Klima v AR146?

Splošne informacije, izkušnje o Alfah
Odgovori
Uporabniški avatar
Spasky
Alfist
Alfist
Prispevkov: 478
Pridružen: Po Okt 04, 2004 9:35 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Zasavje

Oj!
Frend ma AR146 brez klime,zdej ga pa zanima če jo lahko naknadno vgradi,letnik je 2001(1.6 ts),če se sploh finančno splača!?

Hvala za odgovore
Mitsubishi Outlander
Mini Cooper S
Ducati Diavel
Uporabniški avatar
AR-146
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2668
Pridružen: Ne Okt 05, 2003 12:33 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: ljubljana

se da vgraditi pride pa precej $$$$ tko da po mojem mnenju se ne splača
Uporabniški avatar
Italjan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1043
Pridružen: Če Avg 05, 2004 12:13 pm

V vsakem primeru je to preveč $$$, če pa hočeš, da bo še kolikor toliko kulturno delalo je pa še več $$$.
Ceneje je da menjaš za podoben avto, ki že ima klimo.
alfa66
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 96
Pridružen: Sr Sep 24, 2003 3:32 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: MB

Spasky napisal/-a:Oj!
Frend ma AR146 brez klime,zdej ga pa zanima če jo lahko naknadno vgradi,letnik je 2001(1.6 ts),če se sploh finančno splača!?

Hvala za odgovore
CCa 350.000 bi zdaj že prišla. Jaz je tudi nimam, pa sem ene 3 leta vsako poletje študiral o naknadni vgradnji. Pol sem se odločil za cenejšo varianto - sončna streha. Pa sem kar zadovoljen. Sicer 100% ne nadomesti klime, ima pa svoje prednosti, če avto pustiš na soncu, z malo odprto streho se sploh ne zagreje tako močno.
Uporabniški avatar
Spasky
Alfist
Alfist
Prispevkov: 478
Pridružen: Po Okt 04, 2004 9:35 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Zasavje

AR66 napisal/-a:CCa 350.000 bi zdaj že prišla. Jaz je tudi nimam, pa sem ene 3 leta vsako poletje študiral o naknadni vgradnji. Pol sem se odločil za cenejšo varianto - sončna streha. Pa sem kar zadovoljen. Sicer 100% ne nadomesti klime, ima pa svoje prednosti, če avto pustiš na soncu, z malo odprto streho se sploh ne zagreje tako močno.

Kolk cekinov je pa to blo?
Mitsubishi Outlander
Mini Cooper S
Ducati Diavel
alfa66
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 96
Pridružen: Sr Sep 24, 2003 3:32 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: MB

Spasky napisal/-a:CCa 350.000 bi zdaj že prišla. Jaz je tudi nimam, pa sem ene 3 leta vsako poletje študiral o naknadni vgradnji. Pol sem se odločil za cenejšo varianto - sončna streha. Pa sem kar zadovoljen. Sicer 100% ne nadomesti klime, ima pa svoje prednosti, če avto pustiš na soncu, z malo odprto streho se sploh ne zagreje tako močno.

Kolk cekinov je pa to blo?[/quote]

100.000,00 SIT - Webasto Stratus - električna, s spominom za 2 položaja (npr. samo privzdignjeno ali popolnoma odprto), z rolojem, ki ga odpreš ločeno, s samodejnim zapiranjem, ko avto ugasneš.
Uporabniški avatar
Damijan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 6069
Pridružen: Po Okt 13, 2003 9:30 pm
Vozilo: Lady "K"
Kraj: Gabrje (nedaleč od Preshgain)

Če kdo kupi, jaz prodajam nerabljeno sončno streho Webasto, original zapakirano,električno, zatemnjeno steklo, možnost programiranja (odpiranje, zapiranje), tudi senčnik!

Cena 45k SIT!
Odgovori
  • Informacija