Nič več FWD Alfic!

Splošne informacije, izkušnje o Alfah
Uporabniški avatar
kovach
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2759
Pridružen: Ne Okt 16, 2005 11:56 am

kosir1234 napisal/-a:ne rabiš rwd-ja da greš napočez, alana prašte :D
:-)
Uporabniški avatar
zdravc
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 603
Pridružen: Sr Sep 12, 2007 3:30 pm

Beda. Ce bi rekli da bodo od zdaj naprej vsi relevantni avtomobili imeli mehansko spero, ne glede na pozicijo pogonskih koles, to bi pa bilo nekaj cesar bi se lahko veselili.
Tako pa je dokler ne slisimo kaj konkretnega, je ta novica vesela samo za sminkerje, ki imajo avtomatsko 20cm daljsega ce recejo da ma njihov avto pogon zadaj.
"Poltoga prema rocks!!11" Vlad Redneckski 2012
Uporabniški avatar
THOR
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1262
Pridružen: Ne Jan 14, 2007 1:06 pm
Vozilo: alfa 33/156/159/giulietta

Prav nikoli vam ni prav. Verjamite, da alfa ne bo prodana in tudi ne crknila. Će bo vlada pomagala fiatu, se gre tukaj za kar paleto alf in masseratijev-2.5mrd eur. In leto 2015 bo takoj tukaj. Vmes-leta 2014 pa naj na trg dajo eno novo 159, pač na enem podvozju. Pa za prvo silo lahko tudi na nekem ameriškem dreku. Toliko,da je nekaj novega. Če jo začnejo risat danes, bo do ponedeljka lepša od vseh šwabov. In še eno julko gta.

p.s. meni osebno ni preveč všeč, da bo šlo vse na zadnji pogon, bomo pa 4x4 kupili :)
Pij, jej, kavsaj, za delo se ne ravsaj!!!
alfa 33//156//159//giulietta
Uporabniški avatar
Dejch
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2225
Pridružen: To Jun 08, 2004 9:26 pm
Vozilo: Avant2Go

Kere jokice je folk, ki menja mnenje takoj k vetr malce drgač zapiha. Niti ni čudno, da mamo tak cirkus v parlamentu.

Sploh mi je to take komentarje butasto poslušat od ljudi, ki si lastijo Alfe, ker očitno, da Alfa nekaj naredi in ne nič. p**** kere babe.
Uporabniški avatar
THOR
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1262
Pridružen: Ne Jan 14, 2007 1:06 pm
Vozilo: alfa 33/156/159/giulietta

Točno tako. Zgoraj lepo piše, klub ljubiteljev vozil alfa romeo. Tako kot povsod so vzponi,vrh,padci in dno...pa sem zmeraj mislil, da so ljubitelji zaporoščev(vw), japanezov čudni, ampak na tem forumu veliko krat preberem stvari, ki so škoda vsakega bita. Težki ljubitelji. Znate jamrat in polirat svoje avte!!

Jaz pa se veselim napovedi, pa če bo pol od povedanega narejeno, bo to super. Alfa pač sama ni imela možnosti preživeti v današnjem svetu in fiat res ni idealen, je pa po moje še vseeno najboljši krušni oče. Z alfami smo dosedaj v naši familiji naredili okoli 240k km in svoje delo so opravile super. Naj le 159 zdrži še 200k km in takrat bo čas za novo alfo, očitno na zadnji pogon :)
Pij, jej, kavsaj, za delo se ne ravsaj!!!
alfa 33//156//159//giulietta
Uporabniški avatar
carlo
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1446
Pridružen: Pe Apr 11, 2008 6:16 pm
Vozilo: Lancia 844
Kraj: Ljubljana

THOR napisal/-a:Točno tako. Zgoraj lepo piše, klub ljubiteljev vozil alfa romeo. Tako kot povsod so vzponi,vrh,padci in dno...pa sem zmeraj mislil, da so ljubitelji zaporoščev(vw), japanezov čudni, ampak na tem forumu veliko krat preberem stvari, ki so škoda vsakega bita. Težki ljubitelji. Znate jamrat in polirat svoje avte!!

Jaz pa se veselim napovedi, pa če bo pol od povedanega narejeno, bo to super. Alfa pač sama ni imela možnosti preživeti v današnjem svetu in fiat res ni idealen, je pa po moje še vseeno najboljši krušni oče. Z alfami smo dosedaj v naši familiji naredili okoli 240k km in svoje delo so opravile super. Naj le 159 zdrži še 200k km in takrat bo čas za novo alfo, očitno na zadnji pogon :)
Se strinjam. Z lansiranjem novih modelov se pa ne mudi, razlog za to je predvsem ta kriza, ki je po večini avtomobilskih proizvajalcih udarila z vso silo. Kaj ti pomaga lansirati cel kup novih modelov, ko pa za njih ne bo kupcev. Lep primer za to je PSA koncern, vsake pol leta nov model, firma pa tik pred zaprtjem. Fiat ni idealen lastnik, vendar pa je potrebno pogledati tudi z druge stran, kaj bi bilo če ne bi bilo krize ... 8)

Žal mi je edino to, da takšnih planov nima Fiat tudi za Lancio, ki bi si tako kot Alfa, zaslužila takšno pozornost. :cry:
Uporabniški avatar
THOR
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1262
Pridružen: Ne Jan 14, 2007 1:06 pm
Vozilo: alfa 33/156/159/giulietta

Če se bo gos. situacija popravila, bo tudi lanča deležna večje priložnosti. :) obvezna bi bila vrnitev v rally :)
Pij, jej, kavsaj, za delo se ne ravsaj!!!
alfa 33//156//159//giulietta
Odgovori
  • Informacija