Ali kdo pozna to Alfo - 9

Splošne informacije, izkušnje o Alfah
Zaklenjeno
Uporabniški avatar
Gricko
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 973
Pridružen: Če Sep 21, 2006 9:00 pm
Vozilo: 156Sw
Kraj: Ljubljana

ziga_ napisal/-a: Če bom že zmetal toliko denarja bo avto tipi topi.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

1 kupujes star avto....se opravičujem staro ALFO
2 kupuješ od preprodajalcev, ki živijo od natega
3 kupuješ avto z dokaj nizko ceno....ne pravim , da je malo denarja, je pa poceni napram nakupu
4 kdo prodaja tip top avto iz tujine v slovenijo za male pare
5 ali rabim še nadaljevati.....

tu ni vprašanje ali boš nate..gnjen, vprašanje je le koliko boš
:mrgreen:
domači pradajalci-lastniki so ponavadi boljša odločitev za izbiro, ki pa je na žalost manjša in dražja
tudi kak preprodajalec z višjio ceno in boljšim renomejom je ponavadi boljša osnova (avtogrosuplje to sigurno ni... 8) )
Uporabniški avatar
Binji
Administrator
Administrator
Prispevkov: 7813
Pridružen: Ne Apr 05, 2009 6:51 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo GT 3.2V6
Kraj: Jesenice

Ja, tko nekako :) Lahko tudi uporabnika Zival kontaktiras.. kot vem je ravno eno lepo belgijsko 159 dobil :)
Uporabniški avatar
ziga_
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 866
Pridružen: Pe Sep 28, 2012 2:49 pm
Vozilo: Alfa Romeo 159 Sw 1.9JTDm 16V
Kraj: Ljubljana

Vredu se pravi ne bom kupil od naših preprodajalcev. Jah roko na srce 2008 letnik, do 100.000km in če gremo pogledati po kakšnem Euro tax cenitvi je realna cena še veliko nižja. Meni se zdi tak rang glede na ceno realen. Za forumaša žival sem že dobil info ampak potem se poraja vprašanje, kje bi lahko kdo gotovinsko odkupil moje obstoječe vozilo...
mates
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 185
Pridružen: Ne Jan 29, 2012 9:54 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Za hribom

ziga_ napisal/-a:Vredu se pravi ne bom kupil od naših preprodajalcev. Jah roko na srce 2008 letnik, do 100.000km in če gremo pogledati po kakšnem Euro tax cenitvi je realna cena še veliko nižja. Meni se zdi tak rang glede na ceno realen. Za forumaša žival sem že dobil info ampak potem se poraja vprašanje, kje bi lahko kdo gotovinsko odkupil moje obstoječe vozilo...
Lej kar je Gricko napisal je po vecini res, kdor isce na koncu seveda najde samo zna trajat kar neki casa, sam sem hodil gledat marsikatero in vecina je bila bolj boga, ene dve kolikor toliko dobri sem videl pri Talonu v Skofji loki in eno pri Avto Medvode al kaj je ze.

Na koncu sem jo kupil od uporabnika žival in ni mi zal.

Jest sem mojega starega kar hitro prodal, ampak je pa to tkole, ko kupujes je vse predrago, ko prodajas noben noce dat niti priblizno toliko kot si zelis. Zanimivo ne.

LpM
bvogri
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 819
Pridružen: Po Jun 29, 2009 6:40 pm

Kater avto pa imaš sedaj? In na koliko ga ceniš?

Če pa misliš da bodo šli preprodajalci v svojo škodo pa se motiš. Recimo OK ti ponudijo solidno vsoto za tvojega- potem tega kar prodajajo ne bodo več veliko spuščali. Če se prikažeš samo s ponudno za njihov avto pa lahko krepko zbiješ. Vglavnem svoj avto se ti najbolj splača prodat v lastni režiji in izbrat kar se da lepo 159 ;)

Vsak dan kar težko verjamem kako na lahek način tele dilerji obračajo folk (od ponudbe, menjav, evidentno zbitih km...) Mahja
J1897
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 639
Pridružen: Če Sep 03, 2009 11:23 am
Vozilo: Alfa Romeo Brera
Kraj: Tolmin

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=6521705&show=1
Morda komu znano? kolega se zanima.
LP
edey
Alfist
Alfist
Prispevkov: 284
Pridružen: Sr Sep 28, 2011 9:51 pm

Balki
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 58
Pridružen: Če Jan 08, 2009 6:09 pm

Uporabniški avatar
kukec
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1165
Pridružen: To Sep 30, 2008 7:23 pm
Kraj: Slov. Bistrica

ROBERTH napisal/-a:
De Marco napisal/-a:ali kdo kaj ve o tej alfici ?? na slikah in po vseh podatkih zgleda popolna...

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=6504760&show=1
Uf, do perfekcije ji manjka le šibedah in ima ene 200 kg preveč
8) 8)
http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=6530548&show=1
Slika
Slika
Uporabniški avatar
De Marco
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 232
Pridružen: Po Jun 14, 2010 8:02 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

kukec napisal/-a:
ROBERTH napisal/-a:
De Marco napisal/-a:ali kdo kaj ve o tej alfici ?? na slikah in po vseh podatkih zgleda popolna...

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=6504760&show=1
Uf, do perfekcije ji manjka le šibedah in ima ene 200 kg preveč
8) 8)
http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=6530548&show=1
Slika
hehe...sm jo letu pogledat prejle... zadeva je taka...vidi se da je bila vožena... in da ima neki km ..verjetno realnih toliko kot piše... spikana od kamenčkov po haubi ( sicer popravljeno z barvo), speskani robovi blatnikov za kolesi.na desni strani spredaj kolotečna plastika ne stoji ravno najlepše..ima luft do odbijača.. zadnji odbijač ima na desni strani večji razmak do blatnika kot na levi strani... feltne vse štiri popraskane, stolčene ... drugače avto na hitro izgleda lep...notranjost je lepa, ohranjena kolikor sem videl čez šipo... usnje je v super stanju...razn krajec levega sedeža je rahlo zdrsan..kar je recimo da za pričakovat pri školkastih sedežih....

bi blo treba neki dat na njega da bi bil za nekoga ki je zelo natančen in hoče avto porihtan v piko.... za nekoga ki ne da toliko na to pa bi bil.... na pet metrov izgleda fantastično... :)
cuore sportivo
Uporabniški avatar
De Marco
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 232
Pridružen: Po Jun 14, 2010 8:02 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

kukec napisal/-a:
ROBERTH napisal/-a:
De Marco napisal/-a:ali kdo kaj ve o tej alfici ?? na slikah in po vseh podatkih zgleda popolna...

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=6504760&show=1
Uf, do perfekcije ji manjka le šibedah in ima ene 200 kg preveč
8) 8)
http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=6530548&show=1
Slika
hehe...sm jo letu pogledat prejle... zadeva je taka...vidi se da je bila vožena... in da ima neki km ..verjetno realnih toliko kot piše... spikana od kamenčkov po haubi ( sicer popravljeno z barvo), speskani robovi blatnikov za kolesi.na desni strani spredaj kolotečna plastika ne stoji ravno najlepše..ima luft do odbijača.. zadnji odbijač ima na desni strani večji razmak do blatnika kot na levi strani... feltne vse štiri popraskane, stolčene ... drugače avto na hitro izgleda lep...notranjost je lepa, ohranjena kolikor sem videl čez šipo... usnje je v super stanju...razn krajec levega sedeža je rahlo zdrsan..kar je recimo da za pričakovat pri školkastih sedežih....

bi blo treba neki dat na njega da bi bil za nekoga ki je zelo natančen in hoče avto porihtan v piko.... za nekoga ki ne da toliko na to pa bi bil.... na pet metrov izgleda fantastično... :)
cuore sportivo
svabo
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1739
Pridružen: Ne Mar 23, 2008 10:50 am
Vozilo: 156 SW, 1.9 MJTD,2004
Mondeo V karavan, titanium,powershift 2016
Kraj: metropola

Manjka ji navi,in ima kretensko visok nakladalni rob prtljažnka :evil:
"I cant" is not an option !
ROBERTH
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2831
Pridružen: Po Mar 13, 2006 9:06 pm
Kraj: Kranj

svabo napisal/-a:Manjka ji navi,in ima kretensko visok nakladalni rob prtljažnka :evil:
Se strinjam, še dobro da je cement pakiran po 25 kg in ne 50, kot včasih.

sarkazm (not) present

Še dobro, da sem si 159 dal na listo "ne bom imel več"
Uporabniški avatar
Gregson007
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 7743
Pridružen: So Mar 29, 2008 7:33 pm
Vozilo: LaFa ...... 404
Kraj: Laibach

ROBERTH napisal/-a:Še dobro, da sem si 159 dal na listo "ne bom imel več"
tudi mene je kar minilo, čeprav me je lep čas držalo, da bi menjal.
kolikor mi je všeč oblikovno, sem bil preveč razočaran, ko sem jo prvič vozil, zmogljivost sprejemljiva, ampak sam občutek v vožnji - mrtvilo.
kruzer pač. sej lepo leži na cesti pa vse, sam ni tistega feedbacka pri ,igranju, ko želiš ,plesati,
Slika
Uporabniški avatar
Gasperr
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 49
Pridružen: To Avg 28, 2012 7:52 pm
Vozilo: Alfa Romeo 159 (150hp)

Zaklenjeno
  • Informacija