Ali kdo pozna to Alfo 11

Splošne informacije, izkušnje o Alfah
Odgovori
ROBERTH
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2831
Pridružen: Po Mar 13, 2006 9:06 pm
Kraj: Kranj

Foggy napisal/-a:Dnevno spreminja ceno in število kilometrov....sicer pa mislim, da je to en in isti avto, prejšnji teden sta imela oba oglasa enako kilometrino....

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id ... splay=Alfa" onclick="window.open(this.href);return false; Romeo Brera 2.2 JTS 16V Sky Window-...
Prej je bila res poceni, po tej ceni je pa ne bo noben kupil...
alen232
Alfist
Alfist
Prispevkov: 280
Pridružen: To Maj 07, 2013 10:46 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Okolica Ljubljana

Evo pa je bil se en izlet 100km v eno smer zastonj. Fantje ce prodajate avto pa ce vas nekdo vprasa ali vse dela na avtu je fer da mu recete da klima ne dela, da zadnji selen bloki tolcejo da v armaturi pri voznji vlece nek vakum.
Lp
Samo italijan :)
Uporabniški avatar
grega983
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1012
Pridružen: Sr Sep 18, 2013 12:18 pm
Vozilo: Lancia Delta 1.6 turbo
Alfa Romeo 33 1.7 16v Permanent 4
Lancia Thema 2.0 16v turbo LS

Volvo XC90
Kraj: Fram

Kupuješ 10 in več let star avto z neznano zgodovino za cca 10% nabavne vrednosti. Drugega ne moreš pričakovat.

Že 2 leti stari primerki so lahko razvaline tako da je po 5x toliko časa pričakovati žalost
Vsi kosi, odpadli z mojih krip, so bili s ponosom izdelani v Italiji :)
alen232
Alfist
Alfist
Prispevkov: 280
Pridružen: To Maj 07, 2013 10:46 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Okolica Ljubljana

A si ze kdaj slisu za princip. Pac ne reces da je vse ok ce ni ok.
Samo italijan :)
Uporabniški avatar
grega983
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1012
Pridružen: Sr Sep 18, 2013 12:18 pm
Vozilo: Lancia Delta 1.6 turbo
Alfa Romeo 33 1.7 16v Permanent 4
Lancia Thema 2.0 16v turbo LS

Volvo XC90
Kraj: Fram

Debata kot že pred časom. Prodajalec pač prodaja kar ima na lagru kakor ve in zna, ti pa se moraš zavedat, da kupuješ zvoženo kripo.
Vsi kosi, odpadli z mojih krip, so bili s ponosom izdelani v Italiji :)
alen232
Alfist
Alfist
Prispevkov: 280
Pridružen: To Maj 07, 2013 10:46 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Okolica Ljubljana

Ja se strinjam ali pac raje prodajalci(fizicne osebe mislim) raje vidijo da mu hodis nazaj in tezis?
Samo italijan :)
SilverMan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1069
Pridružen: Če Mar 27, 2014 9:36 pm
Vozilo: 147 JTDm 16v TbT
Kraj: Črnomelj

Jebiga, niso vsi odkriti in pošteni...
APP.
Še za vsak avto se je kupec našel.
http://forum.alfa-klub.com/viewtopic.php?f=8&t=36179" onclick="window.open(this.href);return false;
alen232
Alfist
Alfist
Prispevkov: 280
Pridružen: To Maj 07, 2013 10:46 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Okolica Ljubljana

Mi je vse jasno da vsak se znajde po svoje in me nebi nic mptilp ce nebi zdele v treh dneh bil dvakrat v NG zastonj. Ce bi to bilo stran od mene 15km pa tud ce vsak dan hodim gledat pa da ni ok mi je vseeno. Pac grem pogledat po sihtu ni ok reces adijo in gres. Tkole moras nekoga fehtat da gre stabo da lahlo pelje en avto domov mah.
Samo italijan :)
zuz3k
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 29
Pridružen: Pe Nov 04, 2016 12:04 am

zuz3k napisal/-a:Alfa 147 siva 2003 LJ pozna kdo


lp
pozna kdu
Uporabniški avatar
alfa_samec
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 11797
Pridružen: Sr Dec 05, 2007 11:08 am
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo GTV 2.0, 145 1.6, 147 1.6, 147 FL 1.6; Brera 2.4 JTDm; MiTo 1.3 JTDm
Kraj: Puconci

Danes sem šel na ogled te Brere:

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=13740430" onclick="window.open(this.href);return false;

Povzetek:
- pragi speskani na obeh straneh do pleha spredaj in zadaj
- steklo spredaj počeno (Carglass popravilo, ki se je sfižilo)
- rja v velikosti palca na predelu nad značko pri zadnji havbi kjer je stik kovine s steklom
- notri polomljena srednja konzola, voznikov panel na vratih odstopa, močno popraskan komplet srebrni del v notranjosti
- voznikov sedež se gunca
- voznikovo steklo pri pritisku gumba za gor gre navzdol in šele ob naslednjem pritisku gumba gre v pravo smer
- ni servisne knjige
- gume poletne in pobrane do konca (17 col)
- podvozje brez kakšnih škripanj, udarcev ali zabijanj
- gori lučka za pregorelo žarnico
- sedeži umazani - sledi znoja
- kadi nenormalno (ob vseh obratih, tudi pri stanju, voha se dim v notranjost, zadaj so bile preizkušnje po koncu vožnje polne črnih madežev iz izpuha - DPF? EGR?, avto pospešuje ok in sklepam, da ni turbo problem, opozorila pa ni bilo nobenega), se opravičujem kolegu alfistu z rdečo 145, ki sem ga zadimil ](*,)
- avto v leru trese (nisem navajen petvaljnika ali je kje drugje problem - vztrajnik?), kakšnih nenavadnih zvokov pa ni. Tudi prestavlja se bp, sklopka enako bp.
- zavore ok

Škoda časa ... :roll: Res sem pričakoval boljši primerek za ta denar ( km vzamem v zakup, če bi bil avto soliden). Je pa prodajalec ene 4x povedal, da je lastnik vzel pri njih BMW za 40.000 €, kot da je meni to važno :roll:
Uporabniški avatar
veloce
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5591
Pridružen: So Jan 10, 2004 11:23 pm
Vozilo: Alfa Romeo 156 1.8 16v TS Sport Pack 02
Alfa Romeo 159 2.0 SW TI 2.0 Mjet
Kraj: Ajdovščina

Slika
Marko_RI
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 1
Pridružen: Če Nov 29, 2018 8:29 am

Pozdravljeni,

Sem nov na forumu in me zanima ali kdo pozna tole Alfo?
https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=13735684" onclick="window.open(this.href);return false;

Hvala!
alen232
Alfist
Alfist
Prispevkov: 280
Pridružen: To Maj 07, 2013 10:46 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Okolica Ljubljana

Tole zadnjo je lastnik objavil tudi na fb v skupini in je konkretno lepo skrbel za njo. Sicer zanimiva vendar za moj zep je bila nedosegljiva :) Pojdi na ogled, probaj jo, mislim da ti ne bo zal. Lp
Samo italijan :)
Uporabniški avatar
Bojanxe
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4820
Pridružen: Po Jul 11, 2011 8:41 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo 155 1.8 8V Sport
Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm
Kraj: Ljubljana

Od uporabnika "Miico" je tale 159ka, link do profila: memberlist.php?mode=viewprofile&u=5568" onclick="window.open(this.href);return false;

Sicer tele 159 še nisem videl v živo, je pa vedno lepo skrbel za svoje alfe. Definitivno je vredna vsaj ogleda.
simnov
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 780
Pridružen: Po Avg 23, 2010 9:50 pm
Vozilo: Alfa Romeo 147 Ts 1.6 Distinctive
2006 120KM

Ali pozna kdo ima resnično samo toliko km. https://www.avto.net/Ads/details.asp?id ... BI-XENON-K.." onclick="window.open(this.href);return false;.
Odgovori
  • Informacija