Time Attack: Shakedown 23.3.2012

Alfa racing, GHD, ETCC, F1, ostali moto športi
Odgovori
drmo
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 19
Pridružen: To Sep 19, 2006 5:59 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Laibach

Več informacij kmalu, zanekrat samo v vednost - ta event še ne bo veljal za prvenstvo in je namenjen preizkusom in testiranju novo pripravljenih konjičkov!

lp

Slika

Upam da je tukaj dovoljeno postanje prireditev, ki je hobi in prinaša izgubo. :)
Dellorto 8)
ROBERTH
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2831
Pridružen: Po Mar 13, 2006 9:06 pm
Kraj: Kranj

No ja, udeležencem najbrž res povzroča minus.
Organizator bo pa druga zgodba! Nikjer ni navedeno, koliko stane seansa.
drmo
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 19
Pridružen: To Sep 19, 2006 5:59 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Laibach

No o tem bi se dalo debatirati, koliko je bilo lansko leto eventov ki so na koncu prinesli izgubo. :(

Lanskoletna prijavnina je bila 35€. Letos še ne vem. Bom objavil vse podatke oziroma vse kar je v zvezi s Time Attackom, ko bo več informacij. Kar nekaj je pa objavljeno tudi na spletni strani.

Namen tega event-a ni zaslužek temveč razvoj amaterskega dirkanja.
Dellorto 8)
Uporabniški avatar
gecco
Alfist
Alfist
Prispevkov: 401
Pridružen: Če Jan 15, 2009 1:52 pm

Upam da bo tema tukaj lahko ostala in se razvijala. 8)
Res štala in škoda kaj se drugje dogaja.
drmo
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 19
Pridružen: To Sep 19, 2006 5:59 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Laibach

V ozadju je marsikaj. Očitno gre nekomu v nos, da se stvar celo razvija.

Naš namen nikoli ni bil zaslužek, temveč to da se pomerimo med sabo, se družimo, skratka se imamo fino.

Če bi se nam šlo za zaslužek potem bi LoCo, ki je nekaj eventov kjer se ni izšlo finančno podprl iz svojega žepa, že zdavnaj vrgel puško v koruzo.

Treba se je zavedati da nagrade, timing in stvari ki pašejo zraven niso zastonj. Da ne omenjam samega najema proge za polovico dneva.
Dellorto 8)
ROBERTH
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2831
Pridružen: Po Mar 13, 2006 9:06 pm
Kraj: Kranj

drmo napisal/-a:V ozadju je marsikaj. Očitno gre nekomu v nos, da se stvar celo razvija.

Naš namen nikoli ni bil zaslužek, temveč to da se pomerimo med sabo, se družimo, skratka se imamo fino.

Če bi se nam šlo za zaslužek potem bi LoCo, ki je nekaj eventov kjer se ni izšlo finančno podprl iz svojega žepa, že zdavnaj vrgel puško v koruzo.

Treba se je zavedati da nagrade, timing in stvari ki pašejo zraven niso zastonj. Da ne omenjam samega najema proge za polovico dneva
.
Opa opa, previdno za tipkovnico.

Najem proge je znan, lani se je vozilo po cca. 50 vozil z točno določenim prispevkom. Pojavili so se "sponzorji", katere se najbrž oglašuje zastonj.......

Fantje, kar naprej, le ne mi čivkat, da kdo tole dela z minusom. Pa še to, eno majhno pa vem na tole temo, preden gremo naprej. Eni so takele projekte res peljali z +/-0.
Uporabniški avatar
Alan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4553
Pridružen: Ne Feb 27, 2005 3:10 pm
Vozilo: Giulia 2.0t rwd in 156 3.0 24V V6 GTAm

No bodimo realni tudi če zaslužijo kaj, to ni ravno podarjeno. Je treba bit tam, je treba zorganizirat zadevo, uraden timing košta, potem je treba prevzet odgovornost itd... Vem da si ti Roberth organiziral tudi ampak tisto je bilo pač open track day brez meritev in nekega sistema (pa ne da je bilo kaj narobe!)
Alfa je kot punca, če ne skrbiš za njo te hitro prevara z avtomehanikom :mrgreen:
https://enigma-motorsport.si/" onclick="window.open(this.href);return false;
ROBERTH
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2831
Pridružen: Po Mar 13, 2006 9:06 pm
Kraj: Kranj

Alan sploh ni panike in sem še vesel, da se dogaja na to temo. Me je pa pogrelo, ko se je dogodek predstavilo, kot
Upam da je tukaj dovoljeno postanje prireditev, ki je hobi in prinaša izgubo.
Torej, vse je ql, le takele pa res ni potrebno kvasit.
drmo
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 19
Pridružen: To Sep 19, 2006 5:59 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Laibach

ROBERTH napisal/-a:Alan sploh ni panike in sem še vesel, da se dogaja na to temo. Me je pa pogrelo, ko se je dogodek predstavilo, kot
Upam da je tukaj dovoljeno postanje prireditev, ki je hobi in prinaša izgubo.
Torej, vse je ql, le takele pa res ni potrebno kvasit.
Ja no, če bi bilo ves čas po 50 vozil bi bilo res fino, lanskoletno povprečje je pod 40 kar se da dejansko preverit iz objav na a.com. Se pravi če vzamemo povprečje 40x35€=1400, potem pa odštej najem proge, timing in nagrade in si tam nekje (točne številke ve LoCo, jaz se s tem nisem ubadal ker sem dirkal). Za pokale in ostale stvari ti jaz povem da je več kot 200€. Pa da ne omenim da je en od sponzorjev sredi sezone odpovedal in smo morali določeni nagrade celo kupiti - spet iz LoCo-tovega žepa.
Na koncu smo majhno udeležbo reševali na tak način da smo povabili tudi drifterje, kateri drugače niso bili zaželjeni ravno zaradi tega ker ovirajo ostale, ampak smo našli sistem da smo lahko tudi njih vključili. Cene pa tudi ne moreš dvigovat v nedogled, ker potem pa prijave začnejo upadat.

Sponzorji so bili za končne nagrade v posamezni klasi. Prej ni prispeval nihče nič, razen parih dyno meritev in nekaj litrov olja - se pravi nagrade. Že na koncu je bil problem, ker smo jih "premalo" oglaševali. Se jim pa seveda zahvaljujemo za vsakršno pomoč ki so jo prispevali. Brez njih nebi bilo končnih nagrad, verjetno pa tudi sama udeležba na eventih zato nižja.

Nekateri res očitno mislite da sponzorstvo kar pomeni 1k€ na event od vsakega. :roll: Če bi LoCo tole prebral bi se ti samo nasmehnil. :lol:
Dellorto 8)
Uporabniški avatar
kosir1234
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3687
Pridružen: Če Feb 25, 2010 5:47 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Žiri

Jz grem, torej....
še kdo?
(╯°□°)╯︵ ┻━┻.
Uporabniški avatar
Ozi
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3611
Pridružen: Če Dec 28, 2006 10:18 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Rivercity
Kontakt:

Jaz grem, če bo avto fertik :)
Uporabniški avatar
kosir1234
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3687
Pridružen: Če Feb 25, 2010 5:47 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Žiri

čene pa bingeca ?
(╯°□°)╯︵ ┻━┻.
Uporabniški avatar
Alan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4553
Pridružen: Ne Feb 27, 2005 3:10 pm
Vozilo: Giulia 2.0t rwd in 156 3.0 24V V6 GTAm

Pridem sprobat 2.5 če bom frej
Alfa je kot punca, če ne skrbiš za njo te hitro prevara z avtomehanikom :mrgreen:
https://enigma-motorsport.si/" onclick="window.open(this.href);return false;
Uporabniški avatar
kosir1234
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3687
Pridružen: Če Feb 25, 2010 5:47 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Žiri

sej bi predlagu če bi se skup odpravla dol, sam moja ne gre 250 :D
(╯°□°)╯︵ ┻━┻.
Uporabniški avatar
Ozi
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3611
Pridružen: Če Dec 28, 2006 10:18 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Rivercity
Kontakt:

kosir1234 napisal/-a:čene pa bingeca ?
Dvomim, da bi ga trenutno dobil :mrgreen:
Odgovori
  • Informacija