SPTA 2007

Alfa racing, GHD, ETCC, F1, ostali moto športi
Odgovori
Uporabniški avatar
IztokFranko
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 972
Pridružen: Po Sep 27, 2004 9:09 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: LJ, KK
Kontakt:

racingboy napisal/-a:
IztokFranko napisal/-a:
GTA lover napisal/-a: Mogoče je pa problem v tem, da nimamo vsi denarja za ST-spec avtomobile, kjer je seveda, mimogrede, v Sloveniji definitivno najhujša konkurenca :roll:
=D> =D> =D>

ne, sej ne vem zakaj vsi rinejo v neke hude avte,,, vsi naj gredo s clioti na stezo :|
No pa da jih vidim :roll:
ni letel to na tebe, ampak na vse skupaj splošno... sam po moje je tle problem, ker enim ni všeč clio... pa eni majo malo več denarja pa se ne bi s cliotom pelal... drugim ni všeč barva :mrgreen:
Uporabniški avatar
GTA lover
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1908
Pridružen: To Avg 30, 2005 5:34 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

Torej, Igor mi niti slučajno ne gre na živce, poznava se osebno in tako naprej. Za moje pojme je eden najboljših dirkačev pri nas (in hvala bogu z zadovoljivim budgetom). Kot zanimivost naj povem še to, da sem šel z direktorjem AK Lamka stavit, da bo Igor na Grobniku pometel s konkurenco - in seveda stavo dobil...Tako da niso tile pri Lamkotu tako strašno čudni :doubt:

Se mi pa zdi neumno, da se nekateri tukaj obnašate tako, kot da tisto, v kar se usede Igor, je sveto, in tisto, kar reče Igor, niti ni vredno komentarja, ker je itak tako in drugače ne more biti. In od takšnih ljudi (ne od Igorja, temveč od "kimavcev") se mi zdi neumno dobivat komentarje v smislu "vse vemo in vse je jasno, Lamkotovi pa pizdakajo", ker sem sam precej globoko v organizaciji SPTA in so mi stvari kolikor toliko jasne. In da nekdo reče, da se Lamkotovi vozniki ogibajo konkurence, medtem ko Igor vozi enega (od dveh) živih ST-jev pri nas? Hvala bogu da ima denar za tak podvig, tudi izjemno dobro se pelje - ampak ne mi pa o konkurenci... #-o

Pa še par besed o Robida vs Jakubowics: Zdene je podjetnik, ki mu diši bencin. Ima svojih xy let in ne ravno bogato bero dirkaških izkušenj, volan beetla pa vrti predvsem in skoraj le iz svojega veselja in ne iz nekih težkih ambicij po podiranju rekordov in osvajanju prvenstev in naslovov. Po drugi strani je Martin dirkač še iz otroštva, bivši uspešen kartist in tako naprej. Pa še o bajni razliki med močjo motorja Beetla in Honde: Beetle razvije okrog 250 konj, Honda najmanj 220. In na dirki v Salzburgringu je Jakubowics na ravnici uhajal Zdenetu.

@Bistri: ne dajaj tega pod ključ, končno zanimiva tema, noben nobenmu ni jeb** ma***, temveč gre za izmenjavo mnenj in debato na (vsaj meni, verjetno pa še marsikomu, tudi tebi) zelo zanimivo temo.
stuntz
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2340
Pridružen: Sr Avg 04, 2004 9:51 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Zagorje

Čist tko iz osebenga pogleda na stvar privč sm sedel v dirkalniku v yugecu in se mi je zdel hiter, pol se je pa zgodil preskok kr na gruppo A8 dirkalnik in se mi je zdel yuhec en prokleman polž. Če bi sam imel možnost bi sedel v nek hiter dirkalnik saj zato greš dirkat da se pelejš hitro (sam da opomnim če mi plačajo da vozim grem pelajt karkoli) in če ti sredstva dopuščajo vlada da boš si nabavil avto ki trga gate, razen če vedno iščeš potrditev pri drugih in boš pol vzel nekaj da boš z nekom tekmoval in ga premagal. Jest čist zastopim robido igorja in vse vpletene za svoj dnar ni šans da se usedem v nekega cliota če mi keš dopušča zverino. Ker tisti ki ste kdajkoli okusili dirkalnik (pa ne mislim s tem da vas je dko peljal) veste da je hudičevo težko iz neke zverine prešaltat na kak podhranjen strojček ker ti skoz nekaj fali.
Freedom of speech ? What is that some brand of toilet paper? Found it at ( cant say PM me ) :D
Uporabniški avatar
GTA lover
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1908
Pridružen: To Avg 30, 2005 5:34 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

stuntz napisal/-a:Čist tko iz osebenga pogleda na stvar privč sm sedel v dirkalniku v yugecu in se mi je zdel hiter, pol se je pa zgodil preskok kr na gruppo A8 dirkalnik in se mi je zdel yuhec en prokleman polž. Če bi sam imel možnost bi sedel v nek hiter dirkalnik saj zato greš dirkat da se pelejš hitro (sam da opomnim če mi plačajo da vozim grem pelajt karkoli) in če ti sredstva dopuščajo vlada da boš si nabavil avto ki trga gate, razen če vedno iščeš potrditev pri drugih in boš pol vzel nekaj da boš z nekom tekmoval in ga premagal. Jest čist zastopim robido igorja in vse vpletene za svoj dnar ni šans da se usedem v nekega cliota če mi keš dopušča zverino. Ker tisti ki ste kdajkoli okusili dirkalnik (pa ne mislim s tem da vas je dko peljal) veste da je hudičevo težko iz neke zverine prešaltat na kak podhranjen strojček ker ti skoz nekaj fali.
Se lahko samo podpišem pod tole - ampak s konkurenco ta način razmišljanja nima veliko skupnega. Seveda razumem posameznike, ki si lahko privoščijo in tudi si - ampak naj potem ne pametujejo, ko beseda nanese na konkurenco. Igor, ne leti nate - ampak na tvoje "pristaše", žal... Ti si glede tega vedno realno povedal in se strinjam s tabo.
Uporabniški avatar
JeZn
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 98
Pridružen: Če Apr 14, 2005 2:36 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana - Nova Gorica
Kontakt:

GTA lover, vidim da ti gre moje razmišljanje precej v nos.
Vendar nisem nikoli reku da je Igor THE ONE in da tisto kar on dela je pa maksimalno. Včasih sem se aktivno ukvarjal s športom in roko stisnem vsakemu ki je boljši, tako sem se naučil.
Zadeva je taka, da dela vsak kar mu paše in vozi kar mu paše. Zato ni treba kurcat enih in pisat da si ne upajo vozit v SPTA, ker je tam kao najboljše dirkanje - to se je pisalo na tem ali enemu drugemu forumu, če najdem lahko tudi linkam. Ob enem pa upate da tej k jih kurcate pridejo peljat prvenstvo.
Pa tudi pojem konkurenca je zelo širok; lahko sta sam dva ali trije avtomobili pa se vozijo v stotinke, ali pa na drugi strani dvajset enakih avtomobilov ki se vozijo eden do drugega v desetih sekundah. Torej je veliko odvisno tudi od voznika.
Tebe GTA lover in pa ostale organizatorje SPTA pa lahko samo pohvalim za letošnjo sezono, ki je bila precej boljša od lanske oz. po medijski odmevnosti boljša od vseh doslej (internetna stran, tiskovke, ...), vendar bi se dalo na avtomobilskem parku še kaj narediti. In to ravno s kakšnim pokalom. Lepo bi bilo če bi bil to že v prihodnji sezoni Clio pokal, in zakaj ne bi prav dirkači AK Lamka tudi vozili ta pokal. Saj njihov klub pripravlja pokal in bi bilo lepo zastopat interese kluba, ali ne? Npr: če bi Lamko meu tri avte, deklevci dva do tri, torej manjkjo sam še štirje avti. Selan, Čede...pa smo skor tam
:wink:
Jst sam upam da ta zadeva uspe in da se pista dvigne še na višji nivo.

Sicer pa odstopam od debate, ker ta tema nima nobene veze z alfami,
ampak z Renaulti :mrgreen:
Fun is not a straight line.
Uporabniški avatar
IztokFranko
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 972
Pridružen: Po Sep 27, 2004 9:09 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: LJ, KK
Kontakt:

KAKORKOLI!

v sredo, 8. novembra je v lokalu tut en kamen na celovški 172 organiziran sestanek za vse zainterisirane za pokal clio.

prične se ob 18.00
:mrgreen: :steering: :uptosump:
Uporabniški avatar
GTA lover
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1908
Pridružen: To Avg 30, 2005 5:34 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

Nekaj so do mene zakrožile neke govorice, da naj bi drugo leto v SPTA gledali tudi dobro poznano Alfo 147 GTA - vendar ne več v barvah Dekleva DeWalt Racing...Je kaj na tem?
racingboy
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 869
Pridružen: Pe Avg 29, 2003 4:52 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Unec
Kontakt:

Alfa je še vedno v naši garaži :wink:
"Misliš, da obstaja neka meja. Ko se je dotakneš, se nekaj zgodi. Šele tedaj veš, kje je tvoja meja."
Uporabniški avatar
IztokFranko
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 972
Pridružen: Po Sep 27, 2004 9:09 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: LJ, KK
Kontakt:

hmm :doubt:
Uporabniški avatar
skerž
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 656
Pridružen: Pe Nov 04, 2005 1:15 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: škofja loka

no evo,naš adut v cliotuSlika
stuntz
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2340
Pridružen: Sr Avg 04, 2004 9:51 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Zagorje

Za krog?
Freedom of speech ? What is that some brand of toilet paper? Found it at ( cant say PM me ) :D
Uporabniški avatar
JeZn
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 98
Pridružen: Če Apr 14, 2005 2:36 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana - Nova Gorica
Kontakt:

Jep, samo za krog - kroge :)
Drugače smo se pa tudi na predstavitev peljali v Alfi. Zanimivo :) vsem se je dopadla Igorjeva 159.
Fun is not a straight line.
stuntz
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2340
Pridružen: Sr Avg 04, 2004 9:51 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Zagorje

Ja sej za krog pa bolš da ne da alfe k bi jo meu tko skoz olupleno.
Freedom of speech ? What is that some brand of toilet paper? Found it at ( cant say PM me ) :D
Uporabniški avatar
skerž
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 656
Pridružen: Pe Nov 04, 2005 1:15 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: škofja loka

stuntz napisal/-a:Ja sej za krog pa bolš da ne da alfe k bi jo meu tko skoz olupleno.
=D> =D> :lol: :mrgreen: :mrgreen:
Uporabniški avatar
JeZn
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 98
Pridružen: Če Apr 14, 2005 2:36 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana - Nova Gorica
Kontakt:

Da bi vi vidli kolk je Igor zafarbal ko so ga slikali ob Cliu :D

Slika

:mrgreen:
Fun is not a straight line.
Odgovori
  • Informacija