Ali kdo pozna to Alfo - 9

Splošne informacije, izkušnje o Alfah
Zaklenjeno
NeP
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 70
Pridružen: Ne Sep 23, 2012 3:57 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Celje

tak kot je reko alfa_samec ne moreš zaupat enmu ko ga poznaš 20 minut.. kak lahko kdo misli da ga ne bo nategno nekdo ki žvi od tega da kupi pocen avto in ga draži proda.. sej ne dobiš pocen avta pri kerem bi use štimal.. sploh ne u teh cajtih.. js ne bi kupoval avta od posrednika.. še ena stvar pa je da ko kupiš rabljen avto moreš pričakovat da bo treba neki rihtat.. kdo še danes prodaja avto zato ker se ga je naveličal?

kdo še res verjame v realne kilometre?? :D
Uporabniški avatar
Dejch
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2225
Pridružen: To Jun 08, 2004 9:26 pm
Vozilo: Avant2Go

kupci nemških vozil verjamejo v to. od alf teli preprodajalci nič ne zaslužjo, zaslušjo pa na BMWjih, MBjih, Audijih, VW, Škodah, RenLOLtih in Citroenih. In ta folk je laičen, vidijo ugodno, da se vse sveti, da imajo mal kilometrov in da ponujajo leasing, ter garancijo, kar lastnik nekega avta ne ponuja.

Folk pozira z avti, vedno so, vedno bodo, ker drugje nimajo uspehov, leasing jim omogoča, da si kupijo avto, ki si ga drugače nikoli neb mogl, zato je tako jebeno težko prodat avto na lastne roke.
Uporabniški avatar
ziga_
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 866
Pridružen: Pe Sep 28, 2012 2:49 pm
Vozilo: Alfa Romeo 159 Sw 1.9JTDm 16V
Kraj: Ljubljana

Dejch napisal/-a:kupci nemških vozil verjamejo v to. od alf teli preprodajalci nič ne zaslužjo, zaslušjo pa na BMWjih, MBjih, Audijih, VW, Škodah, RenLOLtih in Citroenih. In ta folk je laičen, vidijo ugodno, da se vse sveti, da imajo mal kilometrov in da ponujajo leasing, ter garancijo, kar lastnik nekega avta ne ponuja.

Folk pozira z avti, vedno so, vedno bodo, ker drugje nimajo uspehov, leasing jim omogoča, da si kupijo avto, ki si ga drugače nikoli neb mogl, zato je tako jebeno težko prodat avto na lastne roke.
=D> Tako je. Takšna žalostna situacija je žal pri nas... ](*,)
Alfa-man7
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 1
Pridružen: Pe Okt 12, 2012 8:37 am

Pozdravljeni vsi alfaši!! Sem čisto nov na tem forumu in kajpak bi vas vprašal za nasvet. Če sem prov zadel temo, se kle debatira o alficah na avto.netu, mar ne?

No kaj naj rečem, tudi mene grabi da bi postal alfaš, tako da me zanima mnenje o tej Alfi 147 ---> http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=6526447&show=1
Tipu je ime Jure, je znani tatoo-maker in je iz kočevja. Na prvi videz je videti da je kar vlagal v ta avtek, se vam ne zdi? :?:
Uporabniški avatar
Alfa33
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3324
Pridružen: Če Sep 25, 2003 12:30 pm
Vozilo: Alfa Romeo 159 1.9 JTDm SW
Kraj: Ljubljana-Vič
Kontakt:

Ampak še vedno nima okusa :doubt:
Slika
Uporabniški avatar
Yagi-san
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1355
Pridružen: Sr Apr 23, 2008 5:17 pm
Vozilo: ex- Alfa Romeo GT 3.2 V6 Matte Black

Alfa33 napisal/-a:Ampak še vedno nima okusa :doubt:
.....kar je zelo relativno !
Uporabniški avatar
Gregson007
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 7743
Pridružen: So Mar 29, 2008 7:33 pm
Vozilo: LaFa ...... 404
Kraj: Laibach

... pa tudi na forum je prejšnji teden oddajal oglas za ta voz, pa vsakokrat v napačno temo, nekako mu ni uspelo oddat med oglase, pa je bilo vse skupaj poradirano :mrgreen:
Slika
Uporabniški avatar
MaStr
Moderator
Moderator
Prispevkov: 9783
Pridružen: Sr Nov 09, 2005 7:34 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Giulia Q4 Veloce, 2.2 JTDm
Kraj: Assling (Jesenice)

Alfaši [-X

Alfisti :ylsuper: :steering:
Join the dark side:
viewtopic.php?f=8&t=44270" onclick="window.open(this.href);return false;
Uporabniški avatar
aaxxx
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 961
Pridružen: Sr Mar 02, 2005 7:43 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Macau, SAR China

MaStr napisal/-a:Alfaši [-X

Alfisti :ylsuper: :steering:
Hahaha, kaj je pa za alfaši narobe
Uporabniški avatar
Gasperr
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 49
Pridružen: To Avg 28, 2012 7:52 pm
Vozilo: Alfa Romeo 159 (150hp)

Alfa-man7 napisal/-a:Pozdravljeni vsi alfaši!! Sem čisto nov na tem forumu in kajpak bi vas vprašal za nasvet. Če sem prov zadel temo, se kle debatira o alficah na avto.netu, mar ne?

No kaj naj rečem, tudi mene grabi da bi postal alfaš, tako da me zanima mnenje o tej Alfi 147 ---> http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=6526447&show=1
Tipu je ime Jure, je znani tatoo-maker in je iz kočevja. Na prvi videz je videti da je kar vlagal v ta avtek, se vam ne zdi? :?:
Sem ga klical...vse lepo in prav..edino čudno mi je, da je v 4 letih naredil le 20.000km, in bi naj bil glavni servis narejen pred 4 leti. Nevem, nevem.

Če mene vprašaš, je zadnji glavni servis še vpisan v servisno knjigo,..nato pa so se kilometri začeli zbijat..
alyo94
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 60
Pridružen: Ne Jan 22, 2012 9:11 am

Jaz pa verjamem da jih je...Lahko.. ni pa nujno... sem iz Ribnce in sem avto le 2x videl in to v kočevju, verjamem zaradi dejstva ker imam brata ki ima blizu šiht in v enem letu naredil 4k km.. plus to da tudi fotr učash vzame njegov avto.. o stanju pa nebi vedel :)
Uporabniški avatar
xfxpwnz
Alfist
Alfist
Prispevkov: 425
Pridružen: Po Jul 21, 2008 11:38 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Izola

februarja bo 4 leta odkar imam mojo 156, naredu sem 23k km. imamo 3 avte pri hisi, in avto mi je stal dosti casa zaradi banalnosti. tko da mozno je, je pa malo verjetno :)
dancekbanancek
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1013
Pridružen: Sr Mar 23, 2005 7:50 pm

Nič ni čudnega, da je naredil toliko malo kilometrine. Nekateri imajo službo "čez cesto", spet drugi se vozijo s kolesom, navkljub temu, da mu avto doma stoji, spet tretji pa uporabljajo tudi lpp in avtomobila nimajo za v službo. Pač ljudje smo različni. Je pa res, da ima malo vožen avto svoje prednosti in slabosti. Včasih je boljše, da ima avto malo več kilometrov in da je bil redno servisiran kot pa malo kilometrov in bog ve, kako je bil servisiran in v kakšnih intervalih. Dobro si jo oglej, pa vzami sabo še kakšnega mehankarja, če ti tvoje oko in čut ne dajeta dovolj zanesljivih povratnih informacij. Pa prijeten nakup.
dancekbanancek
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1013
Pridružen: Sr Mar 23, 2005 7:50 pm

Štajerci bi mi šel kdo tole pogledat?

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=6531320&show=1

Ali pa če kdo pozna, da se ne vozim zastonj... :P
Uporabniški avatar
davor88
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 134
Pridružen: Po Apr 25, 2005 9:10 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: prelepa gorenjska

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=6320319&show=1

Mogoče kdo pozna to GTVjko. Predvsem me zanima kakšni so tile motorji 2.0 v6 turbo. Pa če kdo mogoče ve za kakšno GTV 3.0 V6.
Zaklenjeno
  • Informacija