SVETOVNA DIRKALIŠČA

Alfa racing, GHD, ETCC, F1, ostali moto športi
Tommo
Alfist
Alfist
Prispevkov: 334
Pridružen: Sr Feb 04, 2004 10:44 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Velenje

IztokFranko napisal/-a:
rad bi jo vsaj prepelu na PC-ju, če že ne v realnosti.
Sam jo trenutno vozim s turnimi avtomobili iz sedemdesetih (Spirit of 1970 - mod za F1 Challenge) in zadeva preprosto seka.

Kako do proge?

Nabavis si ali F1 2002 ali F1 Challenge 99'-02'. Nato si progo potegnes z neta (ce ni druge ti jo lahk tudi jaz posljem - cirka 10M) instaliras in ze igras. Po moje je voznja s formulami po tej legendi precej dolgocasna (beri: prevec oprijema) zato si lahko iz bhmotorsports.com potegnes kaksen dodatek. Osebno ti svetujem Gtr 2002 (Viper, Porsche 911, Diablo, Modena360...), Etcc 2003 (bmw 320, alfa156, volvo s40...) ali zgoraj omenjeni Spirit of 1970 (avtom odnasa riti kot pijani prostituki zato jih je res uzitek voziti).
stuntz
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2340
Pridružen: Sr Avg 04, 2004 9:51 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Zagorje

a mi kdo lahko pošle ta f1 challenge k ga na netu nikjer ne najdem
Freedom of speech ? What is that some brand of toilet paper? Found it at ( cant say PM me ) :D
Uporabniški avatar
IztokFranko
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 972
Pridružen: Po Sep 27, 2004 9:09 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: LJ, KK
Kontakt:

a pozna kdo ka jbolj podrobno stezo na grobniku in ostale steze v državah bivše jugoslavije?
racingboy
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 869
Pridružen: Pe Avg 29, 2003 4:52 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Unec
Kontakt:

V kakšnem smislu? Na Grobniku sem že parkrat dirku.
"Misliš, da obstaja neka meja. Ko se je dotakneš, se nekaj zgodi. Šele tedaj veš, kje je tvoja meja."
Uporabniški avatar
IztokFranko
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 972
Pridružen: Po Sep 27, 2004 9:09 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: LJ, KK
Kontakt:

kakšna je steza, kako je delana, kakšni so ovinki, ali se veliko dogaja na njej, ali proprada, koliko imajo vožnje za navadne ljudi, ... :?:
racingboy
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 869
Pridružen: Pe Avg 29, 2003 4:52 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Unec
Kontakt:

IztokFranko napisal/-a:kakšna je steza, kako je delana, kakšni so ovinki, ali se veliko dogaja na njej, ali proprada, koliko imajo vožnje za navadne ljudi, ... :?:
Steza je proti Mobikrogu res pravo dirkališče in je zelo zanimivo izpeljana, na njej se pa skozi kaj dogaja, ni nikol dolgčas. Lahko pa tudi prideš z osebnim avtomobilom (sicer med tednom ker čez vikend so gor dirkači) samo je zeeelllloooo grob asvalt. Jst sm uniču gume v 5-ih krogih #-o
"Misliš, da obstaja neka meja. Ko se je dotakneš, se nekaj zgodi. Šele tedaj veš, kje je tvoja meja."
stuntz
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2340
Pridružen: Sr Avg 04, 2004 9:51 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Zagorje

jah asfalt je delan iz granitnega peska dobesedno žre gume je pa to dirkališče ne kot mobikrog kjer je navadn asfalt
Freedom of speech ? What is that some brand of toilet paper? Found it at ( cant say PM me ) :D
Uporabniški avatar
IztokFranko
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 972
Pridružen: Po Sep 27, 2004 9:09 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: LJ, KK
Kontakt:

mobikrog ima "betonske" plošče deloma pa asfalt,..
grobnik je narejen po standardih za dirki moto gp, tako da po tej strani je rs pred nami, samo, baje da ne vlagajo denarja vanj.
racingboy
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 869
Pridružen: Pe Avg 29, 2003 4:52 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Unec
Kontakt:

No če smo realni se tud u Mobikrog prav dosti ne ulaga.
"Misliš, da obstaja neka meja. Ko se je dotakneš, se nekaj zgodi. Šele tedaj veš, kje je tvoja meja."
Uporabniški avatar
IztokFranko
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 972
Pridružen: Po Sep 27, 2004 9:09 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: LJ, KK
Kontakt:

ampak bi se, če bi bil v zasebni lasti, ti tudi njabrž ne bi vlagal denarja v sosedovo štalo,pol ti jo bi pa vzel.. <-prispodoba, da ne bi napačno razumel.

načrti so lepi za mobikrog, samo kdaj bodo realizirani, to je pa :?: :?:
Odgovori
  • Informacija