alfa S1600

Alfa racing, GHD, ETCC, F1, ostali moto športi
Odgovori
Uporabniški avatar
LUCKY
Alfist
Alfist
Prispevkov: 335
Pridružen: Po Sep 12, 2005 12:38 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: notranjska

Slika
Uporabniški avatar
GEISTERFAHRER
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1389
Pridružen: Če Feb 05, 2004 2:33 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ptuj

A ni škoda avta...:doubt:
Slika
Alfa Romeo, za dušo in telo!
Uporabniški avatar
przlend
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 733
Pridružen: To Mar 22, 2005 9:27 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

Blatniki so nagravžni! #-o
Uporabniški avatar
Alan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4553
Pridružen: Ne Feb 27, 2005 3:10 pm
Vozilo: Giulia 2.0t rwd in 156 3.0 24V V6 GTAm

GEISTERFAHRER napisal/-a:A ni škoda avta...:doubt:
Zakaj škoda, pa alfa je Cuore Sportivo in to je pač dirka avto je temu namenjen ane. To men nikakor ne potegne k vsi sam o športnosti govorijo na tem forumu k je treba pa kej pokazat je pa vsega škoda in gum in avta itd...

Se opravičujem sam mi kar zavre k kakšen kej tazga napiše.
Alfa je kot punca, če ne skrbiš za njo te hitro prevara z avtomehanikom :mrgreen:
https://enigma-motorsport.si/" onclick="window.open(this.href);return false;
Uporabniški avatar
kocko
Alfist
Alfist
Prispevkov: 442
Pridružen: Sr Sep 01, 2004 3:25 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

alan q4+33 napisal/-a:
GEISTERFAHRER napisal/-a:A ni škoda avta...:doubt:
Zakaj škoda, pa alfa je Cuore Sportivo in to je pač dirka avto je temu namenjen ane. To men nikakor ne potegne k vsi sam o športnosti govorijo na tem forumu k je treba pa kej pokazat je pa vsega škoda in gum in avta itd...
Dobro napisano Alan. =D>
Jst tut ne vem zakaj bi bilo skoda avta (ala kaksne pikce po havbi :D ), ki je namenjen dirkanju. :doubt:
Foggy
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 9326
Pridružen: Sr Okt 01, 2003 11:51 pm
Kraj: Ljubljana

Rally avta se mi ne zdi škoda, sam da bi pa z mojim gume kuril, po mobikrogu dirkal to pa ne, mi ga je škoda!!! Nisem si avtomobila kupil da ga bom uničeval, saj ni narejen za dirkanje. Dirkalni avti, ti naj se pa šponajo dokler gredo....

LP
Tommo
Alfist
Alfist
Prispevkov: 334
Pridružen: Sr Feb 04, 2004 10:44 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Velenje

lepa pa verjamem da je tudi dobra! Sam poširli bi jo lohka mal lepše
Uporabniški avatar
GEISTERFAHRER
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1389
Pridružen: Če Feb 05, 2004 2:33 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ptuj

alan q4+33 napisal/-a:
GEISTERFAHRER napisal/-a:A ni škoda avta...:doubt:
Zakaj škoda, pa alfa je Cuore Sportivo in to je pač dirka avto je temu namenjen ane. To men nikakor ne potegne k vsi sam o športnosti govorijo na tem forumu k je treba pa kej pokazat je pa vsega škoda in gum in avta itd...
Se opravičujem sam mi kar zavre k kakšen kej tazga napiše.
Ne ti meni o športnosti, bi te res rad videl, kako ti po makedamu pritiskaš! Meni se zdi avta škoda, ker mam nek odnos do te znamke in do avta na sploh! Če pa maš ti sponzorje pa se tebi jebe za avto, pa zarad mene s kladivom po svojem razbijaj...Pa brez zamere!

Če smo že pri cuore sportivo, v WTCC je hudo napeto! Giovanardi(AR autodelta) v skupnem seštevku na tretjem mestu, zaostaja za vodilnim Dirk Müllerjem(BMW), le za 5 točk!
Zadnja dirka 20.nov na Kitajskem bo huda! Konstruktorsko je AR na drugem mestu! Res škoda da je v prvi dirki v Turčiji v zadnjem krogu Tarquiniju ter Farfusu razneslo prednjo levo gumo, vrezalo je ko bomba, blatnik je na obeh kr razcefralo! Do zadnjega kroga so bile na prvih štirih mestih Alfe!!! =D> Dečki, to bo treba gledat in za naše pesti držat!
Slika
Alfa Romeo, za dušo in telo!
Uporabniški avatar
zombi
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1933
Pridružen: Ne Okt 12, 2003 7:58 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo 159 2.0 JTDm
Kraj: Logatec
Kontakt:

GEISTERFAHRER napisal/-a:
alan q4+33 napisal/-a:
GEISTERFAHRER napisal/-a:A ni škoda avta...:doubt:
Zakaj škoda, pa alfa je Cuore Sportivo in to je pač dirka avto je temu namenjen ane. To men nikakor ne potegne k vsi sam o športnosti govorijo na tem forumu k je treba pa kej pokazat je pa vsega škoda in gum in avta itd...
Se opravičujem sam mi kar zavre k kakšen kej tazga napiše.
Ne ti meni o športnosti, bi te res rad videl, kako ti po makedamu pritiskaš! Meni se zdi avta škoda, ker mam nek odnos do te znamke in do avta na sploh! Če pa maš ti sponzorje pa se tebi jebe za avto, pa zarad mene s kladivom po svojem razbijaj...Pa brez zamere!

Če smo že pri cuore sportivo, v WTCC je hudo napeto! Giovanardi(AR autodelta) v skupnem seštevku na tretjem mestu, zaostaja za vodilnim Dirk Müllerjem(BMW), le za 5 točk!
Zadnja dirka 20.nov na Kitajskem bo huda! Konstruktorsko je AR na drugem mestu! Res škoda da je v prvi dirki v Turčiji v zadnjem krogu Tarquiniju ter Farfusu razneslo prednjo levo gumo, vrezalo je ko bomba, blatnik je na obeh kr razcefralo! Do zadnjega kroga so bile na prvih štirih mestih Alfe!!! =D> Dečki, to bo treba gledat in za naše pesti držat!
Zdaj se pa mal ustavite! Alanu dam v tem primeru prav. Govorimo o reli dirkalniku in nahajamo se na forumu, ki je namenje avtošportu.
Alfa uživa nek športni ugled in tak ugled je treba potrdit na dirkah pa naj bo to GHD, CHD ali Reli.

Primerjava reli specialke in osebnega avta ni na mestu, ker osebnega avta pred vsako dirko ne razstaviš in nastaviš stezi primerno, ali pač?

Tak avto lahko z uspehi naredi najboljšo reklamo znamki in modelu. Verjetno gre za zelo dober avto, ker (špekuliram) ima za osnovo Punta S1600, ki dosega dobre rezultate na relijih v svoji kategoriji.
Uporabniški avatar
GEISTERFAHRER
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1389
Pridružen: Če Feb 05, 2004 2:33 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ptuj

Meni je škoda gum, da bi jih kuril samo zato, da bi kazal kolk je moja alfa cuore sportivo! Neumno!
Slika
Alfa Romeo, za dušo in telo!
Uporabniški avatar
zombi
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1933
Pridružen: Ne Okt 12, 2003 7:58 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo 159 2.0 JTDm
Kraj: Logatec
Kontakt:

GEISTERFAHRER napisal/-a:Meni je škoda gum, da bi jih kuril samo zato, da bi kazal kolk je moja alfa cuore sportivo! Neumno!
Tebi že, ker si kupec vozila, ki ga uporabljaš za vsak dan.
Pri dirkalniku, ki je namenjen dirkam je pa drugo. ;)
Uporabniški avatar
Speedboy
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 69
Pridružen: Po Maj 24, 2004 1:08 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Unec
Kontakt:

:eek: pošteno...147 za rally pa prvič vidim...vse lepo in prav,sam razžirjena je pa maximallno kmečko... :doubt:
Šc izza ovinka
stuntz
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2340
Pridružen: Sr Avg 04, 2004 9:51 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Zagorje

Pomoje je testna nardiš motor podvozje boli te k.urac za izgled in testiraš k maš vse nardiš pa še izgled pol pa bejžte clioti :D
Freedom of speech ? What is that some brand of toilet paper? Found it at ( cant say PM me ) :D
Uporabniški avatar
prjatu
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3940
Pridružen: So Jan 24, 2004 10:32 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

Za tiste ki pravite da je čudno poširjena, od kdaj mora dirkalnik bit lep #-o
Pravi alfist postaneš šele takrat, ko ti zariba prva alfa

Zaradi slabega vremena bo današnji dan prestavljen na jutri
racingboy
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 869
Pridružen: Pe Avg 29, 2003 4:52 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Unec
Kontakt:

prjatu napisal/-a:Za tiste ki pravite da je čudno poširjena, od kdaj mora dirkalnik bit lep #-o
Od vedno!!!
Oblika in dizajn v dirkah tudi nekaj pomenita.
"Misliš, da obstaja neka meja. Ko se je dotakneš, se nekaj zgodi. Šele tedaj veš, kje je tvoja meja."
Odgovori
  • Informacija