Ali kdo pozna to Alfo - 9

Splošne informacije, izkušnje o Alfah
Zaklenjeno
vrtacnik4
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 28
Pridružen: Sr Sep 12, 2012 10:34 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Stražišče pri Kranju

godlike napisal/-a:
T.Spark napisal/-a:
Zanimivo, pri njem sem kupil že tri avtomobile, imam znance, ki so tam kupili avtomobile, niti en od njih nima pripomb...
Moj stric je pri njih pred leti kupil Cliota, ko se je odpeljal od njih mu je na barju zaropotalo in motor je šel v maloro. Zrihtali so mu vleko, ga mu zamenjali motor - vse na njihove stroške.
Do sedaj vedno korektni in prijazni, mislim, da ima Roberth kar prav, če te je spodil, si imel ziher tak nastop, kot ga imaš na internetu.
Ni važn pristop, prodajalec more bit toliko profesionalen, da zadevo umiri in jo porihta. Če ne pa je vedo verjeno, da je pri cliotu mašina fuč, tu pri ročki pa hja probajmo nategnit.
Drugač pa saj se more dat v določenem času robo vrnit in dnar nazaj, če je bil še isti dan.

Bravo stari!Največji nategatorji TALON,vsakmu bi priporočal,naj ne kupi vozilo tam!

Imel sem kar konkreten odnos do njega,dokler se je dalo!Ko pa ni več šlo sem se pa ful spremenil!3x sem moral do njega,1.da bo zrihtal,in da me bo poklical ko dobi materijal,seveda nic od tega,2.sem sel tja da mi vrnje denar,pa tudi nič,3.pa pizdenje proti njemu!Pa še nekaj,prejšnja lastnica mi je povedala,da je oddala tudi zimske pnevmatike na jeklenih platiščih,seveda jaz tega nisem dobil,me je še pri tem nategnil!

proklet naj bodi,zapomnite se,ker nocem da se še komur naredi,ker si z živci proti koncu!

pa LP!
zvitafeltna
Alfist
Alfist
Prispevkov: 402
Pridružen: Sr Dec 14, 2011 8:04 pm

In kaj ima zdaj veze, če ni zimskih? Saj ti jih ni obljubljal kolikor jaz vem. Njegova stvar kaj naredi s tistim. Avto si pogledal, bil ti je všeč in si ga kupil a si se nategnil. :doubt:
T.Spark
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 27
Pridružen: To Jul 27, 2004 10:48 am
Kraj: Škofja Loka

No zdaj mi je pa še bolj jasno kakšen tip človeka si. Očitno si govoril s prejšnjo lastnico, pa te je mal zabolel, ko si izvedel kolk so zaslužil na tem avtu. Mislim pa, da niso ne nje, ne tebe prisilil, da ona proda in ti kupiš po takšni ceni kakršna je pač bila. Zimske gume pa niso dolžni dat, če jih niso oglaševali v kompletu z avtom.
Jaz nikakor ne razumem ljudi, ki se strinjajo s ponudbo, pol so pa užaljeni, ko vidijo za kakšno ceno se avto proda naprej.
Svetujem ti, da nikoli več ne kupiš avta od posrednika, te bo vsakič preveč bolel...
:roll: #-o
Urbi
Alfist
Alfist
Prispevkov: 257
Pridružen: Če Avg 04, 2011 4:24 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Škofja Loka

Urbi napisal/-a:Ja zgleda bo res kar kak Sport pack z usnjem... Bi še rekel da mogoče ne ve da nima Ti opreme samo zakaj lima potem tiste Ti oznake... tole je meni gladko zavajanje kupca! mogoče se nam pa oglasi pa obrazloži svoje navedbe v oglasu?
http://forum.alfa-klub.com/viewtopic.php?t=29179

lp Urban
Poglej poglej ... se zna brati... očitno je bral komentarje na forumu... pa je ratala iz Ti ... na Distinctive... :lol: Komentar spodaj je pa mogoče letel celo na nas... :) A je ceno tudi popravil :?: se ne spomnim...

lp Urban

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=6499567&show=1
Zadnjič spremenil Urbi, dne Če Okt 11, 2012 10:28 am, skupaj popravljeno 2 krat.
Urbi
Alfist
Alfist
Prispevkov: 257
Pridružen: Če Avg 04, 2011 4:24 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Škofja Loka

Take cvetke mi pa tud grejo na živce... pomoje sploh ne ve kaj prodaja...in potem piše spodaj KLIČITE SAMO RESNI... kako p... če je pa trgovec neresen... kje so 19 col? na sliki so 17-ke ... stanje na števcu kaže očitno nulo.... od zunaj miljavžent slik (od daleč) od notranjosti ena pa še ta od radia... tale Sudad bi raje prodajal sadje in zelenjavo
http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=6502500&show=1
Uporabniški avatar
smukc
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1376
Pridružen: Ne Avg 19, 2012 5:10 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Krško

Sem jo lihkar v škofji loki srečal :-D
- Ex 2005 156 GIUGIARO 2.4JTDm
- Ex 2008 159 SW Ti
- 1989 75 V6 3.0
- Ex 1971 GT Veloce 1750
- Ex 1978 giulietta 1300
Uporabniški avatar
GhostP
Alfist
Alfist
Prispevkov: 351
Pridružen: To Feb 20, 2007 9:20 am
Kraj: LJUBLJANA

Slika
alyo94
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 60
Pridružen: Ne Jan 22, 2012 9:11 am

za nobeno ne več ni, le to da se prva prodaja že več kot pol leta.. upam da sem kaj pomagal :)
samborac
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 13
Pridružen: Sr Avg 22, 2012 12:50 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Kranj
Kontakt:

imzy
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 69
Pridružen: Sr Apr 18, 2007 12:20 pm

Zadnjič spremenil imzy, dne To Okt 02, 2012 1:26 pm, skupaj popravljeno 1 krat.
Alfa Romeo 146 1.6 l.95
Alfa Romeo 147 1.6 TS l.01
Alfa Romeo 156SW 1.9 JTD l.03
Uporabniški avatar
TheRealDeal
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 724
Pridružen: To Jul 03, 2012 9:48 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo Brera
Kraj: Zagorje ob Savi

GhostP napisal/-a:A kdo pozna tole 147:

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=6504199&show=1
al pa
http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=6468402&show=1

Sin kupuje 147, najraje bencinsko
DE-MOBIL odsvetujem ! Nategatorji da ni večjih.
spike
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 71
Pridružen: Po Avg 06, 2012 11:11 pm

kaj če bi kdo naredo novi topic za take trgovce z avtomobili, ki so "nategatorji" da bi folk vedo pri kirih trgovcih še morajo bit posebaj pozorni :)
Uporabniški avatar
JUG
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 710
Pridružen: Sr Feb 22, 2012 7:59 pm

Že obstaja, le da ne na tem forumu. Je pa tam 100+strani tega.
spike
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 71
Pridružen: Po Avg 06, 2012 11:11 pm

aja te pa tak. lahko daš kaki link :)
Uporabniški avatar
JUG
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 710
Pridružen: Sr Feb 22, 2012 7:59 pm

Najbolš bo da kr v google napišeš "nategatorji".

Pa veselo branje,

LP

Jakob
Zaklenjeno
  • Informacija