GHD Lučine 8. 4. 2006

Alfa racing, GHD, ETCC, F1, ostali moto športi
Uporabniški avatar
LUCKY
Alfist
Alfist
Prispevkov: 335
Pridružen: Po Sep 12, 2005 12:38 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: notranjska

zmeraj ko je šel Dekleva mimo ko sm snemal ga nisem dobr ujel, ne vem a je šel tok hitr mim al kaj :D :D
racingboy
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 869
Pridružen: Pe Avg 29, 2003 4:52 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Unec
Kontakt:

Hvala lepa vsem za čestitke. Ta ogenj res ni po planih je pa atraktiven :D . Z avtomobilom in nastavitvami imamo še kar nekaj težav, zato se tudi nisem mogel, ne upal približevati Enesu, ker bi lahko bil še ob ta rezultat. Avto pa je že v delavnici in se pripravlja za naslednjo dirko kjer upam da bomo trši oreh za Draganoviča. Rad bi se pa zahvalil celemu moštvu saj so dali čez vikend res vse od sebe in odpravili kar precej napak na avtu in pa vsem navijačem ki so nas tako vspodbujali.
"Misliš, da obstaja neka meja. Ko se je dotakneš, se nekaj zgodi. Šele tedaj veš, kje je tvoja meja."
Uporabniški avatar
skerž
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 656
Pridružen: Pe Nov 04, 2005 1:15 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: škofja loka

zvesti do groba.....
Uporabniški avatar
IztokFranko
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 972
Pridružen: Po Sep 27, 2004 9:09 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: LJ, KK
Kontakt:

sam sedem sekund al kolk je blo zaostanka je kar precej. boš lahk polovil?

sicer pa iskrene čestitke tudi z moje strani :P

VAU, zanimivo!
racingboy
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 869
Pridružen: Pe Avg 29, 2003 4:52 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Unec
Kontakt:

Če sem bil na mobikrogu več kot sekundo na krog hitrejši kot on z vectro ga bomo tudi na hribu nekako ujeli 8) . Bo pa treba še kar nekaj vložiti v projekt, kar pa zna biti problem :( . Po eni dirki se nikakor ne bomo udali in bomo nadredili vse kar bo v naši moči da na naslednji dirki ne bo več tako :wink:
"Misliš, da obstaja neka meja. Ko se je dotakneš, se nekaj zgodi. Šele tedaj veš, kje je tvoja meja."
Uporabniški avatar
IztokFranko
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 972
Pridružen: Po Sep 27, 2004 9:09 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: LJ, KK
Kontakt:

that's the spirit :D
androh
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 85
Pridružen: So Dec 25, 2004 5:38 pm

Sam kaj pa je Slavca zafrkavalo? Njegov rezultat je bil definitivno pod pričakovanji...
Uporabniški avatar
skerž
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 656
Pridružen: Pe Nov 04, 2005 1:15 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: škofja loka

jst mislem,da če se si mu že zdej približov na sekundo,bo na naslednji dirki klonil boljšemu,v to sem prepričan,ker tvoja vožnja je res perfektna,sam rahle porodne krče še odpravte,pa ti ni para lp m
Uporabniški avatar
IztokFranko
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 972
Pridružen: Po Sep 27, 2004 9:09 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: LJ, KK
Kontakt:

kaj pa krožne?
pravkar sem zvedel
jagarinec s seatom leonom skupine F želi osvojiti prvenstvo SPTA! hm, v slovenskem prvenstvu avstrijski prvak. treba bo ukrepat.

www.avtoklub-lamko.si

VAU, zanimivo!
racingboy
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 869
Pridružen: Pe Avg 29, 2003 4:52 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Unec
Kontakt:

Mi smo podpiral krožne dirke vedno vendar so padle v globoko luknjo kateri ni videti dna. Za to so pač krivi določeni ljudje in bodo napako zelo težko odpravili. Jast osebno ne bom več nastopal na krožnih dirkah dokler ne bo v vsaj eni skupini vsaj 10 podobnih vozil za hudo borbo.
"Misliš, da obstaja neka meja. Ko se je dotakneš, se nekaj zgodi. Šele tedaj veš, kje je tvoja meja."
grk
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 46
Pridružen: To Dec 13, 2005 3:44 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ilirska Bistrica - Ljubljana
Kontakt:

androh napisal/-a:Sam kaj pa je Slavca zafrkavalo? Njegov rezultat je bil definitivno pod pričakovanji...
Slavec je s svojim rezultatom super zadovoljen!!! Hvala vsem, ki ste bili ob progi in navijali!
=D>
androh
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 85
Pridružen: So Dec 25, 2004 5:38 pm

grk napisal/-a:
androh napisal/-a:Sam kaj pa je Slavca zafrkavalo? Njegov rezultat je bil definitivno pod pričakovanji...
Slavec je s svojim rezultatom super zadovoljen!!! Hvala vsem, ki ste bili ob progi in navijali!
=D>
Pa da me ne boš narobe razumel. Vesel sem, da si z rezultatom zadovoljen.
Prepričan sem, da je s svojim rezultatom super zadovoljen tudi Tomažič - če mene vprašaš, prva bistriška violina. Če bo tako nadaljeval, bo mogu team Dekleva še kako alfo nekje najt...
enpuls
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 4
Pridružen: To Apr 11, 2006 7:41 pm

naj samo dopišem, da je nekaj fotkic možno videti tukaj: http://enpuls.com/index.php?option=com_ ... 2&PageNo=1
Uporabniški avatar
Teo
Moderator
Moderator
Prispevkov: 9750
Pridružen: Po Okt 27, 2003 10:44 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Slovenska Bistrica
Kontakt:

Mislim, da bo Igor zlahka ujel Enesa, če bo avto takšen kot mora bit in enakovreden oplu. Že večkrat se je namreč videlo kdo je boljši voznik.
Nekdanji alfist....kaj pa človek drugega preostane.
Uporabniški avatar
IztokFranko
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 972
Pridružen: Po Sep 27, 2004 9:09 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: LJ, KK
Kontakt:

racingboy napisal/-a:Mi smo podpiral krožne dirke vedno vendar so padle v globoko luknjo kateri ni videti dna. Za to so pač krivi določeni ljudje in bodo napako zelo težko odpravili. Jast osebno ne bom več nastopal na krožnih dirkah dokler ne bo v vsaj eni skupini vsaj 10 podobnih vozil za hudo borbo.
delamo na tem. z vstopom tujcev v tekmovanje upamo na najboljše.
Odgovori
  • Informacija