8C, ne bo videla serijske proizvodnje :(

Splošne informacije, izkušnje o Alfah
Axi
Alfist
Alfist
Prispevkov: 416
Pridružen: So Okt 11, 2003 1:19 pm

ma saj to je bilo jasno ze od zacetka.....prelepo da bi bilo res.

o tem da bodo 400KM alfe kmalu na cesti pa rajsi pocakajmo...sicer bi bil vesel ce bi se to cimprej zgodilo samo mocno dvomim....

zadnji pogon je pa itak obvezen...ker pogon na sprednje je dolgcas...
Uporabniški avatar
alf
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 87
Pridružen: Pe Avg 27, 2004 9:50 am

Verjetno je bila napoved 8c med vsaj maloserijskimi avtomobili prehitra in je zato večina niti nismo jemali preveč resno. Vsekakor pa tovrstni sanjski modeli dvigujejo ugled in samozavest znamke.
Pri zadnjem ogledu nove alfe GT pa sem opazil kar nekaj pomankljivosti, ki so me zelo presenetile. Šlo je za zelo slabe karoserijske spoje (na pragovih pod vrati), ki nebi bili v ponos niti Puntu, deformiran pokrov motorja pod obema šobama za pranje šip, neugledno štrlečo oblogo v »kleti« prtljažnika, lakiranje, ki je daleč pod nivojem avtomobila tega cenovnega razreda itd. Tovrstne napake odvrneju od nakupa tudi marsikaterega alfista, ki sicer ceni odlike tega avtomobila. Zdi se mi, da je to področje, kjer alfi žal še veliko manjka. Kar pa se tiče našega trga pa obnašanje uvoznika ne pelje nikamor. Pa naj si bo to prodaja, ali pa distribucija nesramno (v primerjavi s konkurenco) dragih nadomestnih delov. Vse skupaj da grenak prioukus že meni kot ljubitelju te znamke. Upam pa de se bo kmalu obrnilo na bolje.
Po mojem mnenju torej izdelava 8c nebi za AR pomenila prav veliko; pač ocvirek na povprečnih žgancih. ŽAL!!
ALF
alfa66
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 96
Pridružen: Sr Sep 24, 2003 3:32 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: MB

Uroš napisal/-a:Prokleti makaronari blesavi, :evil: naj že pustijo Alfi da dela avtomobile tako kot zna , ne pa da vedno vlečejo bremzo !
Radi bi image višjega razreda a delali bi poceni avte , marš u ......
Res škoda. Sicer pa je vsako slabo za nekaj dobro. In dobro, ki ga vidim v tem je, da bo 8C osnova za prihajajoče modele.
Odgovori
  • Informacija