SPTA 2006

Alfa racing, GHD, ETCC, F1, ostali moto športi
Odgovori
Uporabniški avatar
_BiStRi_
Administrator
Administrator
Prispevkov: 5776
Pridružen: Ne Apr 17, 2005 12:36 pm

GTA lover napisal/-a:
racingboy napisal/-a: Pa še vprašanje: V kateri klasi pa je potem po vaše taprava konkurenca?
Takole, po mojem so bile itak zadnje kolikortoliko prave dirke (gorca nimam za pravo dirko) KHD tistega leta, ko ste imeli še Haceta v Dekleva Teamu, pa je vozil Bužga še Astro, Nace s Peugeotom, pa Božič je imel še BMWja, seveda Zupančiči...Takrat se je dalo kaj videt! Vsaj vedel nisem, en teden pred dirko, kdo bo zmagal.

Prava konkurenca danes? Imaš prav, je ni, če pa vsak vozi avto v družbi treh, štirih. Prava konkurenca mislim da je ostala (na štirih kolesih in pisti) le še v kartingu.

Pa brez zamere :wink:

Pod tole se morm pa podpisat, to so bile zadnje dirke, na katerih se je dalo gledat "dirko" na način, da nisi mogel odvrniti pogleda od proge, in to zarad bojev in zaradi tega, ker se jih je saj nekaj peljalo in je bilo vsaj nekaj konkurence v razredu...



Bom pa še tole dodal...vsak dirkač dela na temu, da bo sezono za sezono peljal močnejši avto, močnejšo klaso, ker pač bolj kot gre..bolje je 8) Škoda pa ker ni več avtov enakih za več bojev...naprimer v chd ju jih praktično več ni...snp je pa tud pr koncu...pa tud vsi vemo zakaj...neprestano porivanje en druzga...sej take dirke so atraktivne, sam boleče za denarnoico....tm se mi je tud kavčič najbolj zameru ker je na vsak način na vsaki dirki hotu z glavo skozi zid...pa makar pobije vse okoli sebe vključno samega sebe :roll: :roll: :roll:

Sry če je off topic.


L.p. Bistri...
145 QV,33,145,147,159 TI
Uporabniški avatar
GTA lover
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1908
Pridružen: To Avg 30, 2005 5:34 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

_BiStRi_ napisal/-a:
GTA lover napisal/-a:
racingboy napisal/-a: Pa še vprašanje: V kateri klasi pa je potem po vaše taprava konkurenca?
Takole, po mojem so bile itak zadnje kolikortoliko prave dirke (gorca nimam za pravo dirko) KHD tistega leta, ko ste imeli še Haceta v Dekleva Teamu, pa je vozil Bužga še Astro, Nace s Peugeotom, pa Božič je imel še BMWja, seveda Zupančiči...Takrat se je dalo kaj videt! Vsaj vedel nisem, en teden pred dirko, kdo bo zmagal.

Prava konkurenca danes? Imaš prav, je ni, če pa vsak vozi avto v družbi treh, štirih. Prava konkurenca mislim da je ostala (na štirih kolesih in pisti) le še v kartingu.

Pa brez zamere :wink:

Pod tole se morm pa podpisat, to so bile zadnje dirke, na katerih se je dalo gledat "dirko" na način, da nisi mogel odvrniti pogleda od proge, in to zarad bojev in zaradi tega, ker se jih je saj nekaj peljalo in je bilo vsaj nekaj konkurence v razredu...



Bom pa še tole dodal...vsak dirkač dela na temu, da bo sezono za sezono peljal močnejši avto, močnejšo klaso, ker pač bolj kot gre..bolje je 8) Škoda pa ker ni več avtov enakih za več bojev...naprimer v chd ju jih praktično več ni...snp je pa tud pr koncu...pa tud vsi vemo zakaj...neprestano porivanje en druzga...sej take dirke so atraktivne, sam boleče za denarnoico....tm se mi je tud kavčič najbolj zameru ker je na vsak način na vsaki dirki hotu z glavo skozi zid...pa makar pobije vse okoli sebe vključno samega sebe :roll: :roll: :roll:

Sry če je off topic.


L.p. Bistri...
Sori, sam porivanje po pisti (res, hudo boleče za denarnico) je pa samo pri nas lahko razlog za razpad sicer potencialno hudo močnega pokala, kot je bil SNP. "Oblasti" na naših pistah tega niso znale sanirat, uredit, sankcionirat in tako dalje. Seveda so najkrajšo potegnili pošteni dirkači in bojev željni gledalci!

Aja, pa še glede tega - močneje, hitreje = bolje - to je tudi ena egoistična scena, za moj okus. Pravi dirkači v dirkaški Evropi najprej tam kjer so, nekaj naredijo iz sebe. Ne prestopajo brezglavo iz razreda v razred in iščejo rezultat - ampak ga delajo!
Uporabniški avatar
_BiStRi_
Administrator
Administrator
Prispevkov: 5776
Pridružen: Ne Apr 17, 2005 12:36 pm

Sramota je to, da se ne spomnm, da bi kdaj dobil kdo kako kazen, al pa odbitek na času, zarad delanja piz**** po progi... :roll: Kako lepo sta se brata zupančič izmenjavala v boksih, da je en drugemu ščitil hrbet, pa zapirala konkurenco jao :lol:


Znajo pa zelo hitro koga diskvalificirat, ker ima "napačne spodnje gate oblečene" ali kaj podobnega... :lol:

Tud sem pa ke je kdo dobil po nosu, kar bi blo potrebno tud sankcionirat, če se mene praša...ampak to je naša deželica kjer vsi vsakega poznamo in drug drugemu se gleda čez prste in drug drugega se tlači v drek :|


Idelana kazen v snp ju za oslarije bi bila prepoved nastopa na naslednji dirki...pa nebi bilo nesramnega porivanja...sej ne rečm, normalno je da so trki, in da komu mal pomagaš da se ti umakne :mrgreen: sam ni pa normalno da rineš nekoga po celi pisti sem in tja in se zaletavaš v njega in ga bočno rineš in ne vem kaj vse...ko te hoče prehiteti :roll:
145 QV,33,145,147,159 TI
racingboy
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 869
Pridružen: Pe Avg 29, 2003 4:52 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Unec
Kontakt:

V SNP-ju sem in smo (Team Dekleva DeWalt) ustrajali od začetka do "konca" ko pa smo videli da je to čisto v razsulu smo se bili primorani umakniti tudi mi. Boji so bili hudi samo jih pristojni res niso znali sankcionirat stvari tako kot treba. Dirkači smo dobivali tudi denarne kazni po nepotrebi (preverjeno),... SNP je bil zastavljen zelo dobro in če bi bil še vedno v takem stanju kot je bil ko se nas je borilo 10 bi tudi jast še vedno ustrajal v njem. Ko pa sem ostal sam, sem se umaknil tudi jast!
"Misliš, da obstaja neka meja. Ko se je dotakneš, se nekaj zgodi. Šele tedaj veš, kje je tvoja meja."
Uporabniški avatar
guma
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1009
Pridružen: To Apr 12, 2005 8:28 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

racingboy napisal/-a:V SNP-ju sem in smo (Team Dekleva DeWalt) ustrajali od začetka do "konca" ko pa smo videli da je to čisto v razsulu smo se bili primorani umakniti tudi mi. Boji so bili hudi samo jih pristojni res niso znali sankcionirat stvari tako kot treba. Dirkači smo dobivali tudi denarne kazni po nepotrebi (preverjeno),... SNP je bil zastavljen zelo dobro in če bi bil še vedno v takem stanju kot je bil ko se nas je borilo 10 bi tudi jast še vedno ustrajal v njem. Ko pa sem ostal sam, sem se umaknil tudi jast!
Hja, saj je to edina logična poteza. Ni mi povsem jasno zakaj je tako hitro upadlo zanimanje za SNP. :? Na splošno se mi zdi, da ko je bil SNP v razcvetu in so Seicento lahko vozili vsi, je bilo izredno zanimivo spremljat KHD. (tu je bil še Yugo pokal, ki danes v KHD šteje samo še enega dirkača :( ) Z starostno omejitvijo v Seicentu, je neznano kam poniknilo kar nekaj dirkačev (predvsem starejših), SNPja praktično ni več, po novem pa tudi Seicenta ne (oziroma je vse skupaj bolj žalost).... ::():
Slika
Uporabniški avatar
IztokFranko
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 972
Pridružen: Po Sep 27, 2004 9:09 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: LJ, KK
Kontakt:

pravkar izvedel da na MK pride DTM dirkalnik =D>
bmwguy
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 5
Pridružen: Ne Apr 30, 2006 4:54 pm

IztokFranko napisal/-a:pravkar izvedel da na MK pride DTM dirkalnik =D>
Dej povej kaj vec :roll:
Uporabniški avatar
IztokFranko
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 972
Pridružen: Po Sep 27, 2004 9:09 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: LJ, KK
Kontakt:

en rus z AMG mercedes c klasa :mrgreen: vozu bo seveda CEZ

ime sm pozabu
kaj več bo kmal objavljeno na ak lamko.si
racingboy
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 869
Pridružen: Pe Avg 29, 2003 4:52 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Unec
Kontakt:

Charouz Antonin, AMG Mercedes CLK, Čeh,... :doubt:
"Misliš, da obstaja neka meja. Ko se je dotakneš, se nekaj zgodi. Šele tedaj veš, kje je tvoja meja."
Uporabniški avatar
IztokFranko
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 972
Pridružen: Po Sep 27, 2004 9:09 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: LJ, KK
Kontakt:

hvala, imena hitro pozabljam :mrgreen:
MG
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1263
Pridružen: So Feb 28, 2004 10:40 am

A to je un tip ko je lani v Salzburgu pelau?

On ma baje 3 te Mercedeze. V salzburgu so ga lani prpelali in odpelali s helikopterjem. Baje so ga pelali v Brno, kjer je meu spet dirko z drugim avtom.
Uporabniški avatar
dejan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1692
Pridružen: Ne Sep 07, 2003 5:03 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

guma napisal/-a:
racingboy napisal/-a:V SNP-ju sem in smo (Team Dekleva DeWalt) ustrajali od začetka do "konca" ko pa smo videli da je to čisto v razsulu smo se bili primorani umakniti tudi mi. Boji so bili hudi samo jih pristojni res niso znali sankcionirat stvari tako kot treba. Dirkači smo dobivali tudi denarne kazni po nepotrebi (preverjeno),... SNP je bil zastavljen zelo dobro in če bi bil še vedno v takem stanju kot je bil ko se nas je borilo 10 bi tudi jast še vedno ustrajal v njem. Ko pa sem ostal sam, sem se umaknil tudi jast!
Hja, saj je to edina logična poteza. Ni mi povsem jasno zakaj je tako hitro upadlo zanimanje za SNP. :? Na splošno se mi zdi, da ko je bil SNP v razcvetu in so Seicento lahko vozili vsi, je bilo izredno zanimivo spremljat KHD. (tu je bil še Yugo pokal, ki danes v KHD šteje samo še enega dirkača :( ) Z starostno omejitvijo v Seicentu, je neznano kam poniknilo kar nekaj dirkačev (predvsem starejših), SNPja praktično ni več, po novem pa tudi Seicenta ne (oziroma je vse skupaj bolj žalost).... ::():
Evo tole je pa čisto res, pred leti ko je bil seicento še odprt pokal, pa ko je bil SNP v zagonu, sem bil jest par let po cele vikende na vseh dirkah, od grobnika, do sorice, portoroža... in je bilo kaj za videt, ko se je pa vse začelo spreminjat pa sesuvat, pa zdaj nisem bil na dirki že kar lep čas po mojem vsaj 2-3 leta.
Nazadnje sem bil v Logatcu na dirki, ko so pripeljali eno F1-Arrowsa za atrakcijo - evo če se kdo spomni kdaj je bilo to naj napiše, ker jest sem že malo pozabil
Odgovori
  • Informacija