa avto 7850km, torej je praktično nov. No ja 3.6 bon kr malenkost prenizka.
BMW stoji pred garažo, Alfa Romeo pa te čaka.
alfa66
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 96
Pridružen: Sr Sep 24, 2003 3:32 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: MB

Lancia napisal/-a:Za ceno še en vem, štos je v tem, da so vsi deli original, ker za restilyng ni še ponaredkov, kar pride malo dražje kot sem mislil. Morem prvo videt kolk bo vse prišlo, pol bompo pa videli za ceno. Ma pa avto 7850km, torej je praktično nov. No ja 3.6 bon kr malenkost prenizka.
kaj jo sm sestavljaš ali kaj?
ceno sem kar tako omenil, za hec; sicer pa je ena na avtonetu za 3,9 mio
Lancia
Alfist
Alfist
Prispevkov: 408
Pridružen: Pe Jan 02, 2004 11:02 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Nee, dela jo en zelo pedanten majstr... Le hitrost ni njegov adut.
BMW stoji pred garažo, Alfa Romeo pa te čaka.
Lancia
Alfist
Alfist
Prispevkov: 408
Pridružen: Pe Jan 02, 2004 11:02 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Tista na netu ma 35kkm, pa manj opreme.
BMW stoji pred garažo, Alfa Romeo pa te čaka.
Odgovori
  • Informacija