GHD Cividale-Castelmonte (I)

Alfa racing, GHD, ETCC, F1, ostali moto športi
Uporabniški avatar
alro
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2700
Pridružen: So Feb 11, 2006 1:39 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Nova Gorica/Gorenje pri Divači

Res škoda :( Upam da jo boš čimprej spravil na mesto.

Sem pa danes govoril z možakerjem, ki si lasti tvojo bivšo 156 :?: Rinaldo iz Villesse (ITA) in ki se je z njo baje kar dobro odrezal včerej..........bo držalo ???

In da jo je spravil na 220KM (2.0 TS ?) :shock: Samo posredujem kar mi je rekel. Drugače pa možakar je pravi alfista. Si lasti dve 156.........vsaj te sm vidu. Sem se zmenu da mi bo špegle pobarval v eno posebno barvo.......bomo vidili kako bo zgledlo. In sam se je ponudil da mi za ta čas (dan, dva, kolkor rabi za pobarvat) posodi dve špegli da se ne bom vozu okrog brez =D> Ima namreč avtoličarsko delavnico in večinoma samo Alfe štriha :D Pa še cena bo nižja kot sm najcenejš varjanto dobil tle okrog :doubt: Gospodu kapo dol za prijaznost =D>

Se opravičujem za OT.........me pa zanima če je včerej res pobral AR pokal na GHD ???
Slika
racingboy
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 869
Pridružen: Pe Avg 29, 2003 4:52 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Unec
Kontakt:

Škode ni tako malo. Do tega pa je prišlo predvsem zaradi prevelike hitrosti. Avto je odneslo (pa še ovinek visi na ven) in v drsenju nisem mogel več zadosti zavirati, tako da,... #-o. Je pa res da je omenjeni Italian pobral pokal saj so obe Alfi iz naše ekipe ostale praznih rok. David ki je vozil 147 se jo do zadnje vožje držal na drugem mestu v klasi a je mogel na žalost v zadnji vožnji odstopiti zaradi snete cevi za dovod goriva. Tako da smo se iz Italije vrnili čisto praznih rok in z veliko škode. Sreča je samo to da imamo pred sabo kar nekaj mesecev do naslednje sezone.
"Misliš, da obstaja neka meja. Ko se je dotakneš, se nekaj zgodi. Šele tedaj veš, kje je tvoja meja."
stuntz
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2340
Pridružen: Sr Avg 04, 2004 9:51 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Zagorje

Lepo si prbil sam glavno da si ti cel pleh se že popravi. Drugače pa kapo dol kake čase si pokal gor na ta hrib.
Freedom of speech ? What is that some brand of toilet paper? Found it at ( cant say PM me ) :D
Uporabniški avatar
skerž
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 656
Pridružen: Pe Nov 04, 2005 1:15 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: škofja loka

ma jst pravm,da se take stvari dogajajo tudi najboljšim........smola tud za Davida
Uporabniški avatar
JeZn
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 98
Pridružen: Če Apr 14, 2005 2:36 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana - Nova Gorica
Kontakt:

Škode ni tako malo.
Škode je tolk da bi na navadnem avtu ocenli totalko :mrgreen:

147 ka se je pa ustavla sam zaradi tega ker jo je David preveč gnal u hrib, pa je rekla da se tega ne gre več, da jo je preveč strah :lol:
Da bi vi vidli Igorja ko je slišal da je David odstopu in dokler ni vedu kaj se je zgodilo.
Fun is not a straight line.
Uporabniški avatar
Teo
Moderator
Moderator
Prispevkov: 9750
Pridružen: Po Okt 27, 2003 10:44 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Slovenska Bistrica
Kontakt:

Moje sožalje celotni ekipi. :(
Nekdanji alfist....kaj pa človek drugega preostane.
Uporabniški avatar
Turtle
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4033
Pridružen: Sr Okt 01, 2003 5:22 pm
Vozilo: Alfa Romeo Guiletta QV
Alfa Romeo 155 2.5 V6
Kraj: Bilo kuda kiki svuda

:( Defenitivno škoda...
Odgovori
  • Informacija