Motociklizem 2004

Alfa racing, GHD, ETCC, F1, ostali moto športi
sleby
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5743
Pridružen: Po Nov 24, 2003 1:16 am
Član Alfa Kluba: 0
Kontakt:

em, jz sm pa proti temu da gre v formulo. motor ima le 2 kolesi manj, tuki mu ni para, ne ve se pa kaksna bi bla njegova zgodba v f1. naj si ne pokvari ugleda in gre v f1 (kjer je itak tuga) ker nikjer ne pise, da ce motor vozi kot nihce da bo pa tut v f1 naslednji schumi..
Uporabniški avatar
Byrkus
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 224
Pridružen: Sr Avg 06, 2003 2:48 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: MB

Naj ob tem morebiti spomnim na Johna Surteesa, ki je leta 1958 pri 24 letih starosti prvič sedel v štirikolesni dirkalnik (potem ko je pred tem osvojil več naslovo svetovnega prvaka v 350 in 500 ccm), šest let pozneje pa je s Ferrarijem osvojil naslov najboljšega v Formuli 1... ;)

Če kdo, potem je iz te generacije (pa mogoče še kake naprej in nazaj) za ponovitev tega edinstvenega podviga primeren edino in zgolj Valentino Rossi.
Sem citroënar... pa se med alfisti vseeno dobro počutim... :D Slika
Uporabniški avatar
Byrkus
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 224
Pridružen: Sr Avg 06, 2003 2:48 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: MB

loka napisal/-a:Upam, da se motim vendar Ducati ni sposoben kupiti niti tovarne ene propadle italijanske moto legende ne pa Rossija, ki je vreden min 15 mio $, saj ni več skrivnost, da je Yamaha odštela 10 mio $ in da bo ob takšnem dirkanju vreden ob izteku pogodbe vsaj toliko denarja.
Kot prvo - dvomim, da je šel Rossi k Yamahi zgolj zaradi denarja. OK, delno vsekakor, v končni fazi je še vedno profesionalec, in dirka za denar. Ampak k Yamahi je šel prvenstveno zato, da bi vsem zlobnim jezikom dokazal, da njegovi naslovi niso zgolj plod Hondinih motorjev, ampak (tudi) njegovega znanja!! To se je letos zelo dobro pokazalo, ostalih Yamah kot da ni bilo... Čeprav tudi dopuščam možnost, da so pri Yamahi vse delo posvetili njemu. Ampak, je*at ga... Zato so ga vzeli, da bo zmagal!

Če se torej vrnem k citatu, na katerega se tole moje pisanje nanaša: Edini izziv pravzaprav, ko Rossiju še ostane (na dveh kolesih, mislim), je kajpak Ducati. In to ne glede na to, koliko bi bil plačan pri njih.
Sem citroënar... pa se med alfisti vseeno dobro počutim... :D Slika
stuntz
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2340
Pridružen: Sr Avg 04, 2004 9:51 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Zagorje

SE STRINJAM edino kar mu še ostane v motogp je ducati ker če bo nadaljeval bo postal isto kot schumi .

Bi blo pa bolj zanimivo če bi šel v rally.
Freedom of speech ? What is that some brand of toilet paper? Found it at ( cant say PM me ) :D
Uporabniški avatar
IztokFranko
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 972
Pridružen: Po Sep 27, 2004 9:09 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: LJ, KK
Kontakt:

no, vidim, da vas motociklizem tudi zanima! :)

drugo leto. oziroma sedaj že leto 2005 bo obstajal pokal Mobikrog za motorje različnih kategorij, zaenkrat so razpisane 4 dirke, če že mogoče koga kaj zanima!!! =D>
Odgovori
  • Informacija