Avto Triglav

Splošne informacije, izkušnje o Alfah
Odgovori
Uporabniški avatar
zoranwagen
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1371
Pridružen: Sr Sep 24, 2003 1:18 am

Sem vceraj klical na Avto triglav, da mi nardijo predracun za popravilu 166! Prvo te petkrat vezejo potem me je pa tam tip zasliseval kot na policiji, kdo je lastnik (nisem se prepisa nardil) kje je bla prometna zakaj ne kasko, kje zavarovan...bla, bla...ko mi je dopizdlo sem mu reku, naj mi nardijo predracun ostalo ga naj ne zanima. Pa mi frajer freh vrne, da ce mu na vse ne odgovorim pac nebo predracuna njega pa itak boli kaj bom! Posljem ga u k**** in odlozim slusalko! Nakar me frajer cez pol ure poklice in pove da so vse preverli in da vejo kdo je lastnik avta kje zavarovan...mislim ej mi dvigne dekel, da bi mu se kaj povedal pa ti odlozi. Se danes ne morem vrjet kaj se grejo in to bi naj bil nek sef servisa al kaj. Pa mene obravnava kot zlocinca, ker me je zanimalo kolk pride popravilo!
majaCRX
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 508
Pridružen: Sr Nov 26, 2003 7:02 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: SG

Ja, na žalost se po takšnih zadevah še vedno prištevamo NA BALKAN :?

V teh večjih "državnih" podjetjih je nesramnost, neprijaznost, nezainteresiranost, nekomunikativnos...(in še več stvari na NE) še vedno globoko zakoreninjena in prisotna na vsakem koraku.

Po vsem tem bi jaz šla tja OSEBNO, direktno do ODGOVORNE OSEBE. Če še to ne bi pomagalo, pa ponavadi pomaga, ko kar v prisotnosti te osebe vzameš iz žepa GSM, poiščeš številko Gospodarske zbornice Slovenije - oddelek za zaščito potrošnika (ali celi inšpektorata) - potem pa čudežno naenkrat vsi oživijo in so najprijaznejša bitja na svetu!!
Uporabniški avatar
Turtle
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4033
Pridružen: Sr Okt 01, 2003 5:22 pm
Vozilo: Alfa Romeo Guiletta QV
Alfa Romeo 155 2.5 V6
Kraj: Bilo kuda kiki svuda

Ma tm so sami čudaki......enkrat sem šel kupovat ene nosilce z jezički za armaturku.....to je blo za 155 uni k pridejo pri ventilaciji (navadni, ne klimi). Sm pogrunto, da so isti kot tisti ki ti osvetlujejo koleščka za jakost pri odprtinah za zrak (pol se fajn ponoč črtice vidjo). Do sedaj sem to videl da majo sam V6. Pridem tja, mu pol ure kaj hočem....rabo še ene 10min da najdemo. Nimajo na zalogi (uf, a res...??) ...ene 3 dni za počakat. Me pokličejo. Prov....Čez 4 dni nič, jest pokličem: Ja že mamo lahk pridete iskat.....Pošljem kolega po to, pa me on pokliče čez 10min, če sem res sam 5 žarnic naroču...... :roll:
Uporabniški avatar
dejan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1692
Pridružen: Ne Sep 07, 2003 5:03 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

No evo, jest sem bil pa ravno pred dvema dnevoma na avto triglavu in imam končno za povedat nekaj lepega o njih (do sedaj sem imel tudi same pripombe).
Prišel sem iskat neke plastiščne nosilčke za pragove na 145-ki. So imeli na zalogi vendar v centralnem skladišču, tako da sem moral počakat 1 dan. Drugi dan pridem, naročenih pa sem imel 14 komadov. Tip mi pravi, da imajo pakirane po deset in me vpraša, če bi jih bil pripravjen vzeti dva paketa torej 20 komadov. Ker z njimi nimam kaj počet sem rekel, da pač jih rabim samo 14 in da me ne zanima kaj bo z ostalimi počel.
No na koncu pa sva prišla do tega da sem vzel vseh dvajset, zraven pa mi je dal toliko popusta, da sem na koncu plačal 14, dobil pa 20 kosov. Prvič, da me niso nategnili.
Uporabniški avatar
AR-146
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2668
Pridružen: Ne Okt 05, 2003 12:33 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: ljubljana

heeeeeeeee sej pri delih še gre jst sm tud 2 žmigovca ubavu pa sm jih mel v 1uri tm k so iz skladišča prpelal samo to je edino k je še gud kar se tiče pa prodaje avtomobilov ni nobenga prodajalca tko da morš sam spraševat če ti lahko mal več pove ti pa še to nezna samo prebere iz prospektov tok k bi sam vidu k bi jim jebu mater prokleti nesposobneži
kar se tiče pa servisov pa lopovi
Uporabniški avatar
dejan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1692
Pridružen: Ne Sep 07, 2003 5:03 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

AR-146 napisal/-a:heeeeeeeee sej pri delih še gre jst sm tud 2 žmigovca ubavu pa sm jih mel v 1uri tm k so iz skladišča prpelal samo to je edino k je še gud kar se tiče pa prodaje avtomobilov ni nobenga prodajalca tko da morš sam spraševat če ti lahko mal več pove ti pa še to nezna samo prebere iz prospektov tok k bi sam vidu k bi jim jebu mater prokleti nesposobneži
kar se tiče pa servisov pa lopovi
no ja, tako nekako je tudi moje mnenje.
Uporabniški avatar
Sinister
Alfist
Alfist
Prispevkov: 473
Pridružen: Če Okt 16, 2003 4:02 am

se pridruzujem mnenju

sami cepci in delajo le skodo AR
Uporabniški avatar
AR-146
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2668
Pridružen: Ne Okt 05, 2003 12:33 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: ljubljana

pizdarija da bi mi odprl prodajalno AR kot je triglav bi jih prodal 3X več ma kaj 3X 5X več kot triglav
Uporabniški avatar
Sinister
Alfist
Alfist
Prispevkov: 473
Pridružen: Če Okt 16, 2003 4:02 am

ja vsaj druzine bi bile srecne :mrgreen: , sam da druzinam spedenamo vozila smo bogati!

oci: 166
mati: 156 SW
sinek: 156
hcerka: 147

kaj ces boljs #-o :D 8)
Alfista
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2069
Pridružen: Po Sep 29, 2003 9:28 am
Vozilo: Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio
Alfa Romeo Stelvio 2.0 Q4 GT Junior
Kraj: Brda

Avto Triglav rešuje samo to da imajo pod seboj tudi Fiat, kjer se jim punto odlično prodaja, ker če ne bi zaprli vse skupaj!
No ja sej tudi ostale znamke nekaj prinesejo(Alfa Romeo..... =D> )!

Skratka, jaz z njimi nebi rad imel nikoli opravka! Parkrat je bilo dovolj!

Ciao Alfista :D
Slika
Uporabniški avatar
Teo
Moderator
Moderator
Prispevkov: 9750
Pridružen: Po Okt 27, 2003 10:44 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Slovenska Bistrica
Kontakt:

Meni so na triglavu prodali avto avto brez kodne kartice ključa, kartice za radio in brez rezervnega ključa. Rajši so dali 200000Sit popusta kot pa da bi si vzeli pol ure časa in bi vse poiskali. :evil:
Uporabniški avatar
AR-146
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2668
Pridružen: Ne Okt 05, 2003 12:33 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: ljubljana

po novem bo avto triglav imel poleg alfe fiata in lanče še servis FERRARIJA in prodajo
Uporabniški avatar
Damijan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 6071
Pridružen: Po Okt 13, 2003 9:30 pm
Vozilo: Lady "K"
Kraj: Gabrje (nedaleč od Preshgain)

Žalost! V polnem pomenu besede.
Pol bodo pa še prek Ferrarija vedeli pluvat, računal bodo pa spet noro za vsak prdec.

Jaz mam pri njih predračun za kompleten izpuh moje alfe za 488.000 SIT, samo material, brez dela! :evil:
Uporabniški avatar
kocko
Alfist
Alfist
Prispevkov: 442
Pridružen: Sr Sep 01, 2004 3:25 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

Damijan napisal/-a:Jaz mam pri njih predračun za kompleten izpuh moje alfe za 488.000 SIT, samo material, brez dela!
a to za 155tko. Kaj ti to misljo dat zlat auspuh?? Bumbarji =D>
Uporabniški avatar
AR-146
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2668
Pridružen: Ne Okt 05, 2003 12:33 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: ljubljana

ja jst se tud bojim kaj bo iz tega ratal
Odgovori
  • Informacija