nov radio

Vse kar se tiče avtoakustike
Odgovori
Uporabniški avatar
mihecmiha
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1258
Pridružen: Sr Mar 19, 2008 2:24 pm

ojla

odloču sem se da zamenjam avtoradio v moji alfici. zdaj me pa zanima, v avtu imam radio z navigacijo, telefon in multifunkcijski volan. Ali kdo ve za kakšen avtoradio, ki bi ga lahko vgradil in bi mi še vedno vse delalo- telefon in multifunkcija, gps imam pa tko al pa tko na telefonu.
gregork
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 596
Pridružen: Po Sep 29, 2008 2:10 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Bohinj

Jaz sem se to že zanimov v AVTO CAR HI-FI v Lescah. Ni problem to urediti sam neke konektorčke še da not da poveže vse. Je pa kar drago cca 300-400€.
Saj bom jez tud zamenov, pomoje Januarja k nam tok rabu avta , saj ta menjava traja 1dan, z vsemi dodatki (woofer, ojačevalec, zvočniki...)
AR ruls
Uporabniški avatar
mihecmiha
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1258
Pridružen: Sr Mar 19, 2008 2:24 pm

ufffff, kaj pa če bi sam konektorčke nabavil, mal preveč se mi zdi 400 € za montažo, no ja če bi res mel vso frštekerijo za not dat, pa da mi še vse panele naredi... jest bi zaenkrat samo radio zamenjal, imam doma en jvc, ki sem ga kupil malo pred tem ko sem kupil ta avto, ima pa mp3 pa usb, pa full boljši reciver kot ta zdaj, ki iz mesta ven samo še statiko lovi :x
gregork
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 596
Pridružen: Po Sep 29, 2008 2:10 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Bohinj

Ja pomoje se da, če bi dobu pravi konektor.
Jaz bom dal kr tja vse uredit.
AR ruls
Exorcist
Alfist
Alfist
Prispevkov: 437
Pridružen: To Avg 10, 2004 2:55 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Brežice

Če se da, montiraj carlink, za radijsko anteno pa montiraj ojačevalec antene, ki te pride v conradu okoli 10€ se mi zdi...
Uporabniški avatar
mihecmiha
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1258
Pridružen: Sr Mar 19, 2008 2:24 pm

pa je težko montirat ojačevalec antene, sem šel pogledat, pa jih je par različnih modelov, različni konektorji, kdo ve kakšen paše not ?
birdy
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1110
Pridružen: Če Nov 13, 2003 10:31 pm

Exorcist napisal/-a:Če se da, montiraj carlink, za radijsko anteno pa montiraj ojačevalec antene, ki te pride v conradu okoli 10€ se mi zdi...
ojacevalec ojaca VSE tudi motnje, tko da ni nujn da pomaga - sam kot opomba
Uporabniški avatar
mihecmiha
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1258
Pridružen: Sr Mar 19, 2008 2:24 pm

pa mi je spet vse dol padl!
Odgovori
  • Informacija