Ali kdo pozna to Alfo 10

Splošne informacije, izkušnje o Alfah
Zaklenjeno
didi
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 833
Pridružen: Ne Maj 20, 2012 11:47 am
Vozilo: Alfa Romeo Giulietta QV
Kraj: Ljubljana

pero napisal/-a:Ali je komu kaj znana
http://www.avto.net/_AVTO/oglas.asp?ID= ... 20GTA%20V6" onclick="window.open(this.href);return false;
Ce me spomin ne vara je tole policijska bila nekoc.
Uporabniški avatar
TribesMan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 9758
Pridružen: Če Jul 12, 2007 6:17 pm
Vozilo: Something else

Mislim da je tisto belo 147 GTA iz Postojne kupil Strajnar...
opankar
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2067
Pridružen: Če Sep 25, 2003 3:46 pm
Kraj: Lubiana

Je bila kar iz Postojne ta bela 147 gta v oglasu. Romano, če se ne motim, ne?

To so fotke iz rallya no.3(2006):

Slika
Slika
Slika
You can not be a true petrolhead until you have owned an Alfa, until you have experienced that roller-coaster of pain, disappointment and agony for the brief moment, when everything works.
sportheart
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 4
Pridružen: Sr Maj 27, 2015 12:48 pm
Vozilo: Alfa Romeo 147 Q2
Kraj: Dubuva

Da bom malo koristen bom opisal dve alfi 147, ogledani danes.

http://www.avto.net/_AVTO/oglas.asp?ID= ... PORT-XENON.." onclick="window.open(this.href);return false;.
Zadnja lastnica ženska iz SG. Avto redno servisiran (po racunih sodec). Menjana kuplonga. Podvozje brez lufta. Treba menjati motorček ali stikalo za premik vzratnih ogledal, saj se nedajo regulirati.
Pri vožnji se zelo kadi iz avspuha. Baje naj bi avto dolgo stal, ampak ne verjamem. Prav tako je smrdelo na istem mestu, ko sem se vračal po isti poti nazaj.
Diski so tudi malo smrdeli.
Notranjost ohranjena srednje, letom primerna. Ročka je custom alfa (lepa)
Zunanjost...veliko vdolbin, ena luč ne sveti, meglenke rjaste, original je olivno bela, vendar je na veliko mestih popravljano z navadno belo barvo. Dobre gume.
Če jo bi kupil, bi jo kupil zaradi bele barve. Karoserijo se ze da popravit. Žal me je dim in smrad odvrnil od nakupa.
Prodajalec sicer prijazen.

http://www.avto.net/_AVTO/oglas.asp?ID= ... rogression.." onclick="window.open(this.href);return false;.

Avto je bil 2009 uvožen v SLO . Imel je enega lastnika 5 let. 2010-2011 naj bi bil avto šele prvič bil registriran v sloveniji. Lastniku naj bi stal avto doma leto dni.
Zgodba je, da je imel lastnik v življenju 10 alf, strasten ljubitelj alf, pa vendarle ljubitelj alf nebi dal na svojo q4 znak 8)
Všeč mi je bila barvna kombinacija. Avto zunaj in znoter zelo hranjen. Krem barva je zelo občutljiva, pa vendarle dobiš občutek,da si v letu dni starem avtomobilu. Avto ima dve mali praski na sprednjem odbijaču in kakšno pikico.
Sprednji konec je original, ni bil rihtan.
Vožnja lepa, tekoča, ne kadi.
Podvozje poka pri zavijanju v križišču. Zglob na shotgun strani. Bremze primejo zelo dobro, vendar ročna gre s težavo gor.
Kuplonga je malo načeta, sicer spela v tretji ampak malo je drsela v prvi.
Tempomat ročka je bila odlomljena in zelo grdo popravljena (nabasana s silikonom) tako da cvete iz ročke.
Pedala, volan lepo ohranjeno. Avto ima se vedno original rezervno gumo in kodo za radio.
Avto bi kupil zaradi barvne kombinacije, znano zgodovino. Prodajalec ima zadnjo ceno 4500, v kolikor koga zanima.
Vendar treba bo popravit podvozje, gume so za to poletje(nakup zimskih in letnih gum), kuplonga vprašanje kako dolgo...
Prodajalec tudi zelo korekten.
Za malo nižjo ceno se ga bi splačalo kupit.

V kolikor pozna kdo kakšno 147, da jo je šel gledat ga prosim naj mi jo opiše :wink:
Mogoče tole?
http://www.avto.net/_AVTO/oglas.asp?ID= ... istinctive" onclick="window.open(this.href);return false;
Torque of the Devil. The art of technology.
Alfa Romeo
didi
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 833
Pridružen: Ne Maj 20, 2012 11:47 am
Vozilo: Alfa Romeo Giulietta QV
Kraj: Ljubljana

Ja to belo s selespeed menjalnikom je kupil Strajnar,imela je tezave z menjalnikom ki so jih odpravili in kot ste opazili raketa je spet na cesti.:)
Banny
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1830
Pridružen: Če Okt 04, 2012 12:14 pm
Član Alfa Kluba: 1
Kraj: Tolmin

A Strajnar ma dve 147-ki?
Tablice so druge pri njemu, pa pri tej je ročni menjalnik :-k
Miholl
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5328
Pridružen: Po Okt 18, 2004 3:40 pm
Vozilo: 156 sw
Kraj: Novo mesto
Kontakt:

Sportheart, s ta belo 147je bloen kup pizderij... mislim da ma zdej motor od crome notri
Uporabniški avatar
MaStr
Moderator
Moderator
Prispevkov: 9783
Pridružen: Sr Nov 09, 2005 7:34 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Giulia Q4 Veloce, 2.2 JTDm
Kraj: Assling (Jesenice)

Strajnar na majskem BTC srečanju:

Slika
Join the dark side:
viewtopic.php?f=8&t=44270" onclick="window.open(this.href);return false;
didi
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 833
Pridružen: Ne Maj 20, 2012 11:47 am
Vozilo: Alfa Romeo Giulietta QV
Kraj: Ljubljana

MaStr napisal/-a:Strajnar na majskem BTC srečanju:

Slika
Hja pol pa ne vem ce sta iste,vem da jo je pripeljal iz primorskega konca. Je pa selespeed menjalnik notri. Bom ga uprasal iz kje jo je pripeljal.
Uporabniški avatar
colibry
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3840
Pridružen: Pe Feb 04, 2005 5:02 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

@opankar : Romano bo kar pravi prvi lastnik.... Tko da jaz res mislim da je to ta GTA...
Uporabniški avatar
blink182
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 181
Pridružen: To Jun 10, 2008 2:47 pm

PoliGlob nega vozil http://www.PoliGlob.si
Gorjup
Alfist
Alfist
Prispevkov: 428
Pridružen: To Apr 03, 2012 9:57 pm
Vozilo: Alfa Romeo 159 Ti, 2.0, letnik 2009
Kraj: Ljubljana

Zgleda lepa, me pa prav zanima če sta oba izpuha uporabna ali je en samo za okras :)
Uporabniški avatar
fixy
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 574
Pridružen: So Maj 29, 2010 2:47 pm
Vozilo: Alfa Romeo 159 SW 1750 TBi
Kraj: Brežice

Če se ne motim je to ta, ko je bila uvožena razbita, pa zrihtana. en na forumu ve za kaj se gre točno. bila je preprodana že parkrat. na telefonu ne vidim dobro sprednjega konca, ta o kateri sem pisal je mela spredaj od brere odbijač.
lp
1998 156 2.5 V6
2006 159 3.2 JTS V6 Q4
2007 159 1.9 JTDm
2010 159 SW 1750 TBi
2011 159 SW 2.0 JTDm
sportheart
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 4
Pridružen: Sr Maj 27, 2015 12:48 pm
Vozilo: Alfa Romeo 147 Q2
Kraj: Dubuva

Pozna kdo to? Vidim da se je prodajala ze aprila.

http://www.avto.net/_AVTO/oglas.asp?ID= ... Collezione" onclick="window.open(this.href);return false;

Hvala
Torque of the Devil. The art of technology.
Alfa Romeo
Uporabniški avatar
TribesMan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 9758
Pridružen: Če Jul 12, 2007 6:17 pm
Vozilo: Something else

skyblue je bil prvi lastnik tiste 159 TI z odbijačem od Brere v Sloveniji... samo to je že kaka 3 leta od tega kar jo je prodal.
Jaz sem jo imel v obdelavi par mesecev nazaj, sem izklopil DPF, čipana pa je bila že pred tem pri Senici...
Zaklenjeno
  • Informacija