F1

Alfa racing, GHD, ETCC, F1, ostali moto športi
Uporabniški avatar
djsly
Alfist
Alfist
Prispevkov: 486
Pridružen: Po Okt 25, 2004 6:02 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Lublana

Alonso prvak :)
Renaultu tudi kaže dobro v konstruktorkem.

lp djsly
Foggy
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 9326
Pridružen: Sr Okt 01, 2003 11:51 pm
Kraj: Ljubljana

Sem bil za Raikonena če že ne more biti Schumi. Konstruktorsko bo pa 100% McLaren....

LP
Uporabniški avatar
zombi
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1933
Pridružen: Ne Okt 12, 2003 7:58 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo 159 2.0 JTDm
Kraj: Logatec
Kontakt:

Alonso je res že pravk, v konstruktorskem pa jim NE kaže dobro, saj so zavozili res lepo prednost, ki so jo imeli in v tem trenutku že zaostajajo 2 točki Mclarnom in ob trenutni formi srebrnih je malo verjetno, da bo reanult osvojil konstruktorski naslov.

Je pa res, da se točke šteje na koncu, bomo videli čez 14 dni.
Uporabniški avatar
prjatu
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3940
Pridružen: So Jan 24, 2004 10:32 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

djsly napisal/-a:Alonso prvak :)
Renaultu tudi kaže dobro v konstruktorkem.

lp djsly
No, pa si le prišel na svoj račun :)

Se pa tudi jaz strinjam, da bo za konstruktorskega težko, pa tudi Miha očitno še ni rekel zadnje besede in bo odžrl kakšno točko
Pravi alfist postaneš šele takrat, ko ti zariba prva alfa

Zaradi slabega vremena bo današnji dan prestavljen na jutri
Uporabniški avatar
djsly
Alfist
Alfist
Prispevkov: 486
Pridružen: Po Okt 25, 2004 6:02 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Lublana

hehe..prjatu ;)
Če bi zmagala alfa, bi pravtako objavil...še z večjim veseljem.

Drgač pa se strinjam da bo MSC naredu vse, da renault ne pride do konstruktorkega 1. mesta, ker je že tko ves potolčen.

Ma bo drugo leto bolje. Forza rdeči...
Uporabniški avatar
Turtle
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4033
Pridružen: Sr Okt 01, 2003 5:22 pm
Vozilo: Alfa Romeo Guiletta QV
Alfa Romeo 155 2.5 V6
Kraj: Bilo kuda kiki svuda

Alonso je car...neglede ča voz renoja (jebi ga en ga ocitno more ) :wink: ...no sej ni tko hudo.....Se ga spomen, kako je culthrda, k je bil se v Mclarnu zajebu, da je šel na stezo......prej je zaviral....hehehe,....od takrat mi je zelo povseci....Si je zaslužil =D> =D>
ginek
Alfist
Alfist
Prispevkov: 399
Pridružen: Po Dec 15, 2003 11:25 pm
Član Alfa Kluba: 0

Turtle napisal/-a:Alonso je car...neglede ča voz renoja (jebi ga en ga ocitno more ) :wink: ...no sej ni tko hudo.....Se ga spomen, kako je culthrda, k je bil se v Mclarnu zajebu, da je šel na stezo......prej je zaviral....hehehe,....od takrat mi je zelo povseci....Si je zaslužil =D> =D>
Če misliva isti incident, potem je pri meni ravno obratno. Od takrat je Alonso izgubil precej moje naklonjenosti, še posebej ker je to odkrito in celo porogljivo/hudomušno priznal (da se je malce poigraval (brake testing) s Coulthardom). Coulthardu takrat ni drugega preostalo kot da ven zapelje ali pa da se zabije vanj. Na srečo Alonsa, se ni zabil.

Čestitke Alonsu za naslov, rabi pa še kaj narest da ne bo ostal pri istem kot množica drugih "enoletnikov" (J. Villenueve, D Hill, ipd).
Uporabniški avatar
Major9
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 794
Pridružen: To Jan 25, 2005 11:04 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Domzale

Ja lepo je da kdaj tud slabši zmagajo!! :mrgreen: :mrgreen:
Uporabniški avatar
Turtle
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4033
Pridružen: Sr Okt 01, 2003 5:22 pm
Vozilo: Alfa Romeo Guiletta QV
Alfa Romeo 155 2.5 V6
Kraj: Bilo kuda kiki svuda

ginek napisal/-a:
Turtle napisal/-a:Alonso je car...neglede ča voz renoja (jebi ga en ga ocitno more ) :wink: ...no sej ni tko hudo.....Se ga spomen, kako je culthrda, k je bil se v Mclarnu zajebu, da je šel na stezo......prej je zaviral....hehehe,....od takrat mi je zelo povseci....Si je zaslužil =D> =D>
Če misliva isti incident, potem je pri meni ravno obratno. Od takrat je Alonso izgubil precej moje naklonjenosti, še posebej ker je to odkrito in celo porogljivo/hudomušno priznal (da se je malce poigraval (brake testing) s Coulthardom). Coulthardu takrat ni drugega preostalo kot da ven zapelje ali pa da se zabije vanj. Na srečo Alonsa, se ni zabil.

Čestitke Alonsu za naslov, rabi pa še kaj narest da ne bo ostal pri istem kot množica drugih "enoletnikov" (J. Villenueve, D Hill, ipd).


hja če bi tole se zgodil v ETCC bi blo pa uva kako se bori..... Veš noben ni siliu Culdharta vozt mu čist za ritjo...na isti način se je potem ubranil Barichelota, ki lej ga zlomka ni zletel ven...
8AK
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1999
Pridružen: Ne Sep 05, 2004 1:48 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Črnuče

Minardi 7 pik =D> :D
V8
Uporabniški avatar
Q_4
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2354
Pridružen: To Apr 27, 2004 10:37 am
Vozilo: Alfa GT
Kraj: MB-Okolica

Končno se je to "ferarijevo diktatorstvo2 končalo pa čeprav mora samo za eno leto. Letos mi pa je bila F1 res zanimiva. Veliko se je dogajalo.
Če bo naslednjo leto isto (ferari neo roolal) bom začel spremljat F1 ZNOVA.
...ko ne moreš dol iz znamke Alfa Romeo...
Uporabniški avatar
Turtle
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4033
Pridružen: Sr Okt 01, 2003 5:22 pm
Vozilo: Alfa Romeo Guiletta QV
Alfa Romeo 155 2.5 V6
Kraj: Bilo kuda kiki svuda

Glede na to da se menjajo motorji komplet (8cly) bodo na vrhu tisti z velik $$$ k lahko velik vložjo v nov motor....Jest sem ziher da kaka Toyota pa Ferarri že mate prve verzije uzuni....
Uporabniški avatar
prjatu
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3940
Pridružen: So Jan 24, 2004 10:32 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

Bilo bi malo čudno, če že vsi nebi imeli vsaj že na mizi prototipa 8 cyl, so pa nekateri tudi že na stezi testirali. Prvi odzivi pa so bili, da zadeva pač nikamor ne gre, vsekakor ne toliko kot bi se za F1 spodobilo
Pravi alfist postaneš šele takrat, ko ti zariba prva alfa

Zaradi slabega vremena bo današnji dan prestavljen na jutri
Uporabniški avatar
przlend
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 733
Pridružen: To Mar 22, 2005 9:27 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

prjatu napisal/-a:Bilo bi malo čudno, če že vsi nebi imeli vsaj že na mizi prototipa 8 cyl, so pa nekateri tudi že na stezi testirali. Prvi odzivi pa so bili, da zadeva pač nikamor ne gre, vsekakor ne toliko kot bi se za F1 spodobilo
Sej motorji pridelajo 800 KM,ampak rabili bodo 8 stopenjski menjalnik,zaradi smešnega navora.
Če bo šlo tako naprej,bodo kmalu vozili z 4 valjnimi 2 taktniki #-o
Odgovori
  • Informacija