SPTA 2007

Alfa racing, GHD, ETCC, F1, ostali moto športi
Odgovori
Uporabniški avatar
_BiStRi_
Administrator
Administrator
Prispevkov: 5776
Pridružen: Ne Apr 17, 2005 12:36 pm

stuntz napisal/-a:Bistri ne bluzi !

In z katero besedo-stavkom sem bluzil?

Znaš utemeljiti?
145 QV,33,145,147,159 TI
racingboy
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 869
Pridružen: Pe Avg 29, 2003 4:52 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Unec
Kontakt:

"Misliš, da obstaja neka meja. Ko se je dotakneš, se nekaj zgodi. Šele tedaj veš, kje je tvoja meja."
stuntz
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2340
Pridružen: Sr Avg 04, 2004 9:51 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Zagorje

NE bluzi sm napsial ,ker nima smisla ker cela štorija je čudna nobenga od tapametnih ubistvu ni blo tam da bi točno vedu kaj je res in kaj ne tko da ........................


Igor ti pa bejž na roglo trenirat pa pejdi h Smogavc na kosilo so zelo zelo dobra :)
Freedom of speech ? What is that some brand of toilet paper? Found it at ( cant say PM me ) :D
Uporabniški avatar
GTA lover
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1908
Pridružen: To Avg 30, 2005 5:34 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

JeZn napisal/-a:A pol se ti ne zdi da bi blo dobro da preden se vsedeš v tak avto malo pravila prebereš - kako se z SC vozi, pa kdaj pa kako se luči vžigajo....? Če ste se na stezo zapeljali takoj za Jago, bi morali takoj vse avte spuščat mimo in čakat na prvega in ne da ste to naredili šele po par krogih. Ni čudno da je pol Bužga zbezlal ba Hribarja prehitu.
Sorry za pozen odgovor, sem si privoščil malo Dalmacije.

Verjetno ne veš, da mora Safety Car strogo spoštovati navodila "nadrejenih" na dirki, kajneda? Sicer sem si pravila sam precej dobro prebral, je pa žal tako, da sem v letošnji sezoni zraven le na desnem sedežu in torej s precej malo "pooblastili", stare "bukslne" je pa v momentu težko kej prepričat...
Uporabniški avatar
IztokFranko
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 972
Pridružen: Po Sep 27, 2004 9:09 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: LJ, KK
Kontakt:

http://www.avtoklub-lamko.si/index.php? ... e&Itemid=1

naslednji vikend druga dirka v Cerkljah.

končno spet ena alfa - Marinšek je prijavljen.
Odgovori
  • Informacija