GHD Ilirska Bistrica 2009

Alfa racing, GHD, ETCC, F1, ostali moto športi
Odgovori
Foggy
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 9326
Pridružen: Sr Okt 01, 2003 11:51 pm
Kraj: Ljubljana

Nekaj utrinkov iz včerajšnje GHD v Ilirski, je bilo kar dosti zanimivih avtomobilov za videti in tudi kar nekaj alf je bilo.....

Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika
Uporabniški avatar
žival
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3281
Pridružen: Pe Avg 26, 2005 12:42 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Litija

Žal ilirska ni več to kar je bila. Enostavno ne razumem organizatorjev, da so za vsako ceno hoteli priti v en rang tekmovanja višje samo zato da se dobro sliši. Pri tem so pa morali podaljšati stezo, za gledalce sta na voljo le 2 tekmovalni vožnji, podražili so vstopnice in kar je najvažnejše izgubili so kar nekaj super atraktivnih nastopajočih. Spomnim se časov, ko je Ianello s svojo brutalno s4ko priletel okol ovinka ali pa Georg Plasa z noro hitrim Bmw-jem s formulinim motorjem, pa še kdo bi se našel. Svoje je seveda dodala tudi recesija, samo včasih je bilo 50 tekmovalcev več na štartu. :doubt: Ne me narobe razumet še zmeraj je marsikaj za videt, sam je blo že boljše. Pa za mene 2 najbolj atraktivna vozila sta imela težave v 2. teku (Pailer z Lancio in vedno atraktivni Binder s Ford Sierro RS 500), tko da sem res užival le ob nastopu Pregartnerja v odličnem porschu in jelineka v strupeni imprezi,...
Uporabniški avatar
technoboy
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1230
Pridružen: Če Maj 01, 2008 10:51 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: gorenjska

Ianello s svojo brutalno s4ko
Je zdaj sploh še cela ta S4ka
Uporabniški avatar
žival
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3281
Pridružen: Pe Avg 26, 2005 12:42 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Litija

Tip ma itak 2. Ko eno razbije se vozi z drugo. :wink:
Odgovori
  • Informacija