Ugodnosti kluba

Info o klubu, za NOVE člane,..
Bjorn
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1340
Pridružen: So Avg 26, 2006 2:17 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

Nisem zasledil, da bi kje pisalo kake ugodnosti nudi klub (recimo, v katerih trgovinah imam popust), pa me zanima če ima kdo kak spisek ali kej podobnega.
Uporabniški avatar
prjatu
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3940
Pridružen: So Jan 24, 2004 10:32 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

Pravi alfist postaneš šele takrat, ko ti zariba prva alfa

Zaradi slabega vremena bo današnji dan prestavljen na jutri
Uporabniški avatar
zombi
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1933
Pridružen: Ne Okt 12, 2003 7:58 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo 159 2.0 JTDm
Kraj: Logatec
Kontakt:

+ Avtostil (logatec, Rakek), ko si bo admin imel kaj časa....
Uporabniški avatar
krucymucy
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2140
Pridružen: Če Jan 05, 2006 9:27 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: 50.000km od Ribata

bravo za avtostil =D>
se najblizje mi je ... zadnji cas da se vclanim :?
Moje ime je Niva, Lado Niva. Sem terenski človek!
Uporabniški avatar
El Barto
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 6822
Pridružen: Ne Jan 15, 2006 7:25 am
Vozilo: Alfa Romeo Stelvio Q4 2.0 MA 280 2019
Alfa Romeo 166 2.5 V6 2001
Alfa Romeo GT 2.0 JTS 2006
Kraj: Gorje

Še bolš bi bilo, če bi Taposl k partnerjem spravli.

V petek k sem šel iz Čateža, sem se spomnil, da bo kmalu treba servis na obeh domačih Alficah delat. Zato sem pač šel pogledat kakšne cene ima Motomat, pa me je takoj vn vrglo, k sem za Selenio racing vprašal (naprej raje sploh nisem spraševal)- 7.800 sit :shock: .

Odtaval sem tistih nekaj ulic naprej , ker ni parkplaca (no ja sem pač prišel malo k sebi od šoka) in se lepo odpeljal do Medvod. Obiskal Tapos in še "Donitovo" trgovino, skupno zapravil 35 ksit (Selenia racing po 5.100 sit -10% za keš).

Zdi se mi, da me Motomat nebo več videl (vsaj dokler bodo imeli take cene). :?
Moja včlanitev v klub je pa zaradi tega zelo vprašljiva.



PS
Glede Selenie racing je bila mišljena 2 literska kantica.
Alfa Romeo - made in Italy, perfected in my garage
Uporabniški avatar
Jonas
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1850
Pridružen: Ne Maj 16, 2004 7:35 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

El Barto napisal/-a: Zdi se mi, da me Motomat nebo več videl (vsaj dokler bodo imeli take cene). :?
Moja včlanitev v klub je pa zaradi tega zelo vprašljiva.
Tvoja vclanitev v Alfa klub je vprasaljiva zato, ker ima Motomat drazje izdelke kot Tapos?

LP
Uporabniški avatar
SHadowX
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2587
Pridružen: Sr Sep 24, 2003 2:26 am
Član Alfa Kluba: 1

El Barto napisal/-a:Še bolš bi bilo, če bi Taposl k partnerjem spravli.
Najmanjši problem, samo nekdo se mora tam oglasiti in povprašati, če jih partnerstvo s klubom zanima in če jih se mora dogovoriti o pogojih in poskrbeti za podpis pogodbe. Bi se mogoče javil in postal ta nekdo?
El Barto napisal/-a:V petek k sem šel iz Čateža, sem se spomnil, da bo kmalu treba servis na obeh domačih Alficah delat. Zato sem pač šel pogledat kakšne cene ima Motomat, pa me je takoj vn vrglo, k sem za Selenio racing vprašal (naprej raje sploh nisem spraševal)- 7.800 sit :shock: .

Odtaval sem tistih nekaj ulic naprej , ker ni parkplaca (no ja sem pač prišel malo k sebi od šoka) in se lepo odpeljal do Medvod. Obiskal Tapos in še "Donitovo" trgovino, skupno zapravil 35 ksit (Selenia racing po 5.100 sit -10% za keš).
Znano nam je, da je Motomat daleč od ugodnega, smo pa z njimi podpisali pogodbo, ko so bili s takratnimi popusti celo daleč najbolj ugodni, stvari se spreminjajo klub na to nima vpliva.
El Barto napisal/-a:Zdi se mi, da me Motomat nebo več videl (vsaj dokler bodo imeli take cene). :?
Moja včlanitev v klub je pa zaradi tega zelo vprašljiva.
Pametna odločitev, ki se je držim tudi sam, naj se potrudijo za stranke, če jih sploh hočejo. Po drugi strani, pa je zelo žalostno, če si se hotel včlaniti v klub le zaradi popusta pri Motomatu, lahko bi se vsaj zaradi razpoznavne kape ali sexy majice, ...
Emperor of The Dark Realm
alfafil
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4576
Pridružen: Če Feb 05, 2004 2:16 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: maribor
Kontakt:

-jaz sem član kluba že tri leta,pa nisem še nikoli koristil članske kartice,ampak alfa se stara in nikoli ne veš... :wink:
Uporabniški avatar
El Barto
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 6822
Pridružen: Ne Jan 15, 2006 7:25 am
Vozilo: Alfa Romeo Stelvio Q4 2.0 MA 280 2019
Alfa Romeo 166 2.5 V6 2001
Alfa Romeo GT 2.0 JTS 2006
Kraj: Gorje

OK
Kapco sem dobil od prijatelja iz Luxenburga, ki sem ga spoznal na AO in je prišel na dopust na Bled.
Majčka ....

Ja stvar je v temu, da bi kaj imel od tega (ugodnosti pri nakupu), ker servisov ne obiskujem, muske imam dost, izpuh bom itak iskal od Ragazzona,...
... tako da ostane samo še Motomat.

Če pa moram biti član, ker imam rad ter vozim Alfice in sem tukaj na forumu, potem pa ne hvala, sem pač raje "neodvisni" ljubitelj, voznik Alfice in obiskovalec foruma, žalostno gor al dol.


PS
Žal verjamem samo še v denar (kapitalizem pač).
Aja za letos nimam ničveč načrtov obiska Ljubljane oz. Medvod, dopust za letos je že itak v minusu, moje pogajalske sposobnosti pa niso bokvedikaj.
Alfa Romeo - made in Italy, perfected in my garage
Uporabniški avatar
SHadowX
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2587
Pridružen: Sr Sep 24, 2003 2:26 am
Član Alfa Kluba: 1

El Barto napisal/-a:OK
Kapco sem dobil od prijatelja iz Luxenburga, ki sem ga spoznal na AO in je prišel na dopust na Bled.
Majčka ....
Glede majice in kape je bil sarkazem, mogoče ne dovolj očiten.
El Barto napisal/-a:Ja stvar je v temu, da bi kaj imel od tega (ugodnosti pri nakupu), ker servisov ne obiskujem, muske imam dost, izpuh bom itak iskal od Ragazzona,...
... tako da ostane samo še Motomat.
Če iščeš rezerne dele, je tu še A Cosmos, Strajnar in, če ti Vrhnika ni daleč, tudi Vargalant.
El Barto napisal/-a:Če pa moram biti član, ker imam rad ter vozim Alfice in sem tukaj na forumu, potem pa ne hvala, sem pač raje "neodvisni" ljubitelj, voznik Alfice in obiskovalec foruma, žalostno gor al dol.
Niti slučajno nihče tega ne trdi, po moje vsi dopuščajo možnost, da je kdo goreč ljubitelj alfic pa vseeno ni v klubu. Upam, da tega tudi noben ne obsoja, poanta je predvsem v tem, da si želimo verjeti, da se ljudje odločajo za članstvo v klubu tudi zaradi drugih stvari, ki jih ta nudi, kot je recimo duženje in tistih nekaj prireditev letno. Seveda pa se ne slepimo, da ni velik del naših članov vstopil v naše vrste ravno zaradi popustov.
El Barto napisal/-a: PS
Žal verjamem samo še v denar (kapitalizem pač).
Aja za letos nimam ničveč načrtov obiska Ljubljane oz. Medvod, dopust za letos je že itak v minusu, moje pogajalske sposobnosti pa niso bokvedikaj.
Škoda, mogoče pa opiši, kje ta trgovina je in bo nekdo drug skočil tja na kakšen klepet, vsaj sodeč po skrajno ugodnih cenah to nebi bila slaba ideja pa, če tudi niso zainteresirani za sodelovanje.
Emperor of The Dark Realm
Uporabniški avatar
El Barto
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 6822
Pridružen: Ne Jan 15, 2006 7:25 am
Vozilo: Alfa Romeo Stelvio Q4 2.0 MA 280 2019
Alfa Romeo 166 2.5 V6 2001
Alfa Romeo GT 2.0 JTS 2006
Kraj: Gorje

Vzeto na znanje :D

Lokacija je pa hala zraven njihove stare lokacije (ki je pogorela) in je nasproti želežniške postaje v Medvodah (mislim, da je tovorna), drugače pa: http://www.tapos.net/
Točnejše napotke pa pozna Tis oz. Karta (aja pa direkt čez železnico ne gre, razen peš).

Prodajalci so kar v redu, pa nikoli ni bilo problem dobit popust na keš za nekoliko večje zneske (15 ksit in naprej), za šefa pa ne vem.
Alfa Romeo - made in Italy, perfected in my garage
sleby
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5743
Pridružen: Po Nov 24, 2003 1:16 am
Član Alfa Kluba: 0
Kontakt:

kdaj pa kdaj je dobro oglase na forumu spremljat. nekoc je nekdo ponujal racing po 3000 sit/2l
Slika
Uporabniški avatar
Ozi
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3611
Pridružen: Če Dec 28, 2006 10:18 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Rivercity
Kontakt:

Ne vem kam naj vtaknem :mrgreen:

No....kot ze naslov pove lahko za vse turbo-diesle in turbo-bencinarje ter za nekatere TS motorje zrihtam zelo poceni chip-tuning. Tuning je profesionalen in podpiran od slo-tunerja in rally voznika...

Spremembe, ki jih nudi izboljsana elektronika.....mirnejsi prosti tek, boljsi mrzel zagon, pri lepi voznji manjsa poraba do 8 dcl, boljsa-linearna krivulja navora, vec navora in km, manjsa turboluknja in se.....

Lahko se chipajo tudi tovorjnaki, kombiji in avtobusi...s tem, da pri tem je povdarek oz. glavni namen chipanja bistveno manjsa poraba vozila in s tem manjsi stroski.

Se dodatni popust lahko pa zrihtam, ce jih vec skupaj pride..
3 - 10%
5- 15%
10 - 20%

Za vse ostale informacije lahko preko ZS ali pa 051 601 554 :D
Uporabniški avatar
_BiStRi_
Administrator
Administrator
Prispevkov: 5776
Pridružen: Ne Apr 17, 2005 12:36 pm

Bi bilo to podjetje pripravljeno podpisati pogodbo z klubom?

V tem primeru ti priskrbim partnersko pogodbo...??

Vsak nov partner je dobrodošel :wink:
145 QV,33,145,147,159 TI
Uporabniški avatar
Ozi
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3611
Pridružen: Če Dec 28, 2006 10:18 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Rivercity
Kontakt:

Bom vprašal - možno je vse :mrgreen:
Odgovori
  • Informacija