Ali kdo pozna to Alfo 11

Splošne informacije, izkušnje o Alfah
Odgovori
luxxx7
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 99
Pridružen: Če Nov 10, 2016 8:53 pm

Pozna kdo tole Giulietto?

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id ... iAir%2016V.." onclick="window.open(this.href);return false;.
Uporabniški avatar
folc
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1356
Pridružen: Ne Jul 01, 2012 6:32 pm
Vozilo: AR 156 SW 1,9 JTDm 110kW 150KM l'05
Kraj: Nekje med NG in Tolminom :)

colibry napisal/-a:citroen C5? :)
Jap 8)
Alfa Romeo .. time to stop looking and start touching :D
Uporabniški avatar
JocoAmsterdam
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 27
Pridružen: So Maj 21, 2011 8:24 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Mirna

alfaskor40 napisal/-a:https://www.avto.net/Ads/details.asp?id ... V%20Veloce...

Je morda član alfa kluba lastnik te lepotice?

Skoraj prepričan sem, da je to avto, ki sva ga z ženo gledala spomladi 2016 na Avto Triglavu v Ljubljani, zato sem se tudi odločil, da napišem prispevek v tej temi. Bila sva v salonu, ker sva kupovala avto. Nove giulije uradno še niso imeli na voljo, zato sva oko vrgla tudi na tole rdečo veloce lepotico. Morda bi tudi žena zamenjala avto in postala alfistka? Namreč tudi cena se mi je zdela ugodna, nekje 29, morda 28k € ali celo nekoliko manj. No, nekdo naju je moral prehiteti in jo je odpeljal pred nama.
Ko sva letos prišla gledati za alfa stelvio, sva enako veloce lepotico zopet videla na parkirišču. Na žalost je bila poškodovana/karambolirana. Mogoče ve ali je šlo za isti avto?
Namreč, res ne bi bilo korektno, da bi se kdo v dobri veri opekel in kupil takšen avto, ki mu je cena zrasla kot bitcoinu, še posebej, ker se oglašuje kot nekarambolirana. Takšno početje sam ocenjujem kot zelo podlo v kolikor pa gre za člana alfistične druščine pa sem mnenja da je nepoštene ljudi takoj potrebno izključiti iz takšne sfere.
Sam sem že kupil avto, ki je bil prikrito karamboliran, toda hvala za nemške zakone in posrednika, ki je zadevo korektno uredil.
Tudi sam sem zgoraj omenjeno vozilo na AT opazil karambolirano spredaj desno...
Uporabniški avatar
SchumacherM
Alfist
Alfist
Prispevkov: 389
Pridružen: Sr Feb 20, 2013 9:03 pm
Kraj: Velenje

mucuf7
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 7
Pridružen: Če Jun 05, 2014 4:56 pm

Lp...zanimam se za nakup ar 159 in me zanima ce ima kdo izkusnje z avtohiso stepancic?
Uporabniški avatar
Gregson007
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 7743
Pridružen: So Mar 29, 2008 7:33 pm
Vozilo: LaFa ...... 404
Kraj: Laibach

viewtopic.php?f=2&t=38742&start=795" onclick="window.open(this.href);return false;
mucuf7
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 7
Pridružen: Če Jun 05, 2014 4:56 pm

https://www.avto.net/Ads/details.asp?ID=12689364&show=2" onclick="window.open(this.href);return false; npr. zelo zanimiva na pogled kar se tice zunanjosti...vendar ker naj bi slo za ti opremo nima krom pokrovov ogled,ti znaka zadaj to me je malo zmotilo...prav tako 150k km prevozenih glede na to da je avto uvoz iz avstrije...???
Uporabniški avatar
MaStr
Moderator
Moderator
Prispevkov: 9780
Pridružen: Sr Nov 09, 2005 7:34 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Giulia Q4 Veloce, 2.2 JTDm
Kraj: Assling (Jesenice)

Eno in dve strani nazaj je že tekla debata o tej 159ki in Stepančiču, pa si malo preberi ....
Join the dark side:
viewtopic.php?f=8&t=44270" onclick="window.open(this.href);return false;
Uporabniški avatar
muttley
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 17
Pridružen: Če Feb 18, 2016 6:58 pm
Kraj: Radenci

Pozdravleni!

Najprej srečnega pa zdravega usem na forumu, ter varno vožnjo z vašimi Alficami :D

Skozi praznike sem bil na ogledu Stepančičeve 159 TI
https://www.avto.net/Ads/details.asp?id ... 0JTDM%20Ec.." onclick="window.open(this.href);return false;.

Avto na oko ni videti slab, razen emblemov kot je razvidno že na sliki. Ja ima prevoženih 150k km. in je obut z gumami Mishelin. Na avtu so zamenjali jermene kar mi je prodajalec pokazal na njihovi dokumentaciji, ter da bi to naj bilo že vpisano online. Avto je iz Avstrije in so ga uvozili oni. Kilometri naj bi bili realni. Je pa bil prodajalec zelo redkobeseden.
Ne vem nisem neki strokavnjak za alfe do sedaj sem si ogledal le dva primeka, ampak me je mogoče malo zmotilo:
na sprednjih lučeh kjer se stika blotnik in odbijač je bilo za videt nekaj takega kot ostanek črnega silikona (leplenje) Ne vem pravim nisen strokovnjak mogoče je pa to že tovarniško.
Od znotraj se mi je zdela ohranjena še kar ok. Kluč za vžig avta pa je bil že kar precej zdelan.
Na testno vožnjo nisem šel, tudi servisne kjižice nisem pogledal, ker je šlo kako se naj izrazim za hiter ogled.

LP!
Uporabniški avatar
b_bay
Alfist
Alfist
Prispevkov: 328
Pridružen: Ne Jan 15, 2017 2:12 pm
Vozilo: Alfa Romeo 159 2.0 JTDM 170KM

Ce je iz Avstrije potem morajo kilometri stimati. Povprasaj ga za zadnji "pickerl" - torej zadnji tehnicni...na tem dokumentu so napisani kilometri in v Avstriji se ne more kar tako zgoditi, da imas letos 240.000 drugo leto pa samo 120...


Edit: Izbrisan zgornji citat ...
denisthemachine
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 13
Pridružen: Pe Jan 16, 2015 2:07 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo 159 Sw Ti
Kraj: Trbovlje

Fantje zanima me nakup te alfe ti ful so mi sumljivi kilometri pozna kdo https://www.avto.net/Ads/details.asp?id ... %20Ti%20vi.." onclick="window.open(this.href);return false;. hvala vam
Uporabniški avatar
žival
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3281
Pridružen: Pe Avg 26, 2005 12:42 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Litija

No pri temu trgovcu kilometri po moje niso problem. :mrgreen:
denisthemachine
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 13
Pridružen: Pe Jan 16, 2015 2:07 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo 159 Sw Ti
Kraj: Trbovlje

žival napisal/-a:No pri temu trgovcu kilometri po moje niso problem. :mrgreen:


Sem ti poslal zs :mrgreen:
chrush
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 93
Pridružen: Po Jun 01, 2009 11:38 am
Vozilo: Alfa Romeo 159, Alfa Romeo Stelvio
Kontakt:

https://www.avto.net/Ads/details.asp?ID=12741595

Ali mogoče kdo ve, kakšna je razlika med resnim kupcem in neresnim? V oglasu namreč piše, da resnemu kupcu podari zimske gume.
nedvedinho
Alfist
Alfist
Prispevkov: 465
Pridružen: To Mar 02, 2010 3:53 pm
Član Alfa Kluba: 0

Klasična besedna zveza na avtonetu.
Odgovori
  • Informacija