Avtoradio CANCHECK

Vse kar se tiče avtoakustike
Odgovori
Janezzz
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 13
Pridružen: Če Apr 17, 2008 2:54 pm

Na original avtoradiu (kasetar za 147) sem dobil napako CANCHECK. Ne da se vpisati niti kode avtoradia.

Če sem prav razumel na drugih forumih ta radio deluje samo v tistem avtu v katerem je bil vgrajen.

Ve kdo kako se te kode znebiti?




Hvala za pomoč
mikkaa145
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 990
Pridružen: Če Okt 21, 2004 6:21 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Radenci
Kontakt:

v mariboru je eno podjetje ki odklepa gsm aparate. znajo tudi z temi forami na radijih. vendar ta šport ni poceni. dati 30-40 eur za odpravo te napake, ali pa raje malo zraven za en boljši radijo...
Poglejte v mojo trgovino: WWW.MSTYLING.NET
Uporabniški avatar
dejan031
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1578
Pridružen: Pe Dec 30, 2005 12:43 pm
Vozilo: 2009 159 Tbi with Squadra chip
Kraj: cerkno

ja tako jst bi tudi na tvojemu mestu kupil drug radio na cd-je. se je pa včasih take avtoradije dalo v skrinjo za kakšen dan, saj je ob zelo nizki temperaturi pomnilnik pozabil svoj spomin in radio ni zahteval več kode, se pa zdaj z novejšimi ne da več tega, ker uporabljajo drugo vrsto spomina oz. pomnilnika.

lp
Uporabniški avatar
SHadowX
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2587
Pridružen: Sr Sep 24, 2003 2:26 am
Član Alfa Kluba: 1

Janezzz napisal/-a:Na original avtoradiu (kasetar za 147) sem dobil napako CANCHECK. Ne da se vpisati niti kode avtoradia.

Če sem prav razumel na drugih forumih ta radio deluje samo v tistem avtu v katerem je bil vgrajen.

Ve kdo kako se te kode znebiti?




Hvala za pomoč
Glede na napako poskusi radio odstranit in preveri kontakte, če imaš tipke za upravljanje radia na volanu, lahko to pomeni slab kontakt z volanskim vmesnikom.
Emperor of The Dark Realm
Janezzz
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 13
Pridružen: Če Apr 17, 2008 2:54 pm

To imam jaz priključeno v drugem avtu.

Ima kdo shemo kateri kabli sploh morjo bit priključeni?

Ponavadi sta rdeč in oranžen na + ter črn na -. Tukaj je pa še rumen. Sicer sem probal vse kombinacije ampak ne deluje...

Ni nobenega bypassa?
Odgovori
  • Informacija