Moto GP

Alfa racing, GHD, ETCC, F1, ostali moto športi
Odgovori
Uporabniški avatar
H.P. BaXXter
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1498
Pridružen: Ne Feb 12, 2006 7:57 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Lj

doktor je danes operiral zelo uspesno =D> =D> =D> =D>
FuManchu napisal/-a:V moji dvoletni alfistični karieri sem ugotovil, da je najpomembneje biti član AMZS (zastonj šlep :lol:)
Uporabniški avatar
tym_alfa
Alfist
Alfist
Prispevkov: 387
Pridružen: Če Maj 18, 2006 5:12 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: izola
Kontakt:

tako je ...........ROSSI zakon !!!!!!!!!!!!!!!!
Slika
Slika
urse
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 228
Pridružen: Sr Nov 15, 2006 6:55 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: kras

je pelju kot da vozi sam :D =D>
sam gas in dowge luči
Uporabniški avatar
LUCKY
Alfist
Alfist
Prispevkov: 335
Pridružen: Po Sep 12, 2005 12:38 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: notranjska

sam Locateli je pa dobr fasau... še zmeri ga držijo v komi :(
Henry Ford je že pred davnimi leti rekel: "Vsakič, ko vidim alfa romeo, snamem klobuk!"
Uporabniški avatar
alro
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2700
Pridružen: So Feb 11, 2006 1:39 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Nova Gorica/Gorenje pri Divači

LUCKY napisal/-a:sam Locateli je pa dobr fasau... še zmeri ga držijo v komi :(
Samo še zdaj mi ni jasno kako je lahko tam šel levo in direkt v zid. Sicer sem videl samo en posnetek. Je pa Dr. Costa zelo optimističen, tako da upam da bo kmalu boljše.

P.S. Rossi je pa itak............Rossi =D>
Slika
Uporabniški avatar
skerž
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 656
Pridružen: Pe Nov 04, 2005 1:15 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: škofja loka

...pomoje ga umetno držijo v komi zaradi morebitnega krvavenja možganov :cry:
gregor alf
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 110
Pridružen: So Nov 05, 2005 10:32 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: ljubljana

a ga je mogoče kap, da je kr zapelu na travo al se mu je kej zaštekal #-o
alfa samec romeo po duši
po pameti
Uporabniški avatar
alro
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2700
Pridružen: So Feb 11, 2006 1:39 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Nova Gorica/Gorenje pri Divači

Sem pravkar prebral, da še niso ugotovili zakaj, ampak da je najverjetneje prišlo do okvare na Gileri, čeprav telemetrija ni nič pokazala in so bili podatki na tisti točki enaki kot v prejšnjih krogih. Hitrost ob padcu naj bi bila okrog 160km/h, ob trčenju v zaščitno ograjo pa 120km/h :? Hujših možganskih poškodb naj ne bi bilo. Ima pa več hujših zlomov na obrazu ki jih bojo operirali ko ga bojo pripeljali v Italijo, ponovni zlom leve ključnice, udarec v levi predel pljuč (zadnje dve poškodbi naj bi se pozdravile v nekaj tednih), najhujša pa je odprt zlom levega gležnja, ki se morda ne bo popolnoma zacelil. :( Še Dr. Costa je rekel, da je to najhujši zlom kar jih je videl v svoji karieri. Trenutno ga držijo v umetni komi, da ga lahko zdravijo in mu dajejo tranzfuzijo krvi, katere je tudi precej izgubil v nesreči. Upajo da ga bojo lahko naslednji teden prepeljali v Italijo.

Glede na okoliščine in na sliko (KLIK) kaj je ostalo od motorja, lahko rečem le da ima srečo da je še živ in mu zaželim čimprejšnje okrevanje [-o< Pa naj bo takih dogotkov čim manj!
Slika
bosko001
Alfist
Alfist
Prispevkov: 304
Pridružen: Po Mar 20, 2006 1:39 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Krško

alro napisal/-a:Sem pravkar prebral, da še niso ugotovili zakaj, ampak da je najverjetneje prišlo do okvare na Gileri, čeprav telemetrija ni nič pokazala in so bili podatki na tisti točki enaki kot v prejšnjih krogih. Hitrost ob padcu naj bi bila okrog 160km/h, ob trčenju v zaščitno ograjo pa 120km/h :? Hujših možganskih poškodb naj ne bi bilo. Ima pa več hujših zlomov na obrazu ki jih bojo operirali ko ga bojo pripeljali v Italijo, ponovni zlom leve ključnice, udarec v levi predel pljuč (zadnje dve poškodbi naj bi se pozdravile v nekaj tednih), najhujša pa je odprt zlom levega gležnja, ki se morda ne bo popolnoma zacelil. :( Še Dr. Costa je rekel, da je to najhujši zlom kar jih je videl v svoji karieri. Trenutno ga držijo v umetni komi, da ga lahko zdravijo in mu dajejo tranzfuzijo krvi, katere je tudi precej izgubil v nesreči. Upajo da ga bojo lahko naslednji teden prepeljali v Italijo.

Glede na okoliščine in na sliko (KLIK) kaj je ostalo od motorja, lahko rečem le da ima srečo da je še živ in mu zaželim čimprejšnje okrevanje [-o< Pa naj bo takih dogotkov čim manj!

Upam, da se čimprej in čimboljše pozdravi, ker je fant res sposoben! Držim pesti!
sleby
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5743
Pridružen: Po Nov 24, 2003 1:16 am
Član Alfa Kluba: 0
Kontakt:

ma kdo posnetek nesrece?
Slika
Bjorn
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1340
Pridružen: So Avg 26, 2006 2:17 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

sej se ne vid dost...sam od enkrat na desno (njegovo levo) odpelje in se motor nazaj na progo prikotali....kamera ni sledila udarcu v ograjo.
Uporabniški avatar
alro
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2700
Pridružen: So Feb 11, 2006 1:39 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Nova Gorica/Gorenje pri Divači

Bravo Rossi =D>
Pa upam da bo ostalo tako tudi jutri po štartu in da mu bo Edwards dobro ščitil hrbet :mrgreen:


1. Valentino Rossi (Italija) Yamaha 1:52.795
2. Colin Edwards (ZDA) Yamaha 1:52.944
3. Dani Pedrosa (Španija) Honda 1:52.971
4. Casey Stoner (Avstralija) Ducati 1:53.375
5. Loris Capirossi (Italija) Ducati 1:53.559
6. Nicky Hayden (ZDA) Honda 1:53.613
7. John Hopkins (ZDA) Suzuki 1:53.637
8. Randy de Puniet (Francija) Kawasaki 1:53.706
9. Chris Vermeulen (Avstralija) Suzuki 1:53.771
10. Toni Elias (Španija) Honda 1:53.835


P.S. Locatelli zgleda da se je dobro pobral. Danes sem gledal oddajo na italijo, kjer je po telefonu govoril z voditeljem kako se počuti in upa da bo lahko čimprej nazaj dirkal =D>
Slika
urse
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 228
Pridružen: Sr Nov 15, 2006 6:55 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: kras

pomoje bo prvo mesto ostalo nespremenjeno :)
sam gas in dowge luči
stuntz
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2340
Pridružen: Sr Avg 04, 2004 9:51 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Zagorje

Jest pa mau cilam na Dučeje mišelini so zakon za kvalifikacije bridgestone pa za začetek dirke
Freedom of speech ? What is that some brand of toilet paper? Found it at ( cant say PM me ) :D
Uporabniški avatar
H.P. BaXXter
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1498
Pridružen: Ne Feb 12, 2006 7:57 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Lj

danes sem bil nad doktorjem zelo razocaran saj je delal take napake ki jih pri njemu nismo bili vajeni....nevem kaj mu je bilo danes da je padel iz prvega mesta na enajsto #-o
drugace pa vse pohvale stonerju kajti dirko je odpeljal brez napak =D>
FuManchu napisal/-a:V moji dvoletni alfistični karieri sem ugotovil, da je najpomembneje biti član AMZS (zastonj šlep :lol:)
Odgovori
  • Informacija