KHD Logatec

Alfa racing, GHD, ETCC, F1, ostali moto športi
MG
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1263
Pridružen: So Feb 28, 2004 10:40 am

Hvala Igorju pa zombiju za cestitke :wink:
pa cestitam Igorju za zmago, pa naslov prvaka v KHD. =D>

Ma ja unmu se je cist odfukalo. Pa fora je v tem da je biu to en tak, ko bi ga mahnu pa bi padu po tleh, sam pol bi meu js sranje ker sm ga udaru, sj smo mogli Goltnika tut mirit da ga ni speku :)

Drugac sm pa zvedu da majo od tega tipa ze zapisnike na policiji, v zvezi s trano pa temi zadevami, pa od njegova matke tut ( :lol: ), tk da so ga pol odpelali na odvzem krvi, pa me prav zanima ka bo pokazalo. Ker je biu tip cist bled, meu je majhne zenice, pa kristalne oci. En moj frend je reku da je biu cist isti ko en tip ko ga je vidu ko je biu na horsu. :)

Drugac glede dirke, ta tip ko je teziu mi btw. ni niti vzporedno prsu, ka sele da bi ga js kej rinu, ampak bi se mu vseen mogu kr odmaknt.
Zaletavali so se pa pr seicentotih mal prevec. Sj sm tut js pobrau gumo do zic, ker mi je blatnik prasku po njej, pa se je kadilo ko prasica :)

sm kr zadovoljen glede na to da sm biu na 9. startnem mestu. res bla najbol zanimiva dirka. drugac mam dirko kameri ko sm jo meu v avtu, pa bom zripu, pa ce bo kerga zanimalo si jo bo lahk zdlju.

cestitke se 1x igorju za naslov :wink:
stuntz
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2340
Pridružen: Sr Avg 04, 2004 9:51 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Zagorje

bravo za zmago se mi pa zdi škoda k tolko trpi celi šport zarad takih bedakov k zasenčijo tiste k res kaj naredijo

čestitke obema za dobre vožnje pa tako dalje pa bo
Freedom of speech ? What is that some brand of toilet paper? Found it at ( cant say PM me ) :D
svarci
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 6
Pridružen: Po Sep 13, 2004 6:16 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

zombi napisal/-a:Fotograf si za tole sliko zasluži oskarja :D :D

Slika
Hvala. Tole je moj prvi oskar... :D

MG napisal/-a:drugac mam dirko kameri ko sm jo meu v avtu, pa bom zripu, pa ce bo kerga zanimalo si jo bo lahk zdlju.
Tole bi blo pa zanimivo vidt...


P.S.: A je slučajno kdo bral danes članek v Delu?
Janez Porenta v časniku Delo napisal/-a:"Na neuradnem treningu se je zdelo, da bi Šustru lahko mešal štrene vsaj Slavko Dekleva z alfo romeo 156 Super Production, ki se je v tej sezoni zares drži smola. Z njo bi moral na zadnji gorski dirki v Ilirski Bistrici nastopiti njegov sin Igor, pa iz tega ni bilo nič. Tokrat je stari maček iz Unca po koncu neuradnega treninga ugasnil njen motor in ga do konca dirke ni več prižgal. Zdi se, da se je Dekleva ustrašil dvoboja s hitrim Šustrom, ker bi bržčas težko sledil njegovemu tempu."
Brez komentarja. Slika
Zadnjič spremenil svarci, dne Po Sep 13, 2004 6:32 pm, skupaj popravljeno 1 krat.
Slika
stuntz
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2340
Pridružen: Sr Avg 04, 2004 9:51 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Zagorje

kdo je pa to pisu stara mama k še ni vidla drugega k moped

kake budale pol ti pa pišejo za en največjih dnevnikov v državi
Freedom of speech ? What is that some brand of toilet paper? Found it at ( cant say PM me ) :D
Uporabniški avatar
Teo
Moderator
Moderator
Prispevkov: 9750
Pridružen: Po Okt 27, 2003 10:44 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Slovenska Bistrica
Kontakt:

svarci napisal/-a:
P.S.: A je slučajno kdo bral danes članek v Delu?
Janez Porenta v časniku Delo napisal/-a:"Na neuradnem treningu se je zdelo, da bi Šustru lahko mešal štrene vsaj Slavko Dekleva z alfo romeo 156 Super Production, ki se je v tej sezoni zares drži smola. Z njo bi moral na zadnji gorski dirki v Ilirski Bistrici nastopiti njegov sin Igor, pa iz tega ni bilo nič. Tokrat je stari maček iz Unca po koncu neuradnega treninga ugasnil njen motor in ga do konca dirke ni več prižgal. Zdi se, da se je Dekleva ustrašil dvoboja s hitrim Šustrom, ker bi bržčas težko sledil njegovemu tempu."
Brez komentarja. Slika


Ta, ki je to napisal je že sploh kdaj bi na kakšni dirki???


V Večeri so tudi po ilirski bistrici pisali, da je Slavko Dekleva vozil 320 ST????

Novinarji so v K....
Nekdanji alfist....kaj pa človek drugega preostane.
stuntz
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2340
Pridružen: Sr Avg 04, 2004 9:51 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Zagorje

ma k....gleda tega šustra sej bi tud jst bil prvi če bi prišu z raketo drugi bi se pa z rolkami vozili ta tip dokazjue da je res tisto speed is just a question of money
Freedom of speech ? What is that some brand of toilet paper? Found it at ( cant say PM me ) :D
Uporabniški avatar
zombi
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1933
Pridružen: Ne Okt 12, 2003 7:58 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo 159 2.0 JTDm
Kraj: Logatec
Kontakt:

Glede SP alfe, lahko povem iz prve roke in lastnih oči, da je odtrgalo potisno ploščo, ki je potem prerezala/počila blok menjalnika...
LAhko igor slika pa pokaže...
Drugače pa kaj bi se kogarkoli bal? Dagmarjev BMW ima cca420hp (tako pravijo Dullerjevi), SP bi jih pa imela cca 240, že samo sledenje bi bil uspeh.

P.S.
Svarci dobrodošel, drugič te moram najdit, da gremo na kako pivo, delaš fenomenalne slike. Saj po moje sem te srečal..tisti z visečim objektivom..
svarci
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 6
Pridružen: Po Sep 13, 2004 6:16 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

zombi napisal/-a:Glede SP alfe, lahko povem iz prve roke in lastnih oči, da je odtrgalo potisno ploščo, ki je potem prerezala/počila blok menjalnika...
LAhko igor slika pa pokaže...

P.S.
Svarci dobrodošel, drugič te moram najdit, da gremo na kako pivo, delaš fenomenalne slike. Saj po moje sem te srečal..tisti z visečim objektivom..
Ja, vsi k smo bli v boksih, smo vidl, kaj je blo z Alfo...

Visečim objektivom? :D :D :D
Slika
Uporabniški avatar
zombi
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1933
Pridružen: Ne Okt 12, 2003 7:58 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo 159 2.0 JTDm
Kraj: Logatec
Kontakt:

Hheheh je bil en fotograf, ki je imel v roki fotoaparat, čez rame mu je visel pa še en večji objektiv.

P.S.
Izy je pa tako lepo gledal na sliki :)
svarci
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 6
Pridružen: Po Sep 13, 2004 6:16 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

zombi napisal/-a:Hheheh je bil en fotograf, ki je imel v roki fotoaparat, čez rame mu je visel pa še en večji objektiv.
Nope, to nisem bil jaz.

Sem pa bil dokaj opazen: med štartom Seicentov sem slikal iz tovornjaka Dekleva Teama... :D Tudi z večjim objektivom. :D
Slika
Uporabniški avatar
zombi
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1933
Pridružen: Ne Okt 12, 2003 7:58 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo 159 2.0 JTDm
Kraj: Logatec
Kontakt:

Aha, pol pa že vem. Sva bila zelo blizu. Dobiš za pivo naslednjič ;)
Uporabniški avatar
alfatuner
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 157
Pridružen: Sr Mar 03, 2004 9:07 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

Ja še enkrat čestitke vsem udeležencem za dobra mesta!
Kakor kaže bo naslednja sezona kr pestra!
Se zna zgodit....
TUNIN TILL PERFECTION!
Uporabniški avatar
zombi
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1933
Pridružen: Ne Okt 12, 2003 7:58 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo 159 2.0 JTDm
Kraj: Logatec
Kontakt:

:wink:
Giorgio Armani
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1184
Pridružen: Sr Okt 29, 2003 7:40 pm
Član Alfa Kluba: 0

svarci napisal/-a:
zombi napisal/-a:Hheheh je bil en fotograf, ki je imel v roki fotoaparat, čez rame mu je visel pa še en večji objektiv.
Nope, to nisem bil jaz.

Sem pa bil dokaj opazen: med štartom Seicentov sem slikal iz tovornjaka Dekleva Teama... :D Tudi z večjim objektivom. :D
Hm, zgornja slika je tvoja:) =D> =D>

Lepe slike ni kaj, drugič vabim na pijači in kakšen foto session:)
Lp G.A.
racingboy
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 869
Pridružen: Pe Avg 29, 2003 4:52 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Unec
Kontakt:

Hvala za čestitke, vendar prvak še nisem, mi pa ne manjka dosti 8)
Imam samo 64 točk prednosti :D Bo treba še u Salzburgu mal potiščat
Mislim pa da bo ta Logaška dirka botrovala še večjemu nazadovanju krožnih dirk pri nas. Pa že tako je preveč žalostna zasedba :( :)
"Misliš, da obstaja neka meja. Ko se je dotakneš, se nekaj zgodi. Šele tedaj veš, kje je tvoja meja."
Odgovori
  • Informacija