156 GTA+turbo

Splošne informacije, izkušnje o Alfah
Odgovori
Uporabniški avatar
Spasky
Alfist
Alfist
Prispevkov: 478
Pridružen: Po Okt 04, 2004 9:35 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Zasavje

Lep pozdrav!
Naj omenim,da se omenjeni avto vozi po slo cestah,rdeče barve celjska registracija,slin slin,čez 400 KM :eek: ,zvok pa tak,jah ne vem no men so šle kocine pokonc,noro res noro;upam,da se pojavi lastnik kej na forumu!!
Žderač BMW-jev :eatchichen: -mau heca mora bit!!
Mitsubishi Outlander
Mini Cooper S
Ducati Diavel
opankar
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2067
Pridružen: Če Sep 25, 2003 3:46 pm
Kraj: Lubiana

Kako pa veš da ma čez 400 KM?
Maš kakšno sliko?
You can not be a true petrolhead until you have owned an Alfa, until you have experienced that roller-coaster of pain, disappointment and agony for the brief moment, when everything works.
Dean_Q4
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 813
Pridružen: Po Jun 14, 2004 9:04 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Kamnica pri MB

Nora zadeva :oops: , povej več :roll:
Dean
GTA
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 775
Pridružen: Ne Mar 14, 2004 9:17 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kontakt:

Hmmm si šur ? Nič še nismo slišali....sploh je pa turbino v GTA motor praktično skoraj nemogoče vgraditi.

Razen če gre za MG-jevega fotra in se ja odločil za kompressor. To bo pa sam povedal :wink:

P.S : si se pogovarjal z lastnikom da veš da ima 400 HP ? Ker po zvoku sam ravno nebi sodil o konjih :D

LP
Uporabniški avatar
Spasky
Alfist
Alfist
Prispevkov: 478
Pridružen: Po Okt 04, 2004 9:35 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Zasavje

Ja sliku ga je frend z mobitelom upam,da bom lohk posredoval na net,mehanik ga je na servisu rihtu jst sm bil pa tudi tam z svojim in mi je potem vse lepo razložu,reku je celo,da ma avto pod 4 sek do sto sam to mi je blo že mau preveč,povedu je tut kolk ga je prišla nadgradnja,sam zdej jst raj ne bi preveč govoru,da ne bi bil lastnik kej užaljen,
uglavnem vsi so se ga kr mau bal pelat zverino na probno vožnjo =D> =D> :)
Mitsubishi Outlander
Mini Cooper S
Ducati Diavel
Uporabniški avatar
Spasky
Alfist
Alfist
Prispevkov: 478
Pridružen: Po Okt 04, 2004 9:35 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Zasavje

GTA napisal/-a:Hmmm si šur ? Nič še nismo slišali....sploh je pa turbino v GTA motor praktično skoraj nemogoče vgraditi.

Razen če gre za MG-jevega fotra in se ja odločil za kompressor. To bo pa sam povedal :wink:

P.S : si se pogovarjal z lastnikom da veš da ima 400 HP ? Ker po zvoku sam ravno nebi sodil o konjih :D

LP
No sej ne mislim,da se z zvokom sodi o konjih to sm sam omenu,lastnika ni bilo tam-nažalost, mehanik je reku,da je turbo,pa ni sam to,še odmične,izpuh in ne vem kaj še vse,...
Mitsubishi Outlander
Mini Cooper S
Ducati Diavel
GTA
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 775
Pridružen: Ne Mar 14, 2004 9:17 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kontakt:

Mi slika ne pomaga dost :doubt: Verjamem da ima mogoče kompresor in 348 HP ampak da ima turbino...dvomim dokler ne vidim. Pod 4s do 100 je pa taka buča :lol: Pa sej ti je logično da 1400 kg z sprednjim pogonom ne spraviš pod 4.8 - 5.0 s do 100. Mogoče s kakimi "drag race" gumami drugače pa ne....pa če ima 700 HP zarad mene.

Sicer pa ; probaj vzpostavit stik z lastnikom da ne bo ta novica ostala pri "potem pa svizec zavije čokolado..." varjanti :D Če je res pa brž probat da vidmo kako gre naša GTA za 350 HP proti 156-ki z "preko 400 HP"...

BTW : kater mehanik ti je pa to povedal če ni skrivnost ?

LP :wink:
Uporabniški avatar
LaserJaMM
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 7497
Pridružen: Sr Sep 24, 2003 1:12 am
Član Alfa Kluba: 0
Kontakt:

Celjska registracija z rdečim grbom mislim da je šentjur tisto al neki tazga če se ne motim.

Al je avto Alfa Rdeč al je Bordeaux ( metalik višnja).

Če je metlaik je to 2.5 V6 z kompresorjem. In ne nima 4 sekunde do 100 :)
Uporabniški avatar
veloce
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5591
Pridružen: So Jan 10, 2004 11:23 pm
Vozilo: Alfa Romeo 156 1.8 16v TS Sport Pack 02
Alfa Romeo 159 2.0 SW TI 2.0 Mjet
Kraj: Ajdovščina

Tista se je prodajala in nima več kompresorja, kot je meni znano. Na avto netu se je prodajala kot 190 konjska. Ne vem, no. :?:
Slika
f4676
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 182
Pridružen: Pe Mar 05, 2004 10:04 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Koper (med tednom) Celje (konec tedna)

Mislim, da se še prodaja. Če se bom jutri videl. Ker se peljem mimo grem pogledat, če jo še imajo.
Slika
Uporabniški avatar
Spasky
Alfist
Alfist
Prispevkov: 478
Pridružen: Po Okt 04, 2004 9:35 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Zasavje

GTA napisal/-a:Mi slika ne pomaga dost :doubt: Verjamem da ima mogoče kompresor in 348 HP ampak da ima turbino...dvomim dokler ne vidim. Pod 4s do 100 je pa taka buča :lol: Pa sej ti je logično da 1400 kg z sprednjim pogonom ne spraviš pod 4.8 - 5.0 s do 100. Mogoče s kakimi "drag race" gumami drugače pa ne....pa če ima 700 HP zarad mene.

Sicer pa ; probaj vzpostavit stik z lastnikom da ne bo ta novica ostala pri "potem pa svizec zavije čokolado..." varjanti :D Če je res pa brž probat da vidmo kako gre naša GTA za 350 HP proti 156-ki z "preko 400 HP"...

BTW : kater mehanik ti je pa to povedal če ni skrivnost ?

LP :wink:
Ne sej to,da ma pod 4 sekunde do sto mu itak nism verjel,pa fantje verjemte,da ni men tle da buče sejem :) ,cca9 mio ravno iz nemčije pripeljan(to citiram mehanikove besede),rdeče barve kot se že omenil in ne bordo kot sem nekje opazil,da je en reku,notranjost črna usnjena,je pa po mojem mnenju še kr pri Stepančiču pa če je kdo od tm blizu naj jo gre pogledat pa bo lohk več povedu,lastnika pa ne poznam je pa celjska registracija v grb se pa nism poglabljal :)

Lep pozdrav
Mitsubishi Outlander
Mini Cooper S
Ducati Diavel
GTA
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 775
Pridružen: Ne Mar 14, 2004 9:17 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kontakt:

Sej sm ti že povedu...ni ga čarovnika ki mi bo trdil da se da v GTA motor vgradit turbino. Kompresor je že druga stvar. Sicer pa ; sam sem pol leta samo pregledoval vse ponudbe tunerjev za GTA-jko in je od "hudih" predelav navoljo zaenkrat samo Novitec in Autodelta. Vseeno pa nobeden od njih nima več kot 350 HP na voljo.

Sej jst teb verjamem, samo se bojim da ni kdo tebi buče natresel , ne da jih ti treseš. Pač si povedal kar si slišal. Razumem :wink:
Sportiva
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 935
Pridružen: So Nov 15, 2003 6:35 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: slov. bistrica

vse se da ce je volja in $$$ :D
Uporabniški avatar
Spasky
Alfist
Alfist
Prispevkov: 478
Pridružen: Po Okt 04, 2004 9:35 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Zasavje

GTA napisal/-a:Sej sm ti že povedu...ni ga čarovnika ki mi bo trdil da se da v GTA motor vgradit turbino. Kompresor je že druga stvar. Sicer pa ; sam sem pol leta samo pregledoval vse ponudbe tunerjev za GTA-jko in je od "hudih" predelav navoljo zaenkrat samo Novitec in Autodelta. Vseeno pa nobeden od njih nima več kot 350 HP na voljo.

Sej jst teb verjamem, samo se bojim da ni kdo tebi buče natresel , ne da jih ti treseš. Pač si povedal kar si slišal. Razumem :wink:
No sej se razumemo :wink: , itak k mi je pokazu v mašini ala turbino sm si jest to čist drugače predstavljal,to je bla kr ena škatlca zaprta,ni blo nikjer videt kazga polža,sam sm pa 100% da je reku da je turbina,pa da je menju še odmične,pa še auspuh me je mau motu,ti jih maš štiri on je meu pa hmm samo dva,bilo je pa tudi neki govora da je dal samo za turbino 5000eurov,zdej pa če je mehanik buče tresel je pa tut možno,

lep pozdrav
Mitsubishi Outlander
Mini Cooper S
Ducati Diavel
stuntz
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2340
Pridružen: Sr Avg 04, 2004 9:51 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Zagorje

ok če je škatlca zaprta je ponavad to kompresor a si mogoče še jermen zravn vidu

Je pa tko da smo enga kle pr ns prepričal da je mela moja micra turbino pokazu sm mu pa štarter :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Freedom of speech ? What is that some brand of toilet paper? Found it at ( cant say PM me ) :D
Odgovori
  • Informacija