Iščem ličarja

Splošne informacije, izkušnje o Alfah
Uporabniški avatar
Jonas
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1850
Pridružen: Ne Maj 16, 2004 7:35 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

Bom kar tukaj uprasal:

Kot ze veste, so mi vandali porisali pol avtomobila. Sedaj bom uveljaljal kasko, zato pa moram povedat kje bodo avto popravljali.
Koga mi svetujete? Cena sploh ni vazna, ker ne gre iz mojega zepa, vazna mi je KVALITETA. Zazeljeno bi bilo, da bi bilo v okolici LJ, obvezno pa mora imeti nadomestni avto, ker brez njega ne morem...
Ima kdo kaksne pozitivne izkusnje? Sem premisljeval o Cosmosu, samo kaj pa vem...

LP
Foggy
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 9326
Pridružen: Sr Okt 01, 2003 11:51 pm
Kraj: Ljubljana

Vem za zelo dobrega ličarja, naredi res kvalitetno in ni variante, da bi opazil da bi bilo kaj barvano, seveda pa ni ravno poceni :wink:
Glede nadomestnega vozila pa ne vem, pokliči.

Podatki:

Avtoličarstvo Primožič Anton s.p.
Vrhovci, cesta V 6, Ljubljana
tel.:(01) 256-79-17
fax.:(01) 256-20-79
Uporabniški avatar
Jonas
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1850
Pridružen: Ne Maj 16, 2004 7:35 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

Aha tnx, sem tudi tega ze imel ogledanega, samo nisem se nic klical. Upam da dela z zavarovalnico? No ja, sej se bom pozanimal se..

LP
Foggy
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 9326
Pridružen: Sr Okt 01, 2003 11:51 pm
Kraj: Ljubljana

Za Triglav dela 100%.

Lp
Thrivial
Alfist
Alfist
Prispevkov: 449
Pridružen: So Maj 27, 2006 9:20 pm

Nadomestni avto je pri kasku treba placat ali ga licar zaracuna zavarovalnici?

lp
Uporabniški avatar
jagatinho
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 240
Pridružen: So Maj 19, 2007 6:54 pm

Lani so mi pri poskusu vdora uničili ključavnico na twingu. Imel sem kasko, tako da mi je popravilo krila zavarovalnica.
Vendar so mi potem na Renault servisu povedali, da mi v času popravila pripada tudi nadomestno vozilo. Tako sem moral še 1x na Triglav. Sami od sebe nič ne dajo. :roll:
Tako je bilo pri meni.
Pepsi
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5161
Pridružen: Ne Jan 14, 2007 4:32 pm
Član Alfa Kluba: 0

Mene sam zanima kolk je normalna cena če dam cel avto štrihnt na novo?
Mal me motijo praske, ki se jih ne da spolirat, ker butast folk ne zna z vrati delat, pol pa še kdo s kakim "predmetom" kje potegne :evil: :evil:
Gre pa za 145ko.
It doesn't matter what you drive, but how you drive it :)
Thrivial
Alfist
Alfist
Prispevkov: 449
Pridružen: So Maj 27, 2006 9:20 pm

Od 1000€ naprej, ce hoces, da je dobro narejeno.

lp
Uporabniški avatar
Jonas
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1850
Pridružen: Ne Maj 16, 2004 7:35 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

@pepsi, nevem ce se ti splaca. Jaz na svoji gledam, pa vsak dan opazim kaksno novo prasko, ki mi jih ostali delajo.
Ce imas avto za vsakdanjo uporabo, bo cez par mesecev spet tak, da bo glava bolela. Pa se ti se bos bolj sekiral. Govorim iz lastnih izkusenj :)


Nadomestni avto pa ti pripada, vsaj meni, glede na pogodbo, je pa res, da moras zanj zaprositi..

LP
Scremer
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1700
Pridružen: To Apr 05, 2005 9:43 pm
Vozilo: AR159, AR spider veloce
Kraj: Kransterdam
Kontakt:

Tam nekje od 1000€ dalje... Na uradnem servisu na Baragovi, so mi pa hotel za cca 1/3 avta vzet 1000€, tak, da domnevam, da za cel avto kasirajo okoil 3k€.

Premisli če se res splača, še posebej če ti vsak dan naredijo kako novo prasko...
Uporabniški avatar
Jonas
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1850
Pridružen: Ne Maj 16, 2004 7:35 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

Foggy napisal/-a:Vem za zelo dobrega ličarja, naredi res kvalitetno in ni variante, da bi opazil da bi bilo kaj barvano, seveda pa ni ravno poceni :wink:
Glede nadomestnega vozila pa ne vem, pokliči.

Podatki:

Avtoličarstvo Primožič Anton s.p.
Vrhovci, cesta V 6, Ljubljana
tel.:(01) 256-79-17
fax.:(01) 256-20-79
Danes bil tam in se pozanimal. Se bo dalo urediti. Prvi vtisi so dobri, deluje fajn clovek, prijazen in zainteresiran.
Jutri ali v ponedeljek peljem se avto tja, da si ga ogleda. Samo upam, da bo tudi naredil dobro, ker sem kar natancen kar se tega tice. Ampak ok, tukaj te pac vzamem za besedo.. :)

LP
Uporabniški avatar
bass
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3874
Pridružen: Po Mar 13, 2006 1:45 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

Jonas napisal/-a:Bom kar tukaj uprasal:

Kot ze veste, so mi vandali porisali pol avtomobila. Sedaj bom uveljaljal kasko, zato pa moram povedat kje bodo avto popravljali.
Koga mi svetujete? Cena sploh ni vazna, ker ne gre iz mojega zepa, vazna mi je KVALITETA. Zazeljeno bi bilo, da bi bilo v okolici LJ, obvezno pa mora imeti nadomestni avto, ker brez njega ne morem...
Ima kdo kaksne pozitivne izkusnje? Sem premisljeval o Cosmosu, samo kaj pa vem...

LP
Cosmosa ne priporočam, površno, traja predolgo, pa skoraj moraš groziti z vojno, da dobiš (zjahano 10let staro)nadomestno vozilo.
Jeremy Clarkson napisal/-a:You can not be a true petrolhead until you have owned an Alfa...
Scremer
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1700
Pridružen: To Apr 05, 2005 9:43 pm
Vozilo: AR159, AR spider veloce
Kraj: Kransterdam
Kontakt:

Jonas napisal/-a:
Foggy napisal/-a:Vem za zelo dobrega ličarja, naredi res kvalitetno in ni variante, da bi opazil da bi bilo kaj barvano, seveda pa ni ravno poceni :wink:
Glede nadomestnega vozila pa ne vem, pokliči.

Podatki:

Avtoličarstvo Primožič Anton s.p.
Vrhovci, cesta V 6, Ljubljana
tel.:(01) 256-79-17
fax.:(01) 256-20-79
Danes bil tam in se pozanimal. Se bo dalo urediti. Prvi vtisi so dobri, deluje fajn clovek, prijazen in zainteresiran.
Jutri ali v ponedeljek peljem se avto tja, da si ga ogleda. Samo upam, da bo tudi naredil dobro, ker sem kar natancen kar se tega tice. Ampak ok, tukaj te pac vzamem za besedo.. :)

LP
Froggy zdej samo moli, da mu ne bo zasral, ker te bo drugače lovil jezen alfist :D
Uporabniški avatar
Jonas
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1850
Pridružen: Ne Maj 16, 2004 7:35 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

@Scremer, ce ne bo dobro bom mogel pa nekoga najdti, da mi se en ris s kljucem naredi - jaz tega nebi mogel :)

LP
Cuore Sportivo
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2145
Pridružen: Ne Nov 16, 2003 8:31 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kontakt:

bass napisal/-a:
Jonas napisal/-a:Bom kar tukaj uprasal:

Kot ze veste, so mi vandali porisali pol avtomobila. Sedaj bom uveljaljal kasko, zato pa moram povedat kje bodo avto popravljali.
Koga mi svetujete? Cena sploh ni vazna, ker ne gre iz mojega zepa, vazna mi je KVALITETA. Zazeljeno bi bilo, da bi bilo v okolici LJ, obvezno pa mora imeti nadomestni avto, ker brez njega ne morem...
Ima kdo kaksne pozitivne izkusnje? Sem premisljeval o Cosmosu, samo kaj pa vem...

LP
Cosmosa ne priporočam, površno, traja predolgo, pa skoraj moraš groziti z vojno, da dobiš (zjahano 10let staro)nadomestno vozilo.
potem se ti je najbolj zameril Cosmos zaradi nadomestnega vozila?
kaj si pa dal poličat in koliko časa je trajalo?
Odgovori
  • Informacija