Nova Alfa Romeo Giulietta

Splošne informacije, izkušnje o Alfah
tomasso
Alfist
Alfist
Prispevkov: 416
Pridružen: Ne Jan 05, 2014 11:01 pm

Hvala Alan. Jaz sem se že bal, da sem edini na tem svetu, ki mi dol visi za infotaimenthgfcjg..jajca.
Uporabniški avatar
Damijan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 6071
Pridružen: Po Okt 13, 2003 9:30 pm
Vozilo: Lady "K"
Kraj: Gabrje (nedaleč od Preshgain)

Nas je več takih, vendar smo še vedno v manjšini in ne moremo "proti vetru scat"! :mrgreen:
Uporabniški avatar
lizard
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4991
Pridružen: To Maj 30, 2006 7:19 pm

Meni dizajna Giuliette in Mita nikoli nista prirasla k srcu, predvsem sprednji deli mi nikakor ne potegnejo, saj tako enega kot drugega naredijo vizualno ožja kot dejansko sta, pa tudi "pogled" je preveč bojazljiv. Bočna linija in zadek sta precej boljša.

Bmw 1ka pred prenovo je res bila grda, so jo pa precej popravili in FL dokaj dobra izgleda.

Prednji pogon je v tem rangu mogoče res bolj primeren, ampak FCA trenutno nima FWD platforme ki bi bila kos nemški konkurenci, razvoj nove pa bi najbrž bil predrag. Osebno bi tudi tu raje videl zadnji pogon... bo za Alfo iz stališča razvojnih stroškov kot tudi performans to mogoče vseeno boljša opcija.
"There are a lot of good sports car on the road."
"I know, I pass them all the time."
Alfa Romeo. Engineered to Excite.
Uporabniški avatar
AR164TB
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 739
Pridružen: Sr Nov 17, 2004 12:48 pm
Član Alfa Kluba: 1
Kraj: Rakovnik

ALFETTA 1.6
GIULIETTA 1,6
164 V6 TB SUPER
166 3.0 SUPER
AR Brera 3.2 JTS Q4
Giulietta 1750 TBI TCT QV
Stelvio 2.0 Turbo 280 AT8 Q4 Super
Miholl
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5328
Pridružen: Po Okt 18, 2004 3:40 pm
Vozilo: 156 sw
Kraj: Novo mesto
Kontakt:

Alan napisal/-a:Jz sm res cudn k mi ta oprema nic ne pomeni, pa kako je okol sedeza tud ne, 1x ga nastelam in to je to. Navigacijo in podobno mam pa na telefonu.
1ka je pa grd avto :mrgreen:

Mah sej ves ko das enkat 15k€ za avto ti je tudi to malo vazno
Uporabniški avatar
Alan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4553
Pridružen: Ne Feb 27, 2005 3:10 pm
Vozilo: Giulia 2.0t rwd in 156 3.0 24V V6 GTAm

Evo tale video od volana, kaj ji ze manjka? Meni je giulietta cisto soliden predstavnik v svojem razredu, pa na cesti mi deluje vedno lepsa z leti ko pogledas dolgocasno konkurenco.
Alfa je kot punca, če ne skrbiš za njo te hitro prevara z avtomehanikom :mrgreen:
https://enigma-motorsport.si/" onclick="window.open(this.href);return false;
Miholl
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5328
Pridružen: Po Okt 18, 2004 3:40 pm
Vozilo: 156 sw
Kraj: Novo mesto
Kontakt:

Na videu je avto za 30 jurjev. Tut naslona za roke nima. Eni ne delamo 5k na leto.

Armarurka je pusta, grafika klime in zaslona pri stevcih iz dobe 156, osrednji zaslon vidno za casom integriran vizualno na ravni Cliota (cenena obroba ekrana, skor identicno.
Usb/sd port ne bi mogli bolj grdo naredit.

To me vse odvraca, privablja me pa oblika in motorji. Sam pol racunas da bos mel se 5 let avto ki je ze zdajle znotraj zastarel...kaj sele pfl verzija...hm nevem no
Uporabniški avatar
alfa_samec
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 11797
Pridružen: Sr Dec 05, 2007 11:08 am
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo GTV 2.0, 145 1.6, 147 1.6, 147 FL 1.6; Brera 2.4 JTDm; MiTo 1.3 JTDm
Kraj: Puconci

Če ti ni, je pač ne kupiš. Saj ti nihče ne drži pištolo na glavo ... Sploh ne vem kje je problem. S tarnanjem se kos neke plastike pač ne bo spremenil v velur in usnje ...
Miholl
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5328
Pridružen: Po Okt 18, 2004 3:40 pm
Vozilo: 156 sw
Kraj: Novo mesto
Kontakt:

Debata je o giullietti
Uporabniški avatar
alfa_samec
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 11797
Pridružen: Sr Dec 05, 2007 11:08 am
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo GTV 2.0, 145 1.6, 147 1.6, 147 FL 1.6; Brera 2.4 JTDm; MiTo 1.3 JTDm
Kraj: Puconci

Ne, tema je o popolnoma novi Giulietti, ne pa o razmišljanju o nakupu rabljene za 15 tisoč ... Za tisto obstaja tema Ali kdo pozna.
Miholl
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5328
Pridružen: Po Okt 18, 2004 3:40 pm
Vozilo: 156 sw
Kraj: Novo mesto
Kontakt:

Mas prav
Uporabniški avatar
SchumacherM
Alfist
Alfist
Prispevkov: 389
Pridružen: Sr Feb 20, 2013 9:03 pm
Kraj: Velenje

Na žalost je slika zamaskirane julke iz "slepega testa" Omniauto.it. :doubt: Avto so prelepli da se ni vidlo da je Alfa pa ljudi notr porinali, da so povedal kaj si mislijo.
Uporabniški avatar
lizard
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4991
Pridružen: To Maj 30, 2006 7:19 pm

Potencialne testne primerke nove Giuliette verjetno še en čas ne bomo videli. Naslednji testni primerki bodo verjetno od Giulie SW. Za naprej pa pomoje še sami ne vedo kaj bodo razvijali...
"There are a lot of good sports car on the road."
"I know, I pass them all the time."
Alfa Romeo. Engineered to Excite.
marinaio
Alfist
Alfist
Prispevkov: 440
Pridružen: Sr Okt 31, 2007 12:45 am
Kraj: Koper

Kar sem postal je kamuflirana Giulietta Veloce, ki so jo novinarji Omniauto.it uporabili za "blind test" in so jo ljudje na cesti pač slikarli in snemali kot testno mulo. Portal kjer sem novico pobral je pa senzacionalistično napumpal stvar. ](*,) #-o
Uporabniški avatar
MaStr
Moderator
Moderator
Prispevkov: 9772
Pridružen: Sr Nov 09, 2005 7:34 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Giulia Q4 Veloce, 2.2 JTDm
Kraj: Assling (Jesenice)

Ker je nova Giulietta še precej zavita v celofan, pa se tačas malo naslajajmo ali pa zgražajmo nad renderji:

Slika

Slika


Slika

Slika


Jaz vseeno upam, da v nos ne bo preveč podobna večji Giuliji, kakšen detajl pa le ...
Join the dark side:
viewtopic.php?f=8&t=44270" onclick="window.open(this.href);return false;
Odgovori
  • Informacija