Loudlink - The new generation of CD changers

Vse kar se tiče avtoakustike
Odgovori
Uporabniški avatar
vesoljc
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 545
Pridružen: To Avg 14, 2007 2:30 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Kranj, Celje

zadevo ta model ze dolgo časa razvija, zdaj pa je na voljo za nakup in kot pise je baje relativno preprosta vgradnja, stala naj bi okoli 200 EUR, trenutno pa se sicer bolj tesko naroči, zaradi ogromnega povpraševanja...Nekaj nas je pisalo mejl povpraševanje in še ni bilo odgovora, ponavadi je odgovarjal do zdaj...
Uporabniški avatar
Teo
Moderator
Moderator
Prispevkov: 9750
Pridružen: Po Okt 27, 2003 10:44 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Slovenska Bistrica
Kontakt:

No nas kr obveščajte tisti, ki ste mu pisali, ker verjamem, da še koga razen mene zanima kako in kaj.
Nekdanji alfist....kaj pa človek drugega preostane.
Uporabniški avatar
TribesMan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 9758
Pridružen: Če Jul 12, 2007 6:17 pm
Vozilo: Something else

Hmm, tole je verjetno narejeno tako da preko "video in" dobiš sliko, ki jo generira en procesor zadaj... Ampk za to nujno rabiš ICS...

To potem verjamem da lahko vidiš imena fileov. Samo sistem ki bi deloval v emulaciji CD changerja pa dvomim da bo znal kdajkoli izpisovat imena fielov na zaslon, ker ti radii in tudi ICS tega ne znajo. Mogoče na radiih ki imajo MP3 podporo...
Uporabniški avatar
El Barto
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 6834
Pridružen: Ne Jan 15, 2006 7:25 am
Vozilo: Alfa Romeo Stelvio Q4 2.0 MA 280 2019
Alfa Romeo 166 2.5 V6 2001
Alfa Romeo GT 2.0 JTS 2006
Kraj: Gorje

Zaenkrat še ne bom odstranjeval svoje napeljave ... :|

Pač podobno kot Loudlink - precej drag, a upam da bo zadeva vsaj po zanesljivosti in uporabnosti boljša od Loudlinka ...
Alfa Romeo - made in Italy, perfected in my garage
Uporabniški avatar
zico
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 102
Pridružen: Po Sep 24, 2007 10:52 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Krško

JA pustmo se preseneti. A je mogoče že kakšen odgovor od tega Nizozemca?
Uporabniški avatar
vesoljc
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 545
Pridružen: To Avg 14, 2007 2:30 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Kranj, Celje

ko bo sporočim sigurno...
Uporabniški avatar
Gorkichev
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1818
Pridružen: Ne Jul 03, 2005 10:06 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Nova Gorica - Ljubljana - Nova Gorica

Imam en problem. Kupil sem xcarlink da bi ga zamenjal z original changerjem.

use razderemo, priklopimo in stvar ne dela. mape sm napisal kot piše v navodilih (CD01,CD02,CD03,CD04,CD05).

radio pa je blaunpnktov z navigacijo KLIK

lučka od USBja gori, od kartice prav tako, na radiu pa ni razlike če je stvarca priklopljena ali ne - vedno piše (no cd/vuoto)

na seriski kabel ki je v prtljažniku pa je xcarlink priklopljen tako (nevem kaj s tistim drugim konektorjem - verjetno je za fiat??)

Slika

ima kdo kako idejo?
Uporabniški avatar
GhostP
Alfist
Alfist
Prispevkov: 351
Pridružen: To Feb 20, 2007 9:20 am
Kraj: LJUBLJANA

Zdi se mi da tiči razlog v vezavi pinov. Jaz sem probaval, pa so bili pini na konektorju za CD wekslar zvezani drugače kot pa je bilo napisano na shemi na radiu.
Ko sem zamenjal kabel z originalnim od blaupunkta (cel od radia do loudlinka-brez vmesnega člena) stvar deluje
Slika
Uporabniški avatar
Ronnow
Alfist
Alfist
Prispevkov: 462
Pridružen: To Feb 21, 2006 9:39 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Lenart

Ti si carlink priklopil v v kuferanu na kabl od changera? Jaz tut mam to zadevo pa špila brez problemov. Probaj primenovat mape tako ta imaš cd napisano z malimi črkami (cd01)
J T D power
Uporabniški avatar
Gorkichev
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1818
Pridružen: Ne Jul 03, 2005 10:06 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Nova Gorica - Ljubljana - Nova Gorica

Ronnow napisal/-a:Ti si carlink priklopil v v kuferanu na kabl od changera? Jaz tut mam to zadevo pa špila brez problemov. Probaj primenovat mape tako ta imaš cd napisano z malimi črkami (cd01)
ravnokar poskusu in ne dela
Zdi se mi da tiči razlog v vezavi pinov. Jaz sem probaval, pa so bili pini na konektorju za CD wekslar zvezani drugače kot pa je bilo napisano na shemi na radiu.
Ko sem zamenjal kabel z originalnim od blaupunkta (cel od radia do loudlinka-brez vmesnega člena) stvar deluje
verjetno res za*bava kabel. 5 m kabla res ne mislim kupovat in potem razdirat uso tepicerijo. ga bom pa montiru v predal :?

misliš da bi se dalo v množici kablov ugotovit kateri je narobe vtaknejen :?:
Uporabniški avatar
Ronnow
Alfist
Alfist
Prispevkov: 462
Pridružen: To Feb 21, 2006 9:39 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Lenart

Jaz sem oni kabel ko je poleg carlinka samo vtaknil od zadaj na radio. imam pa ga na polički.
J T D power
Uporabniški avatar
Gorkichev
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1818
Pridružen: Ne Jul 03, 2005 10:06 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Nova Gorica - Ljubljana - Nova Gorica

Ronnow napisal/-a:Jaz sem oni kabel ko je poleg carlinka samo vtaknil od zadaj na radio. imam pa ga na polički.
isto jaz

bom poskusu priklopit direkt na radio. še prej pa me zanima kje dobim te nastavke za spravit radio z armaturne

Slika
Foggy
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 9326
Pridružen: Sr Okt 01, 2003 11:51 pm
Kraj: Ljubljana

Ti nastavki za radio so od Blaupunkta, namesto njih lahko v luknje vstaviš žeblje in radio enostavno potegneš ven.

Lp
Uporabniški avatar
Inti
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2892
Pridružen: So Nov 03, 2007 7:24 pm
Vozilo: 147

Vzameš žico, jo ukriviš in jih imaš. Ali pa vzami 4 žeblje, pa jih vtakni v luknje. Tudi z dvema gre, pač se zadeve lotiš na vsaki strani posebej.

Valda ne boš metal d€narja za brezveze stran ;)

Edit: Foggy - 2 fast! :D
Uporabniški avatar
Gorkichev
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1818
Pridružen: Ne Jul 03, 2005 10:06 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Nova Gorica - Ljubljana - Nova Gorica

evo. danes spravli radio iz armaturne in direkt priklopil carlink. zadeva NE DELUJE. piše (no cd). sm pa poskusil z usb-jem, kartico, male/velike črke....

ima kdo idejo kaj bi lahko blo? če bi spreminjal položaje žičk bi lahko rešil zadevo? mogoče je problem z radiom - je že kdo poskušal montirat na radio z navigacijo al ste usi navadnem?
Odgovori
  • Informacija