Avto Triglav

Splošne informacije, izkušnje o Alfah
Odgovori
portos1986
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 213
Pridružen: Sr Dec 11, 2013 8:55 am

Hehehe Veš da sm gledal kje majo več Giulij parkiranih, da ta cajt ko se drugi ukvarjajo s Pando jst šlatam Giulijo :oops:
Uporabniški avatar
thunderbolt
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1072
Pridružen: To Avg 29, 2006 12:49 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Zasavje

Tale avto triglav je en velik posmeh samemu sebi. Prejšnji teden sem imel čast hoditi dobre pol ure po salonu in šarit po avtih, brez da bi me kdo zmotil. Ogledal sem si stelvia, tipota in abartha 124, giulio pa samo na hitro, ker sem jo že vozil. Kljub mojemu pozdravu, ni nihče odzdravil kaj šele vprašal, če mi lahko kako pomaga :roll:
Res, da je imel eden stranko (nekega ang. govorečega gospoda) ampak v salonu se mi zdi, da je bilo vsaj še pet drugih zaposlenih.
V Kiinih salonih se za tabo usuje vsaj en bataljon prodajalcev in na koncu odpelješ z rudlom kataloge ven iz salona. Pri VAGovih salonih rečeš samo živjo, pa golfa za tabo mečejo, da ga vzameš na testno vožnjo.
Tukaj pa kot, da se norca delajo, malo manj da jih moraš fehtat pa plačat za katalog.
Pa sem bil že spomladi presenečen nad hitrim odzivom za tesno vožnjo giulie. Takrat so mi obljubili, da me pokličejo tudi na testno vožnjo bencinca, ki je zame zanimiv. Ampak kljub temu, da sem jih poleti na to spomnil, še do danes nisem prejel klica. Še hujši šok pa je, ko ti povejo, da avta ne moreš dobiti na test za en dan ali pa za čez vikend, oni tega ne prakticirjao mi je odgovoril prodajalec... kaj mi bo pol urce vožnje po obvoznici #-o
...res je tole en triglavski park poln Kekcov, Rožletov in Kosobrinov. Obnašajo se kot da so daleč prvi na lestvici prodanih avtov. Vsak mesec dajo kakemu škisu od novinarja giulio, da jo razbije. A jaz kot kupec jo ne morem dobit za en vikend, da vidim, če gre npr. v pritljažnik kolo itd ](*,) :roll: #-o
Niti slučajno ne kupim avto pri njih, se raje zapeljem v Avstrijo.
Scremer
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1700
Pridružen: To Apr 05, 2005 9:43 pm
Vozilo: AR159, AR spider veloce
Kraj: Kransterdam
Kontakt:

Pa saj to se že ves čas vsi ponavljamo... Sicer jim pa noben ne more očitat, da nič ne delajo. Napram prej ko so prodali 5 avto na leto, so sedaj te številke podivjale. Tako, da kar se njih tiče so prodajo povečal.
155 1.8TS, 164 3.0 V6, 156 1.9JTD 105CV, 156 1.6TS, 156 1.9JTD 116CV, 159 1.9JTDm 120CV, spider veloce
simnov
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 780
Pridružen: Po Avg 23, 2010 9:50 pm
Vozilo: Alfa Romeo 147 Ts 1.6 Distinctive
2006 120KM

tomasso napisal/-a:Stopiš do prodajalca, rečeš "Dober dan, zanimam se za nakup tega in tega avta" in v 99,90% bodo pustili računalnike, telefone in se ti posvetijo. Se je treba izkašljat...ali pa so to samo moje izkušnje.
Ja če si kravatarsko oblečen drugače je jim bolj vseeno
Uporabniški avatar
legenda1979
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 587
Pridružen: Če Avg 21, 2014 5:41 am
Vozilo: AR 159 2.0 jtdm

No, moja izkušnja z Ljubljanskim AT je bila do sedaj vedno dobra. Naj povem, da nisem nikoli prihajal k njim kot potencialni kupec avtomobila, sem pa šel parkrat po kakšen rezervni del in ob tem še malo "firbcat". Ravno danes sem bil tam in moram priznati, da me je ponudba kar prijetno presenetila. Stelvio, Levante (nekaj njih), čudovita modra Giulia veloce... Prodajalec me je takoj opazil, prijazno nagovoril in ponudil pomoč. Ko sem mu povedal da sem prišel le po rezervni del, bi pa kljub temu malo pogledal (predvsem Giulio) se je brez težav strinjal in me pustil da sem v miru pogledal. Ni se mi dalo predolgo zadrževati tam, tudi na rezervnih delih je bil prodajalec ustrežljivi in vse je potekalo brez težav. Pohvalno je tudi to, da so do sedaj vedno hitro odgovorili na mail, res pa je, da so original deli pri njih dragi kot sv..ja. Ampak, določene stvari se pač dobijo le original.... V glavnem zaenkrat so moje izkušnje pozitivne, lahko jih samo pohvalim.
159 2.0 jtdm
tomasso
Alfist
Alfist
Prispevkov: 416
Pridružen: Ne Jan 05, 2014 11:01 pm

Si imel kravato?.... :)
Uporabniški avatar
legenda1979
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 587
Pridružen: Če Avg 21, 2014 5:41 am
Vozilo: AR 159 2.0 jtdm

Ne, sem izgledal popolnoma "normalno" :). Bil sem pa prijazen in spoštljiv do njega kot on do mene. Najbrž tudi to pomaga...
159 2.0 jtdm
tomasso
Alfist
Alfist
Prispevkov: 416
Pridružen: Ne Jan 05, 2014 11:01 pm

Zagotovo. Bolj kot kakršnakoli kravata. Prepogosto pozabljamo, da je spoštljivost dvosmerna ulica.
Odgovori
  • Informacija