Ali kdo pozna to Alfo - 8

Splošne informacije, izkušnje o Alfah
Zaklenjeno
Uporabniški avatar
Aless
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2180
Pridružen: To Jan 09, 2007 10:58 am
Vozilo: ....
Kraj: Bizeljsko / Maribor
Kontakt:

moja je distinctive in ma dodatno park senzorje montirane in pobarvane,...ki pa so bol nadležni kot pa koristni...

če jih primerjam z originalnimi na 156ki so katastrofa in ne vem zakaj prejšni lastnik ki je kupoval novo ni reskiral 100€ pa jih že v štartu dal gor :evil:

drugače pa tale močno dvomim da je distinctive...saj na 7mi sliki ni videt da bi ble krom lajsne na pragu, pa še kovinske felne z radkapami...
ROBERTH
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2831
Pridružen: Po Mar 13, 2006 9:06 pm
Kraj: Kranj

kukec napisal/-a:glede na opremo in motor, ter da je 2006 model se mi ne zdi ravno racionalen nakup... ker za 500€ dobiš mnogo več, vsaj po ostalih oglasih sodeč...
Mnja, dokler se gleda po avtonetu se res lahko pride do takih zaključkov, vendar ko jih greš nekaj pogeldat v živo, zelo spustiš zahteve, ali pa vzameš tudi 2006 letnik za 10k€. Kaj je bolje naj pa vsak presodi sam.

V zadnjem mesecu sem videl vsaj 20 159, ki se prodajajo (najprej ob nakupu moje, sedaj pa še ene par, ko jo išče sodelavec) in trupel je precej. Za ene tri bi upal reči, da so res dobre, seveda pa niso v spodnjem delu cenovnega spektra.

Sploh imajo pa težave kupci, ki hočejo avto v 1. barvi, pod 70.000km, naloženo s opremo, .....

Prvo barvo ti bodo obljubljali, drugo bodo poskrebeli, da bo stranka zadovoljna, opreme imajo pa itaq vse skoraj vse.
Zadnjič spremenil ROBERTH, dne Pe Jun 03, 2011 4:18 pm, skupaj popravljeno 1 krat.
ROBERTH
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2831
Pridružen: Po Mar 13, 2006 9:06 pm
Kraj: Kranj

Aless napisal/-a:moja je distinctive in ma dodatno park senzorje montirane in pobarvane,...ki pa so bol nadležni kot pa koristni...

če jih primerjam z originalnimi na 156ki so katastrofa in ne vem zakaj prejšni lastnik ki je kupoval novo ni reskiral 100€ pa jih že v štartu dal gor :evil:

drugače pa tale močno dvomim da je distinctive...saj na 7mi sliki ni videt da bi ble krom lajsne na pragu, pa še kovinske felne z radkapami...
Smo že ugotovili, da so paketi:
- distinctive
- progression
- exclusive
(pa še dva poznejša)
zelo odvisni od trga.

Po mojih izkušnjah, so ita. paketi precej bolj izdatni, od recimo avtov iz Beneluxa.
denis
Alfist
Alfist
Prispevkov: 382
Pridružen: Sr Jan 16, 2008 6:07 pm
Vozilo: 159
Kraj: Radenci

Uporabniški avatar
Aless
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2180
Pridružen: To Jan 09, 2007 10:58 am
Vozilo: ....
Kraj: Bizeljsko / Maribor
Kontakt:

verjetno tista, ki so jo že prodajali in tudi prodali, vendar takrat ni bla glih v bleščečem stanju...bo treba počakat na slike
Uporabniški avatar
Sinister
Alfist
Alfist
Prispevkov: 473
Pridružen: Če Okt 16, 2003 4:02 am

Aless napisal/-a:verjetno tista, ki so jo že prodajali in tudi prodali, vendar takrat ni bla glih v bleščečem stanju...bo treba počakat na slike
Ce je komu slucajno znano?

Slika
1.9JTD, 11 / 2004, 89k km


Slika
TS, 2 / 2005, 95k km
SkAoS
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 12
Pridružen: Po Jun 06, 2011 5:50 pm

lep pozdrav to je moj ozji izbor alfe 166 bo pa moj prvi nakup znamke alfa tako da prosim za pomoč,če kdo pozna,in kaj menite.

Slika

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=4894568&show=1



Slika

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=4713093&show=1
Uporabniški avatar
AR-146
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2668
Pridružen: Ne Okt 05, 2003 12:33 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: ljubljana

Oba sta taka nateguna z prevrtenimi kilometri

SkAoS napisal/-a:lep pozdrav to je moj ozji izbor alfe 166 bo pa moj prvi nakup znamke alfa tako da prosim za pomoč,če kdo pozna,in kaj menite.

Slika

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=4894568&show=1



Slika

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=4713093&show=1
Uporabniški avatar
seby7
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 928
Pridružen: So Sep 09, 2006 11:58 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Murska Sobota

denis napisal/-a:znana komu GT selespeed: http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=4893520&show=1 ?
Verjetno bo to ista, ki se je pri istem trgovcu prodajala že pred ca. 2 letoma. Takrat sem šel z njo na testno vožnjo in nisem bil glih navdušen. Ni delovalo praktično polovico elektronike v kabini (pomik stekla, radio in navigacija sta bila mrtva itd.) Res je, da je tega že dolgo nazaj, ampak glede na to, da je bordo rdeča Selespeed, dvomim da bi sedaj šlo za drugi isti avto pri istem trgovcu. Takrat je bila cena se mi zdi okoli 12000 eur...
POTENZA ITALIANA
Uporabniški avatar
Aless
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2180
Pridružen: To Jan 09, 2007 10:58 am
Vozilo: ....
Kraj: Bizeljsko / Maribor
Kontakt:

sprva je bla cena 15k€, potem se je prodala za okoli 8, vmes sem jo tudi videl pri petrovčiču na dvigalu, več pa potem ne vem
Uporabniški avatar
Enthusiast
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 663
Pridružen: So Apr 26, 2008 8:25 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Radmirje

Po oglasu sodeč bo kar držalo da gre za tisto.
Uporabniški avatar
Aless
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2180
Pridružen: To Jan 09, 2007 10:58 am
Vozilo: ....
Kraj: Bizeljsko / Maribor
Kontakt:

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=4415192&show=2

je bil na tej slučajno volan menjan?ker se barvno in po materialu(zgleda) ne ujema s sredinsko konzolo?

Slika
Uporabniški avatar
GTAm
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5102
Pridružen: Sr Jan 14, 2004 12:36 pm
Kraj: Postojna

Ja zelo verjetno je menjan volan. Aluminij na volanu se mora ujemati z tistim na sredinski konzoli...
Uporabniški avatar
Overs[t]eer
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1704
Pridružen: To Sep 21, 2004 11:37 pm
Vozilo: 156 3.2 GTA
Kraj: Ljubljana

Za ta letnik bo kar vredu tak volan... redke so imele volan v temnejšem odtenku... (je pa čudna kombinacija)
Uporabniški avatar
punkfan
Alfist
Alfist
Prispevkov: 457
Pridružen: Pe Okt 03, 2003 12:44 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: prestolnica

My08+ imajo svetlo blendo + letvice.
Zaklenjeno
  • Informacija